موسسه ارشدان

نام شعبه : انقلاب

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان انقلاب اسلامی

آدرس : میدان انقلاب، ابتداي کارگر جنوبي، کوچه رشتچي، پلاک ١٤ طبقه اول واحد ٣

تلفن : 02166574162 - 021476255

آدرس وب سايت : arshadan.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : علوم پزشکیبیوتکنولوژی پزشکیژنتیک پزشکی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسی ارشددکتری

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه ارشدان یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله میدان انقلاب اسلامی در شهر تهران است.

دوره آموزشی بیوتکنولوژی پزشکی- ویژه کنکور کارشناسی ارشد

شما می بایست برای مقطع کارشناسی ارشد چهار درس سلولی و مولکولی، بیوشیمی، ایمنی شناسی و بیوانفورماتیک را امتحان دهید.

مدرس سلولی و مولکولی : استاد آروین حقیقت فرد -- مدرس بیوشیمی : استاد علیرضا رحیم پور، مدرس میکروب : استاد شهاب، مدرس زبان : استاد یوسف زاده

دوره آموزشی بیوتکنولوژی پزشکی- ویژه کنکور دکتری تخصصی

شما می بایست برای مقطع دکتری  چهار درس سلولی و مولکولی، بیوشیمی، ایمنی شناسی و بیوانفورماتیک را امتحان دهید.

مدرس سلولی و مولکولی : آستاد آروین حقیقت فرد، مدرس بیوشیمی : استاد علیرضا رحیم پور، مدرس ایمونولوژی : دکتر صالحی، مدرس بیوانفورماتیک : دکتر رحیمی

دوره آموزشی ژنتیک انسانی- ویژه کنکور کارشناسی ارشد

شما می بایست برای مقطع کارشناسی ارشد چهار درس ژنتیک پزشکی، بیوشیمی، سلولی و ملکولی و زبان را امتحان دهید.

مدرس ژنتیک پزشکی : خانم دکتر فهیمه پیریائی، مدرس بیوشیمی: استاد علیرضا رحیم پور، مدرس سلولی و مولکولی : استاد آروین حقیقت فرد، مدرس زبان : استاد یوسف زاده

مطمئنا با توجه به حجم ورودی ها به سمت ژنتیک مولکولی، ژنتیک انسانی جایگاه خود را در بازار کار هنوز حفظ نموده است و این باعث می شود تا رقابتی ویژه شامل حال این رشته در مقطع کارشناسی ارشد شود.

در طرح تضمینی کلاس های کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی، در صورتی که دانشجویان تمامی چهار درس را ثبت نام نمایند، شامل ضمانت می شوند و نصف شهریه پس از قبولی از آنها اخذ می شود.

دوره آموزشی ژنتیک پزشکی- ویژه کنکور دکتری تخصصی

شاید یکی از مهمترین دغدغه ها برای این رشته دانستن منابع دقیق و صد البته درک مفاهیم پیچیده علم ژنتیک باشد. برای شما که رشته ژنتیک پزشکی را برای مقطع دکتری تخصصی خود انتخاب نموده اید مسیری هموار را مهیا نموده ایم.

مشاوره و ثبت نام کلاس های کنکور دکتری ژنتیک پزشکی

مطمئنا مطالعه رفرانس های متعدد و حجیم بسیار وقت گیر و شاید هم بی حاصل (البته در صورتی که درک صحیح مفاهیم صورت نپذیرد) باشد. مطالعه و درک رفرنس هایی همانند (ژنتیک پزشکی ایمری، ژنتیک انسانی استراخان، کلون سازی ژنها پروفسور بروان، هزاره سوم، گرد، کانر، بخش هایی از جینز 10 و ژنوم 3، مطالعه فصل های سرطان و ایمونو ژنتیک از کتاب اصلی ایمری 3 جلدی) مطمئا می توانند شما را از مرحله کتبی کنکور دکتری ژنتیک پزشکی عبور دهند. ولی واقعیت این است که مطالعه این حجم از کتاب برای افرادی که با سلیقه طراحان سوال آشنا نیستند و قسمت های مهم کتاب ها را نمیشناسند و از همه مهم تر اولین بار است که با مفاهیم پیچیده ژنتیک پزشکی روبه رو می شوند، بسیار سخت و طاقت فرسا است.

موسسه ارشدان با طرح ویژه 100% تضمین قبولی به شما این نوید را می دهد که بهترین و هموار ترین مسیر را برای موفقیش شما به ارمغان آورده است.

کلاس های دکتری ژنتیک پزشکی

شاید بهتر باشد ابتدا واقعیاتی در مورد این رشته (ژنتیک پزشکی) و مخصوصا در مقطع دکتری گفته شود و سپس با مشاهده واقعیت ها تصمیم گرفته شود

مدیریت زمان حرف اول و آخر را در زندگی همه نجوا می کند!

شاید شرکت در کلاس های 40  نفره برای خیلی از رشته ها که می توانند با درصد تخصصی 25% مرحله کتبی کنکور دکتری را پشت سر بگذارند مناسب باشد ولی رشته ژنتیک پزشکی که حداقل می بایست 70 درصد تمامی دروس آن زده شود، موفقیت با شرکت در کلاس های 40 نفره  کمی دور از واقع به نظر می آید!

مشکل دیگری که برای این رشته می توان متصور شد، مرحله مصاحبه علمی می باشد که پس از قبولی در مرحله کتبی پر رنگ تر می شود.

راه حل مشکل اول: کلاس های تضمینی کنکور دکتری ژنتیک پزشکی به صورت VIP (هفت نفره، با ارئه صبحانه، نهار و عصرانه) برگزار می شود. مطمئنا استاد در کلاس هفت نفره با تمرکز بیشتر بر شخصی سازی مطالب تمرکز دارد و می تواند کنترل بیشتری بر پیشرفت تک تک دانش دوستان داشته باشد. از آنجاییکه کلاس ها به صورت  یک روز در هفته برگذار می شود (ساعت 8/30  تا 17/30) مطمئنا دوری از دغدغه تغذیه می تواند بر تمرکز شما بیافزاید.

راه حل مشکل دوم: در این کلاس های VIP راهکار ویژه ایی برای تقویت رزومه شما و کسب امتیاز در مرحله مصاحبه به شما داده می شود که شما با کمترین انرژی و زمانی کمتر از 3 ماه(طول دوره) به صورت دسته جمعی آن را بدست خواهید آورد. می توانید برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بفرمایید. لطفا توجه فرمایید که گارانتی 100% فقط مربوط به مرحله کتبی می باشد و ما فقط طی طریق را برای کسب امتیاز بیشتر در مرحله مصاحبه برایتان فراهم می آوریم.

معرفی مدرس دوره آموزشی ژنتیک پزشکی مقطع دکتری تخصصی

خانم دکتر فهیمه پیریائی: رتبه برتر دکتری ژنتیک پزشکی -- مولف کتاب ژنتیک سه در یک (خلاصه ایی از 3 رفرنس اصلی ایمری، استراخان و کلون سازی ژن ها) دانلود جلد کتاب سه در یک -- مهارت های تکنیکی: کشت سلول، کلونینگ، طراحی پرایمر(ARMS, Real Time , ...)، انواع PCR، باندینگ، تهیه کاریوتایپ و ...

ژنتیک پزشکی ویژه دکتری تخصصی : نام مدرس : خانم دکتر پیریائی -- مدت زمان دوره : 100 ساعت -- آزمون های دوره ایی : دارد، تقویت رزومه و رفع اشکال دارد، شهریه با ضمانت   اخذ 50% از شهریه پس از قبولی -- شروع ترم بعدی    25 تیر 1393

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.