موسسه شاهین مهر

نام شعبه : اختیاریه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : رستم آباد و اختیاریه

آدرس : اختیاریه – دیباجی جنوبی – نرسیده به بزرگراه صدر خیابان شهید گرگانی- کوچه شهید فریدون خانی- سرای محله اختیاریه

تلفن : 02122552375 - 02126913473

آدرس وب سايت : fc-shahinmehr.ir

آدرس اينستاگرام : fc.shahinmehr

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : فوتبال

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی شاهین مهر یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام رستم آباد و اختیاریه در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

 

مرکز آموزش حرفه ای فوتبال باشگاه شاهین مهر در دو شعبه حکیمیه و اختیاریه در ردهای سنی ۶ تا ۱۶ سال سعی دارد با استفاده از یک برنامه دقیق و مدون بازیکنان مستعد و آینده سازان فوتبال کشور و جوانان علاقه مند به این رشته ورزشی را با آموزش های علمی ، ورزشی و فرهنگی اخلاقی، آماده ورود به ورزش قهرمانی و مسابقات فوتبال نماید.

هدف از تاسیس باشگاه فوتبال شاهین مهر

ایجاد بستری مناسب با امکانات متعارف جهت سرگرم نمودن جوانان با ورزش تا از گرایش احتمالی ایشان به انجام خلاف قانون جلوگیری نماید.

شناسایی استعدادهای فوتبال و آموزش وپرورش این استعدادها به صورت اصولی وپایه ای وپیشکش نمودن این استعدادها به فوتبال ملی .

شناساندن نام این مرکز و کلیه دست اندر کاران و همچنین معرفی خدمات حرفه ای و مدرن آن به جامعه ورزش و به ویژه فوتبال به عنوان پیشتاز آموزشهای آکادمیک در ورزش فوتبال و همچنین احیاگر ابعاد فراموش شده صنعتی و تجاری آن.

معرفی مدرسه فوتبال باشگاه شاهین مهر

مدرسه فوتبال باشگاه شاهین مهر از سال ۱۳۷۶ با نام “مهر شمال شرق” به اشکال مختلف از جمله آموزش نوباوگان ، تشکیل تیمهای فوتبال ، برگزاری مسابقات وغیره در خدمت جوانان منطقه بوده است و در حال حاضر این مدرسه فوتبال از معدود مدارس فوتبال تهران می باشد که مجوز رسمی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ از هیئت محترم فوتبال استان تهران دریافت نموده است که با مراجعه به سایت اینترنتی ” آکادمی ملی فوتبال ایران ” در لینک “بانک اطلاعات مدارس فوتبال کشور” می توانید بیشتر با این مدرسه آشنا شوید . در این مدرسه، فوتبال آموزان بین سنین ۶تا ۱۲ سال به ۳ تا ۴ رده سنی تقسیم و در مدرسه فوتبال به وسیله مربیان مجرب و دوره دیده کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت عملی و شفهی آموزش می بینند. بازیکنان این مدرسه فوتبال، وارد تیم نونهالان باشگاه می شوند.

تیم های پایه ی باشگاه

عبارتند از تیم های متشکل از بازیکنان بین ۱۲ تا ۱۸ سال که به ترتیب به سه رده ی نونهالان زیر ۱۴ سال، نوجوانان زیر ۱۶ سال و جوانان زیر ۱۸ سال تقسیم می گردند.

برای جذب بازیکنان بالاتر از ۱۲ سال در این باشگاه برنامه هایی برای برگزاری آزمونهای رایگان تعیین سطح فنی اجرا می گردد.

تیم های پابه :

در ابتدای سال ۹۲ امتیاز یک تیم باشگاهی رده نونهالان جهت شرکت در مسابقات باشگاههای تهران خریداری و تمرینات و مسابقات این رده در همین سال با موفقیت به انجام رسید. همچنین امتیاز تیم نوجوانان در سال ۹۳ و جهت شرکت در مسابقات این سال خریداری گردید و در نظر است امتیاز تیم جوانان نیزدر سال ۹۵ خریداری گردد که در مسابقات حاضر شود.

اهم فعالیتهای آموزشی باشگاه شاهین مهر به شرح زیر است :

تهیه زمین ها و سالن های ورزشی جهت آموزشهای عملی

برگزاری کلاسهای آموزشی ، همایشها و جلسات در با اولیاء و بازیکنان

اعطای امکانات ورزشی از قبیل ساک ، لباس ورزشی و لوازم تمرینی به فوتبال آموزان

آموزش عملی و تئوری فوتبال طبق آخرین استانداردهای فدراسیون جهانی فوتبال.

آموزش عملی و تئوری فوتبال طبق آخرین استانداردهای فدراسیون جهانی فوتبال.

پوشش بیمه حوادث ورزشی برای بازیکنان و کادر آموزشی باشگاه

نظارت بر وضعیت تحصیلی بازیکنان

انجام معاینات دوره ای و تستهای سلامت و آمادگی جسمانی

تشکیل پرنده جهت تهیه سابقه آموزشی، پرورشی و فنی بازیکنان

استفاده از کارشناسان علوم مربوط با ورزش حرفه ای (روانشناسی ، تغذیه ، بدنسازی و) آموزشی و تشکیل تیم فوتبال بانوان.

فوتبال بانوان:

باشگاه فوتبال شاهین مهر در نظر دارد در ادامه ی فعالیت های خود، آموزش حرفه ای فوتبال بانوان در تابستان ۹۳ را آغاز کند و با تشکیل تیم های رده های مختلف سنی بانوان در سال ۹۴ در مسابقات فوتبال باشگاههای تهران شرکت نماید.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.