معرفی بهترین مرکز آموزش زبان کرج【 آموزشگاه زبان در کرج 】
تاريخ درج :

بهترین مرکز آموزش زبان کرج کجاست؟

مراکز آموزش زبان زیادی در کرج فعالیت دارند و انواع دوره‌های آموزشی زبان برای تمام رده‌های سنی را برگزار می‌کنند. زبان‌آموزان می‌توانند در دوره‌های عمومی، مکالمه و آماده‌سازی برای آزمون‌های بین‌المللی شرکت کنند.

 در مراکز آموزش زبان در کرج، زبان انگلیسی و دیگر زبان‌ها مانند آلمانی، فرانسوی، عربی و ... به صورت اصولی و زیر نشر کارشناسان مجرب آموزش داده می‌شود. در آموزشگاه‌های معتبر، اساتید مجرب صفر تا صد زبان را به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند.

کلاس زبان در کرج

آموزش زبان در کرج با موسسات زبان

آموزش زبان در کرج، در مراکز معتبر که گواهینامه معتبر بین‌المللی دارند، انجام می‌شود. برخی افراد تمایل دارند زبان را به صورت خودآموز (سلف استادی) یا به وسیله برنامه‌های آنلاین یاد بگیرند. این روش‌ها اگر همراه با شرکت در کلاس‌های حضوری باشد، تأثیر بیشتری در یادگیری زبان خواهد داشت. در آموزشگاه‌های زبان کرج از متدهای به‌روز برای آموزش مطالب استفاده می‌شود که این می‌تواند به روند سریع‌تر یادگیری کمک کند.

 

آموزش زبان د رکرج

مراکز آموزش زبان برای کودکان در کرج

برخی از کودکان علاقه‌مند به یادگیری زبان هستند، یا والدین آنها دوست دارند فرزندانشان زبان را در سنین کودکی یاد بگیرد. آموزش زبان در سن کم باعث می‌شود تا مطالب ماندگاری بیشتری در ذهن کودکان داشته باشد.

با توجه به اینکه کودکان معمولاً بازیگوش بوده و آموزش آنها کمی دشوارتر است. در مراکز آموزش زبان برای کودکان در کرج، از روش‌های نوینی استفاده می‌شود که باعث علاقه بیشتر کودکان به یادگیری می‌شود.

مراکز آموزشی زبان، برای تدریس و یادگیری کودکان برنامه‌هایی سرگرم‌کننده‌ای دارند. داستان‌ها، برنامه‌های کودک، موزیک، فلش کارت‌ها و برنامه روتین روزانه از جمله خدماتی است که در آموزشگاه‌های زبان کرج برای کودکان ارائه می‌شود.

ما سعی داریم در لیستی بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در کرج را به شما معرفی کنیم.

در صفحه ای دیگر دنبال کنید:

کلاس زبان در کرج

نام آموزشگاه زبان آدرس آموزشگاه زبان در کرج

آموزشگاه زبان شایستگان زمر گوهر دشت

 • آدرس: گوهردشت، نبش چهارم غربی، ساختمان زمر ، طبقه دوم
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۲۱۸۱۲– ۰۹۳۹۱۹۴۲۴۱۵
 • نمایندگی رسمی دورست کالج ( dorest college ) ونکوور کانادا کلاس های ترمیک زبان

آموزشگاه زبان نصیر شعبه مرکزی گوهردشت

 • آدرس: گوهردشت، ابتدای داریوش
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۱۳۷۲۳

آموزشگاه زبان عصر ارتباطات گوهردشت

 • آدرس: کرج، گوهردشت، جنب سینما ساویز، ابتدای خیابان دوم غربی
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۲۱۲۳۴۵

آموزشگاه زبان ارتباطات

 • آدرس: خ شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبروی بانک پاسارگاد، ساختمان ۱۱۰/۳، طبقه اول
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۰۱۹۹

آموزشگاه زبان های خارجی صادقی حریری – جهانشهر

 • آدرس: کرج، جهانشهر بلوار مولانا، ساختمان شاهین، واحد ۱
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۹۳۹۸۳

آموزشگاه زبان سفیر و سفارت – میانجاده

 • آدرس:  کرج، میانجاده، بلوار حدادی
 • واحد دختران: ۰۲۶۳۴۲۴۰۰۱۰
 • واحد پسران: ۰۲۶۳۴۴۶۴۵۵۵

آموزشگاه زبان خزائلی کرج

 • آدرس: کرج، رجائی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان ۱۲ ام شرقی، پلاک ۱۱۹
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۴۴۰۱۰۶۰

آموزشگاه زبان ایساتیس کرج

 • آدرس: کرج, هفت تیر، اول بلوار دانش آموز، رو به روی تالار بورس
 • تلفن تماس: ۰۲۶۳۲۷۱۳۴۱۹

 

برگزاری دوره‌های مترجمی

یکی از خدمات مهمی که مراکز زبان در کرج ارائه می‌شود، آموزش ترجمه متون است. یادگیری ترجمه این امکان را فراهم می‌کند تا زبان‌آموزان بتوانند پس از فارغ‌التحصیلی وارد بازار کار شده و از این طریق درآمد کسب کنند.

این دوره‌ها معمولاً در سه سطح مبتدی، میانی و پیشرفته برگزار می‌شود. در هر یک از سطوح، زبان‌آموزان با فنون مختلفی از ترجمه آشنا می‌شوند. در سطح پیشرفته می‌توانند متون بلند در سبک‌های مختلف زبان از جمله کلاسیک را ترجمه کنند.

پکیج آموزش آیلتس آفاق

ارائه پکیج‌های آموزشی

پکیج‌های آموزشی یکی از خدمات آموزش زبان در کرج است که به یادگیری بیشتر زبان کمک می‌کند. این پکیج‌ها از در آموزشگاه‌های زبان کرج در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد. در این پکیج‌ها مطالب مورد نیاز زبان‌آموزان گردآوری شده و آنها می‌توانند به وسیله آن متناسب با زمان خود، آموزش دیده و تمرین کنند.

پکیج‌های آموزشی برای افرادی که وقت کافی برای شرکت در کلاس‌ها نداشته یا می‌خواهند مباحث کلاس را مرور کنند بسیار مناسب است. در واقع زبان‌آموزان بدون شرکت در کلاس‌های حضوری و تنها در منزل یا محل کار خود می‌توانند در دوره‌های مبتدی تا پیشرفته زبان شرکت نمایند.

با توجه به اینکه برای استفاده از پکیج‌ها به اینترنت نیازی نیست، می‌توان در هر زمان و هر جایی از آنها استفاده نمود. اساتید مجرب مراکز زبان در کرج، صفر تا صد زبان را در سطوح مختلف علاوه بر کلاس‌های آنلاین و حضوری در قالب پکیج آموزش می‌دهند.

کلاس‌های ویژه آیلتس

در مراکز آموزش زبان کرج، کلاس‌های ویژه آیلتس برگزار می‌شود. مدرسین مراکز آموزش زبان در کرج با داشتن مدرک آیلتس با نمرات بالا، به داوطلبان این آزمون آموزش داده و تجارب خود را در اختیار آنها قرار می‌دهند. مدرک آیلتس برای افرادی که قصد مهاجرت به برخی کشورهای انگلیسی‌زبان دارند، بسیار مهم است. افراد برای مهاجرت کاری، تحصیلی و زندگی باید بتوانند نمره مورد نظر را در این آزمون کسب کنند. در آزمون آیلتس چهار مهارت اصلی، خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن مورد سنجش قرار می‌گیرد.

با توجه به اهمیت این آزمون لازم است تا متقاضیان آن، آموزش زیادی دیده و زیر نظر کارشناسان، مطالعه کنند. یکی از فاکتورهای مهم برای آموزش کاربردی، داشتن مدرسینی است که تجربه شرکت در این آزمون را داشته و نمره قبولی را اخذ کرده باشند.

برگزاری امتحان ماک آیلتس

کسب نمره بالا در آزمون آیلتس می‌تواند زمینه موفقیت را هموار کند. بسیاری از دانشگاه‌ها معتبر در کشورهای انگلیسی‌زبان شرط نمره بالا در آیلتس را ملاک پذیرش دانشجویان خود قرار داده‌اند؛ بنابراین متقاضیان باید بتوانند این نمره را در آزمون کسب کنند.

یکی از راه‌ها برای آشنایی با این آزمون و سنجش میزان یادگیری، شرکت در آزمون ماک آیلتس است. در واقع این آزمون شباهت زیادی به آزمون آیلتس داشته به طوری که میزان سختی و نمره‌گذاری آن نیز دقیقاً مشابه آیلتس است. آموزشگاه‌های زبان کرج آزمون‌های ماک آیلتس را در چارچوب استاندارد برگزار کرده و زبان‌آموزان می‌توانند از این طریق، نقاط قوت و ضعف خود را بشناسند.

ارائه مشاوره به زبان‌آموزان  

مشاوره زبان یکی از خدماتی است که توسط مراکز آموزش زبان در کرج ارائه می‌شود. مشاوره‌های هدف‌دار باعث می‌شود تا داوطلبان مسیر آموزشی خود را پیدا کرده و بر همین اساس در کلاس‌های زبان شرکت کنند.

مشاورها برنامه‌هایی متناسب با روحیه و برنامه هر یک از داوطلبان مهیا کرده و در اختیار آنها قرار می‌دهند. این برنامه‌ها به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا طی مدت‌زمان کوتاه‌تری بدون سردرگمی به هدف خود برسد.

خدمات مراکز آموزش زبان کرج

خدمات مراکز آموزش زبان کرج چیست؟

در آموزشگاه‌های زبان کرج خدمات متعددی ارائه می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند با بهره‌گیری از آنها به بسیاری از اهداف خود در یادگیری زبان دست یابند. مراکز آموزشی، با خدمات مختلفی که در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد، به یادگیری سریع‌تر و مؤثر زبان آنها کمک می‌کند. خدمات موسسات زبان انگلیسی در کرج شامل موارد زیر است.

دوره‌های فشرده زبان انگلیسی

یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی که می‌خواهند زبان را طی مدت کوتاهی یاد بگیرند، شرکت در دوره‌های فشرده است. به صورت معمول آموزش زبان طی یک تا چند سال انجام می‌شود؛ این در حالی است که در دوره‌های فشرده، آموزش‌ها در چند هفته یا چند ماه است.

برنامه‌های دوره فشرده مرکز آموزش زبان در کرج به این صورت است که زبان‌آموزان معمولاً باید هر روز به کلاس بروند و زمان این کلاس‌ها نیز یک الی دو ساعت است. دوره‌های فشرده به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا با سرعت بیشتری سطوح زبان را طی کرده و تمرکز خود را بر این آموزش‌ها بگذارند.

دوره‌های خصوصی زبان

دوره‌های خصوصی زبان که از طرف مراکز آموزشی برگزار می‌شود، طرفداران زیادی پیدا کرده است. علاقه‌مندان به این نوع کلاس‌ها می‌توانند به صورت آنلاین یا آفلاین در کلاس‌های خصوصی شرکت کنند. کلاس‌های خصوصی زبان که در مراکز زبان کرج برگزار می‌شود، از نظر زمان، انعطاف داشته و افراد پرمشغله می‌توانند متناسب با برنامه خود، از این طریق برای یادگیری زبان اقدام کنند.

در صورتی که زبان‌آموزان سطح پایین‌تر یا بالاتر از کلاس‌های عمومی داشته باشند می‌توانند با شرکت در کلاس خصوصی مراکز آموزش زبان کرج، اشکالات خود را رفع کرده و مباحث بیشتری را با نظر اساتید خود یاد بگیرند. در این کلاس‌ها کل وقت مختص یک نفر است و او می‌تواند سؤالات خود را از اساتید بپرسد.

 

مراکز آموزش زبان برای بانوان در کرج

برخی از بانوان تمایل ندارند در کلاس‌های مختلط شرکت کنند، به همین دلیل برخی از آموزشگاه‌ها زبان، کلاسی ویژه برای بانوان برگزار می‌کنند. مراکز آموزش زبان برای بانوان در کرج، این شرایط را فراهم نموده تا بانوان بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای در این کلاس‌ها شرکت نمایند. 

کارشناسان مجرب و تحصیلکرده از سطح مبتدی تا پیشرفته در همه رده‌های سنی، به زبان‌آموزان آموزش می‌دهند. کلاس‌های آموزشی برای بانوان به صورت آنلاین و حضوری برگزار شده و آنها می‌توانند بسته به شرایط خود در این کلاس‌ها شرکت کنند.


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: