آموزشگاه آپادانا

نام شعبه : درختی

استان : البرز

شهر : کرج

منطقه : 4

محله : گلشهر

آدرس : کرج، خیابان درختی، روبروی خیابان یکم انوشیروان، ساختمان آپادانا

تلفن : 02633533929

آدرس وب سایت : www.apadana-ielts.com

زبان های تدریسی : انگلیسی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح موجود : متوسطپیشرفتهنوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : IELTSمکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات :

 

موسسه آپادانا مرکز تخصصی آیلتس کرج با هدف آموزش متفاوت در حوزه زبان انگلیسی کار خود را شروع کرد. همواره برآنیم که بتوانیم زبان آموزان بیشتری را جهت رسیدن به اهدافشان یاری کنیم. تلاش ما پیوسته در جهت افزایش سطح کیفی و رضایتمندی زبان آموزان بوده است. از این رو به محض ورود به موسسه تفاوت میان جو آموزشی آپادانا و سایر موسسات همکار مشخص می گردد.با امید به خداوند متعال و بهره گیری از آخرین دانش های آموزشی و اساتید متخصص و مجرب امید داریم تا بتوانیم سطح ایده آل کیفی خود را حفظ کنیم.

موسسه آپادانا فعالیت خود را متمرکز بر ارایه خدمات آموزشی به شکل کاملا تخصصی در دو حوزه مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی آزمون IELTS بنا نهاده است. بدین منظور اهداف کیفی موسسه به شرح زیر می باشد:

  • افزایش روز افزون کیفیت خدمات آموزشی
  • تمرکز بر دو حوزه کاملا تخصصی
  • استفاده از دانش های میان رشته ای مانند روانشناسی ، مدیریت، زبانشناسی و....

مجموعه آپادانا تعهد خود را به اجرای این بندها اعلام نموده و پیوسته در جهت بهبود مستمر تلاش خواهد نمود.

آیلتس: تعداد جلسات دوره : 15 جلسه -- طول هر جلسه : 1.5 ساعت -- طول هر ترم: عادی و یک روز در هفته: 1.5 ماه، نیمه فشرده: 2.5 هفته، فشرده: 1.5 هفته

روزها: زوج/فرد/فقط جمعه -- ساعت: متنوع -- حداقل سطح: متوسط

مکالمه: 

 

 

تعداد جلسات دوره

 15 جلسه

طول هر جلسه

1.5 ساعت

طول هر ترم

1.5 ماه

روزها

زوج/فرد

ساعت

متنوع

حداقل سطح

متوسط

دوره های آمادگی آزمون آیلتس برای اپلای
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/12 اعتبار خواهد داشت.

دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه آپادانا با توجه به نیازهای زمانی زبان آموزان بصورت فشرده، نیمه فشرده، عادی و یک روز در هفته برنامه ریزی شده است. برای اینکه بهترین نمره ممکن را در این آزمون بدست آورید نیاز به مشاوره و پشتیبانی دارید.متخصصان آموزشی شما با ارائه مشاوره و پشتیبانی تخصصی همواره تا موفقیت در کنار شما خواهند بود. تعداد جلسات دوره: 15 جلسه -- طول هر جلسه: 1.5 ساعت -- طول هر ترم: عادی و یک روز در هفته: 1.5 ماه -- نیمه فشرده: 2.5 هفته -- فشرده: 1.5 هفته -- روزها: زوج/فرد/فقط جمعه -- ساعت: متنوع -- حداقل سطح: متوسط -- جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.