کلاس آنلاین زونکن

تیم زونکن در راستای ارائه خدمات به آموزشگاه ها و موسسات مختلف، اقدام به ارائه بستر خدمات آنلاین شامل اجاره کلاس های آنلاین با خدمات ویژه نموده است. در این راستا، برای ادامه برگزاری کلاس های موسسات و آموزشگاه های همکار زونکن، با یک شرکت معتبر ارائه دهنده خدمات برگزاری کلاس آنلاین قراردادی منعقد کرده است. علاقمندان به دریافت اطلاعات بیشتر و همکاری جهت برگزاری کلاس های آنلاین، می توانند از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در انتهای صفحه، با تیم پشتیبانی زونکن تماس حاصب فرمایند.

با توجه به وجود بستر های آماده برای برگزاری ویدئو کنفرانس های صوتی و تصویری، نیاز به ذکر برخی مزایا و امکانات ویژه کلاس های آنلاین زونکن برای کاربران و مدیران موسسات و آموزشگاه ها می باشد. از این رو، در ادامه به ذکر برخی از مهم ترین مزایا و امکانات ارائه شده در بستر کلاس آنلاین ویژه زونکن می پردازیم.

بدون محدودیت تعداد شرکت کننده

از مهم ترین مزایا و ویژگی های کلاس های آنلاین زونکن، عدم وجود محدودیت در تعداد کاربران و شرکت کنندگان در کلاس های آنلاین برای آموزشگاه ها و موسسات همکار زونکن است. به طوریکه آموزشگاه ها و موسسات می توانند جهت برگزاری دوره های ویژه خود مانند دوره آمادگی انواع آزمون های زبان، دوره های فنی حرفه ای، کلاس های موسیقی و ... بدون نگرانی نسبت به محدودیت ظرفیت کلاس ها اقدام نمایند. دقت داشته باشید که استفاده از نرم افزار ها و اپلیکیشن های رایگان موجود در فضای مجازی دارای محدودیت هایی در تعداد افراد قابل اتصال به گروه و فضای کلاس می باشند.

قابلیت نمایش 10 دوربین فعال به صورت همزمان

از دیگر ویژگی های مهم کلاس های آنلاین زونکن، امکان نمایش 10 دوربین همزمان در صفحه نمایش موبایل یا لپ تاپ بدون ایجاد لگ، مکس یا خرابی برای کاربران و شرکت کنندگان در کلاس های آنلاین زونکن می باشد. در برنامه ها و اپلیکیشن های رایگان ارائه شده در بازار و فضای مجازی، حداکثر تعداد دوربین فعال، 4 عدد می باشد.

امکان اشتراک گذاری فایل و ویدئو

در کلاس های آنلاین زونکن، امکان اشتراک گذاری انواع فایل مانند Word، Excel، PowerPoint، PDF و انواع ویدئو به صورت برخط و ریل تایم برای کاربران موجود می باشد. دقت داشته باشید که دسترسی امکان بارگذاری و نمایش این فایل ها توسط استاد و منشی کلاس به کاربران داده می شود. بنابراین، تمامی امکانات ذکر شده برای کلاس های آنلاین، قابل کنترل توسط منشی و استاد کلاس بوده و کاربران بدون مجوز افراد نام برده، قابلیت نمایش دوربین، پخش صدا، بارگذاری فایل و یا حتی چت داخلی را نخواهند داشت.

تخته دیجیتالی

در کلاس های آنلاین زونکن، یک سری امکانات بیشتر از تخته درسی موجود در کلاس های درسی حقیقی در اختیار کاربران و اساتید قرار داده می شود. از جمله خدمات تخته دیجیتالی می توان به قابلیت تایپ و درج مطلب توسط استاد یا کاربران (با اجازه استاد یا منشی کلاس)، رسم انواع شکل و نمودار، اختصاص رنگ مشخص به هر کاربر جهت اضافه کردن مطلب روی تخته دیجیتالی و ... می باشد که این مهم، در نرم افزار ها و اپلیکیشین های رایگان وجود ندارد.

هزینه بسیار ارزان

هزینه برگزاری کلاس های آنلاین، بسیار بسیار کمتر از برگزاری کلاس در فضای حقیقی و امکانات مورد نیاز برای تدریس اساتید در کلاس های حقیقی است. جهت اطلاع از قیمت اجاره کلاس های آنلاین زونکن، از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در انتهای صفحه، به ما پیام دهید.

اشتراک گذاری دسکتاپ

اساتید و کاربران، امکان اشتراک گذاری دسکتاپ خود را برای نمایش ویدئو، مطلب و تصاویر مختلف را دارا هستند. دقت داشته بشید برای اشتراک گذاری دسکتاپ توسط کاربران، نیاز به مجوز دسترسی استاد یا منشی کلاس می باشد.

آرشیو ویدئو جلسات

یکی از مهم ترین ویژگی های کلاس های آنلاین زونکن، امکان آرشیو ویدئو جلسات قبل در سرور های زونکن می باشد. بدین ترتیب کاربرانی که امکان شرکت در جلسات قبل را به هر دلیلی نداشتند، می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود، ویدئو جلسات قبل را به صورت آنلاین مشاهده نمایند.

 

راه های ارتباطی جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی اجاره کلاس های آنلاین زونکن

تلگرام: @zounkan_support

ایمیل: Online@zounkan.com

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'zip' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: