تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک، مجیک و مدیا در تهران
تاريخ درج :

ماشین لباسشویی از اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می رود که از نظر قیمت نیز در سطح گرانی قرار دارد. به همین دلیل در صورت خرابی هر یک از قطعات، اغلب افراد تعمیر را به خرید دستگاه جدید ترجیح می دهند. به دلیل تقاضای زیاد برای تعمیر ماشین لباسشویی در تهران، مراکز و تعمیرگاه ها و تعمیرکاران متعددی در این زمینه خدمات ارائه می دهند. اما نحوه ارائه خدمات و همچنین کیفیت کار در آنها با هم تفاوت زیادی دارد. تکنوپشتیبان یکی از مراکز قدیمی در زمینه تعمیر لوازم خانگی در تهران می باشد که تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک، مجیک، مدیا و سایر برندهای ایرانی و خارجی را به صورت تخصصی ارائه می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

آرچلیک arcelik یکی از برندهای ترک در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که اغلب محصولات آن کیفیت بالایی دارند. اما استفاده نادرست و بالا رفتن عمر دستگاه به مرور منجر به بروز خرابی های متعدد در آنها میشود. به همین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک توسط تعمیرگاه های مجاز در تهران لازم و ضروری است. تکنوپشتیبان برای تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک خدمات را ارائه داده و به چند دلیل با سایر تعمیرگاه ها متفاوت است که عبارتند از:

 • تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در منزل و محل
 • تعمیر لباسشویی آرچلیک با قطعات اصلی و فابریک
 • ارائه تضمین و گارانتی بعد از تعمیر ماشین لباسشویی
 • تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران
 • تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک قدیمی، 5 کیلویی، 7 کیلویی، 8 کیلویی و 9 کیلویی و غیره

با توجه به اینکه تمام تعمیرکاران این مجموعه دارای مجوز فعالیت بوده و دوره های آموزشی برندهای مختلف را سپری کرده اند، به همین دلیل تعمیرات آنها تضمین شده می باشد. پس از اتمام تعمیرات، می توانید برگه گارانتی و تضمین را از تعمیرکار دریافت نمایید. در بازه زمانی مشخص شده روی برگه، اگر همان خرابی مجدد تکرار شود، بدون دستمزد تعمیرات توسط این مجموعه انجام میشود.

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران

در صورت مواجه شدن با هرگونه خرابی و اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی مجیک می توانید با تعمیرکاران تکنوپشتیبان تماس بگیرید. به عنوان مثال، اگر موتور ماشین لباسشویی سوخته، خشک کن کار نمی کند، سه نظام دچار مشکل شده، درب باز و بسته نمیشود، بدنه لباسشویی برق دارد، لاستیک دور درب خراب شده، لباس ها خوب شسته نمیشود، دیگ لباسشویی نمیچرخد، ماشین لباسشویی حین کار صدا و لرزش زیادی دارد یا تایمر از کار افتاده و غیره. در این شرایط کافیست با تیم تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران تکنوپشتیبان تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که این مجموعه بیش از 100 تعمیرکار سیار در شمال، جنوب و شرق و غرب تهران استخدام نموده و در کمترین بازه زمانی به محل اعزام میشوند. از جمله مناطق قابل پوشش برای تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک شمال تهران

اتابک، اتوبان آهنگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیروزی، تهرانپارس، حشمتیه، حکیمیه، خاوران، خیابان دماوند، شریعتی، نیروی هوایی، دروازه شمیران، رسالت، سبلان، سرخه حصار، شمس آباد، شهرک امام خمینی و غیره

تعمیر لباسشویی مجیک جنوب تهران

ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، اما زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس، پاسگاه نعمت آباد، ترمینال جنوب، تقی آباد، جوانمرد قصاب، چهاردانگه، چیت سازی، خانی آباد، خزانه بخارایی، خلازیر، خیابان زمزم، خیابان نواب، دولت آباد، دولت خواه، راه آهن، سه راه آذری، سیزده آبان، شهرری و غیره

تعمیر لباسشویی مجیک شرق تهران

اتابک، اتوبان آهنگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیروزی، تهرانپارس، حشمتیه، حکیمیه، خاوران، خیابان دماوند، شریعتی، نیروی هوایی، دروازه شمیران، رسالت، سبلان، سرخه حصار، شمس آباد، شهرک امام خمینی

تعمیرات ماشین لباسشویی مجیک غرب تهران

ارم، آزادی، اسکندری، اکباتان، ایوانک، بزرگراه خرازی، بلوار ایران، بلوار ایران خودرو، بلوار فردوس، پونک، تهرانسر، جنت آباد، چمران، چیتگر، حصارک، خیابان کارون، دهکده المپیک، سازمان برنامه، ستارخان، ستاری، سردار جنگل، سعادت آباد، سلسبیل، سولقان، سی متری جی، شهرآرا، شهران، شهر زیبا و غیره

لازم به ذکر است، در تمام مناطق شمال، جنوب و شرق و غرب تهران تعمیرکاران به محل و منزل برای تعمیر لباسشویی مجیک مراجعه خواهند کرد. این تعمیرکاران در زمان استخدام عدم سوء پیشینه ارائه داده و همگی قابل اعتماد هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در تهران

مدیا از دیگر برندهای بسیار شناخته شده در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که ماشین های لباسشویی آن با استقبال زیادی در بازار ایران مواجه شده اند. برای تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در تهران تکنوپشتیبان خدمات منحصر به فردی را ارائه داده است. به عنوان مثال، تمام خرابی های لباسشویی مدیا در محل و منزل انجام شده و نیاز به حمل و انتقال آن به تعمیرگاه نمی باشد. علاوه براین، تکنوپشتیبان به عنوان تعمیرگاه مجاز فعالیت داشته و مجوزها را از نمایندگی رسمی این برند دریافت نموده است. به همین دلیل در تمام تعمیرات از قطعات اصلی و فابریک استفاده نموده و در نهایت برگه گارانتی ارائه می دهد.

برخی از خدمات قابل ارائه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا در تکنوپشتیبان شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر موتور لباسشویی
 • تعمیر پنل بورد لباسشویی
 • تعمیر لولا و درب لباسشویی
 • تعمیر سیستم گرمکن لباسشویی
 • تعمیر بولبرینگ ها و سیستم گرداننده لباسشویی
 • تعمیر سیمکشی لباسشویی
 • تعویض لاستیک دور درب لباسشویی
 • جوشکاری دیگ ماشین لباسشویی
 • رفع کدهای خطا و ارورهای لباسشویی
 • تعمیرات خشک کن لباسشویی
 • تعویض تسمه لباسشویی
 • تعمیر سیستم تخلیه لباسشویی
 • تعمیر تایمر ماشین لباسوشیی
 • تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی
 • تعمیر میکروسویچ قفل درب لباسشویی
 • تعویض دکمه های پنل لباسشویی
 • تعویض شلنگ های ورودی و خروجی لباسشویی
 • تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تاخو یا تاکومتر موتور لباسشویی
 • تعویض المنت ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی مدیا در تهران

تکنوپشتیبان؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

ماشین لباسشویی دو قلو، تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و مدل های قدیمی در برندهای مختلف دارای قابلیت های گوناگونی بوده و بر همین اساس سیستم داخلی آنها با هم فرق دارد. به همین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی کاری کاملا تخصصی به شمار می رود. تکنوپشتیبان با استفاده از قطعات اصلی و ابزارهای پیشرفته و بروز و همچنین استخدام تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه برای تعمیر لباسشویی آرچلیک، مجیک، مدیا و سایر برندها در تهران همراه شما خواهد بود.

برای آشنایی با خدمات این مجموعه و ثبت درخواست تعمیر یا دریافت قطعات جانبی لوازم خانگی مورد نظر کافیست نام تکنوپشتیبان را در اینترنت جستجو و وارد سایت این مجموعه شوید. علاوه براین، کارشناسان تکنوپشتیبان از طریق شماره تلفن 02154837 آماده ارائه مشاوره و ثبت درخواست و سفارشات شما هستند.


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.