مزایای خرید رادیاتور پنلی
تاريخ درج :

در این نوشتار سعی داریم به مزایای خرید رادیاتور پنلی بپردازیم و اشاره ای داشته باشیم به آنچه باید پیش از انتخاب و خرید این سیستم ها توجه کنیم. همانطور که می دانید رادیاتورها از تجهیزات اساسی گرمایشی هستند که کاربرد بسیار گسترده ای دارند. با سرد شدن هوا نیاز به تجهیزاتی داریم تا هوای فضای داخل را گرم کرده و دما را افزایش دهد تا هوای مطبوعی برای ساکنان فراهم شود.

در واقع رادیاتور پنلی وسیله ای گرمایشی می باشد که از فلز ساخته می شود و بدنه خارجی مسطحی دارد. این محصولات عمدتا از فولاد تولید میشوند و انتقال انرژی گرمایی به وسیله ی جریان همرفتی و یا تشعشع انرژی به محیط پیرامون منتقل می شود. این رادیاتورها از یک یا دو عدد پنل ساخته می شود. برای بررسی مزایای خرید رادیاتور پنلی باید اشاره داشت که مدل هایی که دو پنل دارند، نسبت به سری های تک پنلی قدرت انتقال حرارت بیشتری دارند. هرچه طول پنل بیشتر باشد، سطح تماس این وسیله با محیط بیشتر می شود و بنابراین گرمای بالایی را فراهم می کند.

گفتنی است که رادیاتور پنلی از این مزیت برخوردار است که برخلاف بخاری گازی و شومینه، در و دیوار را سیاه نمی کند و خطر جانی نیز در پی ندارند. بنابراین پاک بودن و امنیت از مزایای این سیستم های حرارتی می باشد. طراحان مختلف اقدام به ساخت و عرضه ی این رادیاتورها می کنند. ظاهر آن ها باریک و مدرن می باشد و این سازنده ها نیز در تلاش اند تا رضایت خاطر مشتریان را جلب کنند. از دیگر مزایای خرید رادیاتور پنلی این است که طراحی شیک آن ها با دکوراسیون محیط های مختلف هماهنگ شده و ناسازگاری در آن ایجاد نمی کند.

علاوه بر موارد گفته شده می توان در نظر داشت که تابش حرارت این سیستم به صورت یکنواخت بوده و سطح آن به اندازه ای داغ نمی شود که دست را بسوزاند. در نتیجه برای کودکان و حیوانات خانگی ساکن در محیط نیز خطری نخواهد داشت. وزن این رادیاتورها سبک بوده و حجم کمی هم دارند. بنابراین می توان گفت فضای بسیار کمی را هم اشغال می کنند. شما میتوانید برای خرید انواع رادیاتور پنلی به این صفحه در دماپویا مراجعه کنید و پس از مشاهده ی قیمت و مشخصات مدل های گوناگون، بهترین مدل را متناسب با شرایط خود خریداری کنید.

از دیگر مزایای خرید رادیاتور پنلی این است که نصب آن راحت بوده و باعث استقبال و محبوبیت خریداران می شود. همچنین نظافت آن نیز به راحتی انجام می گیرد که به دلیل سطح صاف آن می باشد. همچنین کاربرد این رادیاتورها گسترده بوده و می توان آن ها را برای منازل مسکونی، مدارس، اداره ها و غیره به کار برد تا محیط را به صورت هماهنگ و یکنواخت گرم نماید. این تجهیزات قابلیت آن را دارند که به انواع پکیج ها متصل شوند و با سری های گوناگون پکیج سازگاری دارند. به این طریق می توان آبگرم محیط را هم برای انجام امور مختلفی مانند استحمام و شست و شو از طریق این رادیاتورهای پنلی تامین کرد.

طراحان رادیاتورها لایه خارجی دارند که از پلی استر می باشد و در برابر خوردگی و خراش از آن محافظت می کند. در نتیجه طول عمر آن قابل توجه خواهد بود و دچار استهلاک زودرس نخواهد شد. بازده انرژی آن مطلوب تر از سری های آلومینیومی می باشد و از مزایای خرید رادیاتور پنلی این است که حجم آبگیری بسیار پایینی دارد. همچنین لازم به ذکر است که رادیاتور پنلی انواع مختلفی دارد که شامل تک کنکتور و دو کنکتور می باشد که به آن ها تیپ 21 و تیپ 22 هم گفته می شود.

کنکتور در حقیقت یک سیستم گرمایشی است که حرارت را بین پایین و بالا در رادیاتور تبادل می کند. مزیت آن این است که هوای گرم داخل پنل را جابجا می کند و به سرعت گرما را از پایین به سمت بالا منتقل می کند. محل نصب آن بین دو صفحه و فضای خالی رادیاتور می باشد. همچنین ناگفته نماند که مدل های مختلفی از آن وجود دارد که به آن کنکتور ساده و منده دار گفته می شود. تفاوت مدل های آن این است که مدل های دو کنکتور دارای عرضی دو برابر سری های تک کنکتور است.


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.