پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون
تاريخ درج :

پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون

پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون یکی از آرزوهایی است که هر فرد داوطلب و متقاضی شرکت در کنکور گروه علوم تجربی به دنبال آن است. در واقع، قبولی در رشته پرستاری بدون آزمون و همین طور پذیرش بدون کنکور مامایی چیزی است که می تواند فرد را از شرکت در کنکور گروه تجربی معاف کرده و همین می تواند مزیت مهمی برای هر فرد محسوب شود.زیرا همه می دانیم که بسیاری از داوطلبان از شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها فراری هستند و نمی توانند با آن کنار بیایند. 

 از آن جایی که قبل از هر گونه اقدامی برای پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون از جمله پرستاری بدون آزمون و البته پذیرش بدون کنکور مامایی برای هر فرد داوطلب ضروری و مهم است از این رو بهتر است قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در این رشته های تحصیلی در دوره بدون کنکور از امکان یا عدم امکان این امر اطمینان حاصل فرمایید. از این جهت مشاوران حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی می توانند اطلاعاتی درست و دقیق را در رابطه با این موضوع در اختیار شما قرار دهند.

 

جهت اطلاع از مراکز دانشگاهی پذیرنده رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره  https://irantahsil.org تماس حاصل فرمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 تماس از استان تهران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تحصیل در رشته های گروه پیراپزشکی در هیچ کدام از دانشگاه های ایران امکان پذیر نیست و نمی توانید برای این امر اقدام کنید

 آیا پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون حقیقت دارد؟

ورود به رشته های قرار گرفته در گروه پیراپزشکی به صورت بدون آزمون با توجه به سخت بودن قبولی در این دست از رشته های تحصیلی به خصوص رشته پزشکی آرزوی بسیاری از داوطلبان و متقاضیان گروه علوم تجربی است. البته با توجه به استقبال بی نظیر داوطلبان از ادامه تحصیل در رشته های گروه علوم تجربی این موضوع دور از انتظار نیست. اما در اینجا این پرسش مهم مطرح می شود که آیا می توان به پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون از جمله پذیرش بدون کنکور مامایی و یا پرستاری بدون آزمون امیدوار بود یا خیر؟ اصلاً آیا این قضیه واقعیت دارد یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما عزیزان و همراهان عرض کنیم که به هیچ وجه امکان پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون برای هر فرد وجود ندارد و در نتیجه باید این موضوع مهم را به طور کل فراموش کنید.

آیا در سال های قبل امکان پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون وجود داشت؟

شاید این سؤال مهم در ذهن شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که آیا در طول سال های قبل امکان پذیرش در رشته های پیراپزشکی بدون آزمون برای افراد متقاضی وجود داشت یا خیر؟

یعنی آیا تا پیش از این افراد می توانستند برای پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون اقدامات لازم را انجام دهند و خیلی هم راحت برای تحصیل بدون آزمون در این رشته تحصیلی اقدام کنند؟ 

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تا قبل از سال 97 تمامی افراد متقاضی البته در صورت داشتن شرایط لازم و مهم می توانستند با سپری کردن حدوداً 72 واحد درسی در دانشگاه های ایران وارد دانشگاه های خارج از ایران شوند.

در واقع، ورود به این رشته های تحصیلی در دانشگاه های خارجی به صورت بدون کنکور و بدون نیاز به شرکت فرد داوطلب و متقاضی در کنکور ورودی دانشگاه ها انجام می گرفت.

ولی در حال حاضر با توجه به قانون جدید دیگر امکان این امر برای داوطلبان و متقاضیان وجود ندارد و به هیچ وجه نمی توانید برای این امر اقدام فرمایید و تنها راه ممکن پوشیدن کفش آهنی و شرکت در کنکور رشته تجربی است

 

تحصیل بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در خارج از کشور

درست است که نمی توانید برای شرکت در رشته های پیزاپزشکی بدون آزمون در ایران اقدام کنید اما این گونه هم نیست که به طور کل نا امید شوید. به این معنا که شما می توانید برای ادامه تحصیل و پذیرش بدون کنکور مامایی و یا پرستاری بدون آزمون در دانشگاه های خارج از ایران اقدام کنید. دانشگاه هایی به مراتب عالی و با سطح کیفی بالا که می توانید بدون نیاز به شرکت در کنکور ورودی دانشگاه ها برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها اقدامات لازم را انجام دهید. اما بهتر است قبل از هر چیز از شرایط لازم برای ورود به این رشته های تحصیلی و همین طور هزینه لازم برای ورود به آن ها اطلاعات لازم و ضروری را بدست آورید. کسب تمامی این اطلاعات در گرو کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان در این رابطه است. مشاوری که با ارائه اطلاعاتی دقیق و موثق در این رابطه می تواند در این رابطه بسیار کمک کننده باشد.

مزیت ادامه تحصیل در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور چیست؟

ادامه تحصیل در انواع رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در دانشگاه های خارج از کشور با مزیت های زیادی برای هر یک از افراد متقاضی همراه است. از میان این مزیت های مهم می توان از مواردی همچون بهترین فرصت های شغلی و تحصیلی، استفاده از تدریس برترین و خبره ترین اساتید گروه آموزشی و همین طور کسب درآمدی بسیار بالا و عالی یاد کرد. درست است که با عزیمت به خارج از کشور و تحصیل در کشور و دانشگاه مورد نظر باید از خانواده دور بمانید و چاره ای هم جز این ندارید اما دقت داشته باشید که مزیت های ذکر شده در بالا به این دوری ها می ارزد. پس در زمان ارائه درخواست پذیرش برای قبولی در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور به این موضوع مهم توجه و دقت کافی را مبذول دارید و در انتها برای این امر اقدامات لازم را انجام دهید.

برای آشنایی با هزینه و شهریه در نظر گرفته شده برای ورود به رشته های پیراپزشکی بدون آزمون در خارج از ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 تماس از استان تهران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.