چرا زونکن

چرا از موتور جست و جوی زونکن برای پیدا کردن آموزشگاه استفاده کنم؟

موتور جست و جوی هوشمند سایت زونکن به گونه تعبیه شده است تا کاربران بتوانند در کمترین زمان و بدون صرف هزینه و وقت، مناسب ترین آموزشگاه را طبق پارامتر هایی چون مکان آموزشگاه، دوره های ارائه شده توسط آموزشگاه، نوع کلاس های ارائه شده توسط آموزشگاه ها از نظر جنسیت و پارامتر های تخصصی هر نوع آموزشگاه پیدا کنند.

 

چرا به مجموعه آموزشگاه های زونکن بپیوندم؟

امکان دسترسی آسان و سریع کاربران به آموزشگاه های محله خود

اولین و مهمترین بازار هدف تمام آموزشگاه ها، جذب مشتریان در محدوده مکانی آموزشگاه می باشد. زونکن با پیش بینی قابلیت فیلتر آموزشگاه ها بر اساس موقعیت مکانی آنها، این امکان را در اختیار دانش آموزان، دانشجویان، هنرجویان و تمام کاربران سایت قرار داده است تا به راحتی نزدیک ترین آموزشگاه مناسب خود را پیدا کنند.

زونکن به جای شما، به صورت هدفمند تبلیغ می کند

یکی از مهمترین مخارج ماهانه آموزشگاه ها، هزینه تبلیغات می باشد. با توجه به هزینه بالای تبلیغات در فضای مجازی و در سایت ها و شبکه های اجتماعی مطرح، زونکن این امکان را در اختیار آموزشگاه ها قرار داده است تا با در بزرگ ترین مجموعه بازار هدف خود بدون صرف هزینه، اقدام به تبلیغات نمایند. بدین ترتیب، با تبلیغات گسترده سایت زونکن در سایت های مطرح آموزشی و سرگرمی، انجمن های علمی و فارغ التحصیلی دانشگاه ها و مدارس، آموزشگاه ها نیز به نتیجه مورد نظر خود از تبلیغ در فضای مجازی می رسند.

رفع تمام اشکالات تبلیغ در فضای مجازی

تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به صورت آگهی می باشد. از اشکالات این روش تبلیغ، تعدد بالای آگهی های تبلیغاتی و در نتیجه آن، عدم بازدید بالای آگهی توسط بازدیدکنندگان سایت ها، هزینه بالای آگهی تبلیغاتی در سایت های پر بازدید، عدم امکان ویرایش آگهی و اطلاعات آموزشگاه در صورت جابجایی یا تغییر در برنامه ها و دوره های ارائه شده در آموزشگاه می باشد. علاوه بر این، تنها بخشی از بازدیدکنندگان سایت ها، مخاطب آموزشگاه ها می باشند که یکی از معضلات بزرگ اجرای تبلیغات هدفمند است. با توجه به تلاش و اقدامات موثر سایت زونکن، درصد بسیار بالایی از کاربران و بازدیدکنندگان سایت زونکن متشکل از دانشجویان و دانش آموزان در سنین بین 15 تا 30 سال می باشند. با پیش بینی یک حساب کاربری برای آموزشگاه ها در سایت زونکن امکانات زیر به صورت کاملا رایگان در اختیار آموزشگاه ها قرار داده شده است:

تبلیغ اختصاصی در ویترین زونکن

امکان تبلیغ اختصاصی در صفحه اول سایت زونکن قرار داده شده است. با توجه به اینکه درصد بالایی از کاربران و بازدیدکنندگان سایت زونکن، دانش آموزان، دانشجویان و افراد بین 15 تا 30 سال می باشند، تبلیغ اختصاصی هدفمند آموزشگاه در قسمت ویترین سایت زونکن، تاثیر موثری در بازدید کاربران از صفحه اختصاصی آموزشگاه خواهد داشت.

 

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.