موسسه آریان

نام شعبه : صدر

استان : تهران

شهر : تهران

محله : اتوبان صدر

آدرس :  اتوبان صدر، خیابان قلندری جنوبی، کوچه 11،پلاک 2

تلفن : 02122001325 - 02122609955

آدرس وب سايت : arian-sadr.de

آدرس اينستاگرام : arian.sadr.kulturhaus

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

زبان های تدريسی آموزشگاه : آموزش زبان آلمانی

دوره های ویژه تدریسی آموزشگاه : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح دوره های آموزشی آموزشگاه : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی آموزشگاه : دوره تخصصی مکالمه

نوع دوره : مختلط

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه آریان یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های زبان محله اتوبان صدر در شهر تهران است. ارائه تخصصی انواع زبان های خارجی به صورت کلاسی و خصوصی در آموزشگاه زبان آریان برای زبان آموزان.

آموزشگاه زبان آریان از بهترین آموزشگاه های زبان در خدمت زبان آموزان و علاقه مندان به یادگیری زبان خارجی است. علاقه مندان به کسب مدارک آزمون های بین المللی زبان برای کسب اطلاعات کامل (محتوای آزمون، مراکز برگزاری، زمان آزمون و منابع آموزشی مهم) می توانند به صفحه آزمون های زبان خارجی مراجعه کنند.

خانه فرهنگ آریان در سال 1388 تأسیس شده است. این مجموعه تا کنون دوره های آموزشی متعددی را برای علاقه مندان یادگیری زبان آلمانی ارائه داده است. برگزاری دوره های زبان به صورت فشرده و فوق فشرده و ارائه برنامه آموزشی دقیق از جمله ویژگی هایی است که زبان آموزان هدفمند را جذب این مرکز کرده است. مدیریت خلاق، کادر آموزشی توانمند و تیم دفتری متخصص، ستون های اصلی این خانه فرهنگ هستند.علاوه بر این، متد آموزشی به گونه ای طراحی شده است که فرد برای زندگی اجتماعی در کشورهای آلمانی زبان آمادگی لازم را به دست می آورد. زبان آموزان آریان در امتحانات انستیتو گوته آمار قبولی بالائی داشته اند و بسیاری از این افراد در حال حاضر در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی آلمان، اتریشف سوئیس مشغول تحصیل و پژوهش می باشند.

 

خانه فرهنگ آریان در تابستان سال 1392، به فضای جدیدی در اتوبان صدر انتقال یافت. امکانات ساختمان جدید، برگزاری دوره های متنوع تری را ممکن ساخته است. به طوری که برگزاری دوره های ویژه از قبیل کلاس های زبان آلمانی برای کودکان، کلاس های زبان آلمانی ویژه مشاغل خاص (پزشکی، مهندسی، هنری) برای زبان آموزان طراحی دشه است.

دبیران آریان صدر

کادر آموزشی آریان صدر متشکل شده از بهترین ، معتبرترین دیبران ایران که نتایج قبولی هنرجویان آریان صدر در آزمون های بین المللی ، مهر تایید اعتبار این دبیران با سابقه است.

کادر اداری آریان صدر

کادر اداری آریان صدر متشکل شده از پرنسلی کاملا حرفه ای که بسته به موقعیت شغلی خود در آن قسمت از حرفه ای ترین افراد ممکن انتخاب شده اند. تا بتوانیم در هر قسمت از موسسه بهترین خدمات را ارایه دهیم.

 تقویم آموزشی:

موسسه زبان آلمانی آریان صدر

موسسه زبان آلمانی آریان صدر

****************************

تلگرام: https://t.me/ariansadr_22609955

اینستاگرام: www.instagram.com/arian.sadr.kulturhaus/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: