آزمون KET

آزمون KET میزان توانایی زبان آموزان را در بکارگیری انگلیسی روزمره در سطح پیش از متوسط می سنجد. این آزمون زبان دانشگاه کمبریج معیار پذیرفته شده ای برای سنجش قابلیت های پایه ای زبان عمومی است. دریافت نمره قبولی در آزمون KET به این معناست که زبان آموز می تواند در موقعیت های آشنا و روزمره از قبیل محیط کار و  تحصیل خود، خرید، درک مفهوم کلی بروشورهای مسافرتی و غیره از زبان انگلیسی استفاده نماید. همچنین دانشجویان در این سطح می توانند نامه ها و پیغام های ساده را به رشته تحریر درآورند. گذراندن این آزمون برای انجام آزمون PET لازم بوده و همانند آن، به دو صورت اینترنتی و کاغذی برگزار می شود. در مجموع، این آزمون کمبریج نشان می دهد که آیا شما می توانید:

 عبارات عامیانه اساسی در زبان انگلیسی را درک و استفاده کنید؟ خودتان را معرفی کنید و سوالات ابتدایی در مورد خودتان را پاسخ دهید؟ به زبان انگلیسی در سطح پایه صحبت کنید؟

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون KET می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند.

محتویات آزمون KET | مراکز برگزاری آزمون KET | هزینه آزمون KET | زمانبندی برگزاری آزمون KET | اعتبار مدرک آزمون KET | منابع آزمون KET

اینستاگرام بخش زبان زونکن را فالو کنید. سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.