مجموعه وبینارهای تخصصی اپلای

مجموعه زونکن، در راستای سهولت دسترسی دانشجویان داوطلب اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و مهاجرت تحصیلی، به آخرین اطلاعات و نکات مهم برای اپلای، اقدام به برگزاری سری وبینار های تخصصی How to Apply می نماید.

مجموعه وبینار های تخصصی اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی، با هدف ارائه به روزترین و کامل ترین اطلاعات برای دانشجویان جهت ادامه تحصیل در کشور های خارجی در رشته تخصصی خود خواهد بود. از این رو، علاقمندان به اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور های اروپایی، آمریکا، کانادا، استرالیا و یا دیگر کشورهای خارجی، از شرکت در مجموعه وبینار های اپلای زونکن حتما رضایت کامل خواهند داشت. در ادامه لیستی از موضوعاتی که قرار است در وبینار های پذیرش تحصیلی ارائه شود آورده شده است:

با توجه به تخصصی بودن و تعدد موضوعات مورد نظر جهت ارائه در وبینار های اپلای، مجموعه زونکن اقدام به همکاری با موسسات اپلای، اعزام دانشجو یا مهاجرت برای برگزاری هر وبینار با گروه متخصص متناسب با رشته مورد نظر و کشور های هدف می نماید.

موسسات علاقمندان به همکاری با مجموعه زونکن، جهت برگزاری وبینار تخصصی How to Apply برای رشته های دانشگاهی مختلف، می توانند از طریق یکی از راه های ارتباطی درج شده در انتهاب صفحه، با کارشناسان زونکن تماس گیرند.

همکاران زونکن پس از بررسی تخصص های هر موسسه رزومه عملکردی آن، جهت هماهنگی برای برگزاری وبینار های تخصصی، با موسسات در ارتباط خواهند بود.

لازم به ذکر است، با توجه به همکاری مجموعه زونکن با بیش از 200 دبیر انجمن علمی دانشگده های متخلف مهندسی و پزشکی سراسر کشور، معرفی وبینار ها علاوه بر وبسایت و شبکه های اجتماعی زونکن، در کانال ها و برد های آموزشی انجمن علمی هر دانشکده، انجام خواهد گرفت. بنابراین، امید است، بستر مناسبی برای تسهیل دسترسی دانشجویان سراسر کشور به خدمات و اطلاعات موسسات پذیرش تحصیلی فراهم شود.

موسسات علاقمند به همکاری با مجموعه زونکن، فرمی مبنی بر گزارش موضوعات تخصصی داوطلب به ارائه در وبینار ها را جهت تکمیل، دریافت خواهند نمود. پس از ارسال فرم تکمیل شده توسط موسسات از طریق تلگرام یا ایمیل، کارشناسان زونکن در اسرع وقت اطلاعات موسسات را بررسی و جهت شروع همکاری و تعریف اولین وبینار با موسسات تماس خواهند گرفت. ادامه همکاری زونکن با موسسات، پس از اولین وبینار برگزاری شده توسط موسسه، طبق نظر سنجی و نحوه عملکرد موسسه در وبینار، تصمیم گیری خواهد شد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار لطفا به کانال تلگرامی اطلاع رسانی ما بپیوندید.

راه های ارتباط با مجموعه زونکن جهت درخواست همکاری برای برگزاری وبینار های تخصصی How to Apply

تلفن: 28428893

پیشتبانی تلگرام: ZounkanSupport

ایمیل: Online@zounkan.com

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.