همکاری با زونکن

 

خوشحال میشیم به خانواده زونکن بپیوندید

ما در زونکن، به دنبال ارائه خدمات جامع بانک اطلاعات آموزشی و برگزاری دوره های آنلاین با رعایت عدالت آموزشی برای سراسر ایران هستیم. به عنوان اعضای خانواده زونکن، امیدواریم در راستای پیشرفت و رعایت عدالت اجتماعی در کنار پیاده سازی عدالت آموزشی و پرورشی فرزندان این سرزمین، هنرجویان و دانشجویان عزیز، بستری پایدار فراهم نماییم. از همکاری شما و ابراز علاقه شما برای پیوستن به تیم زونکن بسیار سپاسگزاریم. امیدواریم علاقمندان به پیوستن به خانواده زونکن با نحوه همکاری استارت آپی با انعطاف پذیری بالا را دارا باشند.

 

ارزش های ما در زونکن

مشتری مداری

پیشرفت شخصی

ایده پردازی و عمل

کار گروهی

در زونکن اولین و مهم ترین اولویت ما، رعایت حقوق مشتریان و همکاری توام با صبر و حوصله با مشتریان است. منش گرم اعضای زونکن برای مشتریان ستودنی خواهد بود.

اعضای تیم زونکن، همواره باید به دنبال پیشرفت شخصی موقعیت و سواد شغلی خود باشند و در این راستا حداکر همکاری را برای پیشرفت و آموزش همکاران تازه وارد خود نمایند.

خانواده زونکن همواره از ایده پردازی و مشورت اعضای خود لذت می برد و در این راستا به دنبال همکاران ایده پرداز خوش ذوق همراه با اراده عملی برای پیاده سازی ایده ها می باشد

تیم زونکن و اهداف خانواده زونکن، نه با یک نفر و نه با یک طرز فکر موفق می شود. همواره از همکاری و همراهی فکری، عملی و قلبی تک تک اعضای این خانواده استقبال می شود.

 

موقعیت های همکاری در زونکن

سفیران زونکن

کارشناس شبکه های اجتماعی

متخصص وردپرس

برنامه نویس PHP

علاقمندان به عضویت در تیم سفیران زونکن جهت معرفی فروش خدمات سایت زونکن به آموزشگاه ها، فروشگاه ها و سایر مشتریان زونکن می توانند برای ما رزومه ارسال نمایند.

ما به دنبال افراد خلاق، کوشا و ایده پرداز در مدیریت شبکه های اجتماعی زونکن و تولید محتوای با کیفیت هستیم. علاقمندان به همکاری در تیم مهیج زونکن اعلام آمادگی نمایند.

از همکاری با متخصصین وردپرس که بر طراحی قالب و ماژول های وردپرس اشراف داشته و در عیب یابی و دیباگ انواع قالب و ماژول وردپرس مسلط هستند، استقبال می کنیم.

از متخ