منابع آزمون TOEFL

منابع آزمون تافل

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون تافل برای اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی و یا دریافت مدرک معتبر TOEFL، اقدام به تهیه لیستی از منابع مورد استفاده طراحان آزمون TOEFL در سراسر جهان نموده است. این کتب و فایل های صوتی گزارش شده، منابع معتبری برای علاقمندان به شرکت در آزمون TOEFL می باشد تا با تنوع و نحوه طراحی سوالات آزمون تافل آشنا شده و با آمادگی قبلی در جلسه برگزاری آزمون تافل شرکت نمایند. شرکت کنندگان آزمون تافل می توانند با خرید منابع آزمون تافل و دانلود منابع TOEFL موجود در سایت زونکن، آمادگی بالایی در جهت کسب نمره بالا از مهارت های چهارگانه آزمون TOEFL پیدا کنند. با توجه به هزینه بالای خرید کتاب منابع آزمون تافل، تیم زونکن اقدام به فروش منابع TOEFL به صورت فروش PDF کتاب های منابع تافل و فروش فایل های صوتی آموزشی کتاب های اصلی منابع تافل و کتب تمارین و پاسخنامه نموده است. در ادامه مجموعه ای کامل از منابع معتبر آزمون تافل برای داوطلبان آزمون TOEFL آورده شده است.

 

نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)
نام منبع لینک دانلود حجم فایل (MB)

 

علاقمندان به کسب تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد آزمون TOEFL می توانند به هر یک از لینک های زیر مراجعه نمایند. 

محتویات آزمون TOEFL | مراکز برگزاری آزمونTOEFL  | هزینه آزمون TOEFL | زمانبندی برگزاری آزمون TOEFL | اعتبار مدرک آزمونTOEFL  | منابع آزمون TOEFL

جهت اطلاع از پکیج های آمادگی آزمون های زبان، نکات مهم در اپلای، موقعیت های تحصیلی همراه با فاند و تجربیات دانشجویان موفق در اپلای به اینستاگرام و تلگرام زونکن اپلای بپیوندید.

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.