موسسه پرنده آزاد

نام شعبه : عظیمیه

استان : البرز

شهر : کرج

محله : عظیمیه

آدرس : کرج،عظیمیه،میدان مهران،خ شهید امان الله فائق (بوستان سوم)،پلا ک1

تلفن : 02632559337

آدرس وب سايت : parandeazad.ir

آدرس اينستاگرام : parandeazadyoga

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : یوگا

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی پرنده آزاد یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام عظیمیه در محله کرج در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

نوع فعاليت:

باشگاه علمی و تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج با هماهنگي و نظارت انجمن يوگاي ايران، فدراسيون ورزش هاي همگاني و اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به همراه بهره‌ گيری از همکاری کادري مجرب و متعهد در فضايي بيش از پانصد متر مربع در زمينه رشته هاي مختلف يوگا و علوم وابسته به آن فعاليت داشته و پس از افتخار کسب رتبه باشگاه ويژه و نمونه استان البرز ، اولین و تنها باشگاه یوگای دارنده گواهینامه های معتبر ایزو 9001:2008 و 10015:1999 نيز ميباشد.

تبصره: معارفه ها و همايش هاي رايگان توجيهي و جلسات پرسش و پاسخ نيز بنا به ضرورت با حضور اساتيد و صاحبنظران در محل باشگاه برگزار مي گردد .

اهداف باشگاه:

ترويج فرهنگ معنويت در گستره جامعه و تعميم تهذيب نفس، صداقت و اخلاص در کنار کسب علم و آگاهي.

توسعه و گسترش ورزش يوگا و ساير رشته هاي مرتبط با هدف ارتقاء ارزش هاي اسلامي، انساني، فرهنگي و آموزشي و تأکيد بر اشاعه احکام و معارف قرآن کريم و حضرات معصومين (ع).

ايجاد فضايي سالم و ايمن جهت بانوان، کودکان، نوجوانان و جوانان در راستاي تأمين امکانات تفريحي و گذران اوقات فراغت همچنين ارتقاي سطح سلامت و عملکرد آنان.

مبارزه با آسيب هاي اجتماعي از جمله پديده شوم اعتياد و گرايش به مصرف مواد مخدر و . . . از طريق بازسازي و بهسازي سيستم خانواده و پديده خطير تربيت فرزندان  با سرمايه گذاري در بخش آموزش بانوان به عنوان قشر فرهنگ ساز جامعه و ارائه آموزش هاي لازم در جهت فرزند پروري و مهارت هاي ارتباطي در خانواده و نيز انتقال پيام ها، ارزش ها و نگرش هاي صحيح به آنان در جهت آموزش مهارت هاي مقاومت اجتماعي.

مشارکت در امر روانشناسي ورزشي زنان و دختران و تلاش در خصوص شناساندن و تفهيم ابعاد مختلف زندگي به متقاضيان از جمله : آموزش تغذيه مناسب، آموزش مهارت هاي جسمي- فکري- ذهني، استفاده از مواهب زندگي در طبيعت در جهت مقابله سازگارانه با تعارض هاي زندگي در موقعيت هاي مختلف و برداشته شدن موانع عيني و ذهني ارتقاء سلامت اين قشر فرهنگ ساز جامعه از طريق بهبود وضعيت عمومي آنان.

باشگاه علمی تخصصی یوگا پرنده آزاد کرج طرف قرارداد با بانک تجارت، آموزش و پرورش و کلينيک الکترونيکي روانيار بوده و آماده عقد قرارداد گروهي با مدارس، دانشگاهها، سازمان ها و ارگان ها با تخفيف ويژه مي باشد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.