بهترین راه ها برای شروع یادگیری زبان ترکی
تاريخ درج :

چطور بهترین موسسه زبان ترکی را باید انتخاب کنیم؟

یکی از دغده های بززگی که در مسیر کسانی که می خواهند به آموزش زبان ترکی استانبولی مسلط شوند وجود دارد این است که اساسا کدام راه را انتخاب کنند و به کدام موسسه زبان اعتماد کنند. این مسئله گاهی انقدر ذهن مخاطب را اشغال می کند که حتی تا مدت ها نمی تواند تصمیم درست بگیرد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد وقتی که تعداد زیادی گزینه دارید دیگر برایتان سخت می شود بین آنها بهترین گزینه را با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید. عوامل بسیار زیادی در این بین وجود دارند که ممکن است شما را تحت تاثیر خود قرار بدهند اما واقعا شما باید سعی کنید تا می توانید متمرکز بر اهداف خود باشید و از مواردی که برایتان مهم نیستند دوری کنید.

بیایید مهم ترین روش ها و کارهایی که برای انتخاب یک موسسه زبان خوب دارید را در نظر بگیرید. موسسه ما در صورتی که کار مهاجرتی، تحصیلی یا آموزشی برای زبان ترکی استانبولی داشته باشید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دلایل زیادی برای یادگیری زبان ترکی وجود دارد و اینکه چرا بسیاری از زبان آموزان ایران آکسفورد زبان ترکی را انتخاب می کنند. آموزش زبان ترکی استانبولی بهترین راه برای بالا بردن لذت تجربه سفر در ترکیه است و به شما در حفظ امنیت و تبادل نظر با افراد محلی کمک می کند. در میان کسانی که زبان ترکی را یاد می گیرند ، بسیاری از آنها این کار را انجام می دهند زیرا می تواند فرصت های شغلی جدیدی را ایجاد کند.

با وجود بسیاری از گزینه های یادگیری زبان ، از کلاسهای شب تا دوره های آنلاین ، معمولاً دشوار است که بدانید سفر یادگیری زبان ترکی را از کجا شروع کنید. ارزیابی اینکه کدام نوع دوره زبان یا ترکیبی از دوره ها برای شما مناسب ترین است مهم است. برای کمک به شما در انتخاب درست ، کارشناسان آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مزایای هر گزینه را مقایسه کرده و لیستی جامع از گزینه های یادگیری زبان را برای شروع ارائه داده اند.

تعطیلات زبان ترکی

گذراندن دوره غرق شدن در زبان ترکی در خارج از کشور یک روش بسیار کارآمد برای شروع یادگیری زبان ترکی و بهبود سریع مهارت های زبان ترکی است. نه تنها اعتماد به نفس شما در صحبت با ترکی را افزایش می دهد ، بلکه فرصتی بی نظیر برای کشف و تجربه فرهنگ ترکیه و تمرین ترکی با زبان مادری به صورت روزانه خواهد بود. ایران آکسفورد با بهترین مدارس زبان در سراسر جهان همکاری کرده است تا تجربه درجه یک یادگیری زبان را به شما ارائه دهد. تیم ما دوره های غوطه وری ترکی را در ترکیه ارائه می دهد. دوره های تومر را ببینید.

دوره های گروهی ترکی

اگر می خواهید بعد از کار یا تحصیل خود ترکی یاد بگیرید ، کلاسهای گروهی ایده آل است. آنها فرصتی عالی برای یادگیری زبان با یک معلم واجد شرایط ، بومی یا دو زبانه هستند و به شما کمک می کنند تا به سرعت در یک محیط اجتماعی ترکی را یاد بگیرید. این دوره ها همچنین آمادگی عالی برای تعطیلات زبان در خارج از کشور را ارائه می دهند ، زیرا به شما امکان می دهد قبل از سفر اصول ترکی را درک کنید.

دوره های آنلاین ترکی

شهریه خصوصی ترکیه

اگر نمی توانید یک دوره زبان گروهی را در برنامه خود قرار دهید یا ترجیح می دهید در زمان خودتان مطالعه کنید ، کلاس های یک به یک ترکی راه حل مناسب است. ایران آکسفورد هم آموزش حضوری و هم آموزش زبان ترکی آنلاین را ارائه می دهد. این موارد متناسب با نیازهای شما بوده و می توانند در هر مکان و هر زمان برگزار شوند.

دوره های آنلاین استانبولی فشرده

دوره های آنلاین زبان یک روش عالی برای شروع یادگیری زبان ترکی و تمرین یک زبان در هر زمان و مکانی است که می خواهید. چنین دوره هایی نمی توانند به طور کامل جایگزین دروس با یک معلم واجد شرایط شوند که نه تنها انگیزه شما را در طول سفر یادگیری زبان ایجاد می کند ، بلکه به س سوالات شما پاسخ می دهد. با این وجود ، آنها یک روش عالی برای تکمیل دروس خود با یک معلم هستند. از آنجا که انتخاب منابع با کیفیت از بین تعداد قابل توجهی از دوره های موجود در اینترنت دشوار است ، ایران آکسفورد منابع آنلاین ترکی آنلاین رایگان را به عنوان مرجع شما مورد ارزیابی قرار داده و فهرست کرده است.

انواع دوره ها

رایج ترین راه برای یادگیری زبان ترکی از طریق یک موسسه زبان است. با این حال ، برخی از دانشگاه ها دوره هایی را نیز ارائه می دهند.

دوره های وابسته به دانشگاه

بسیاری از دانشگاه های بزرگ کشورهای ترک زبان آموزش زبان را به عنوان بخشی از برنامه درسی تحصیل در خارج از کشور ارائه می دهند. اگر در خارج از کشور در هر موضوعی تحصیل کنید ، احتمالاً فرصتی برای افزودن دروس ترکی به بار دوره خود خواهید داشت. این دوره ها بر اساس هزینه دانشجویی که در آن دانشگاه ثبت نام کرده یا در خارج از کشور تحصیل می کنید شهریه خواهند داشت و احتمالاً به شما امکان پشتیبانی در سایر مناطق علمی یا گزینه های مسکن را می دهد.

آموزشگاه های زبان

گذراندن یک دوره در یک آموزشگاه زبان به شما امکان می دهد فقط بر یادگیری زبان ترکی تمرکز کنید و هزینه های آن ممکن است منطقی تر یا کمتر از شهریه در دوره های وابسته به دانشگاه باشد. این گزینه عالی برای دانشجویانی است که در یک کشور ترک زبان در خارج از کشور زندگی می کنند یا اوقات خود را می گذرانند ، اما لزوماً در یک دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد ثبت نام نمی کنند.

کجا برویم

شاید از یادگیری فرصت های یادگیری زبان ترکی در خارج از کشور تعجب کنید. به طور طبیعی ، گزینه های زیادی در داخل ترکیه وجود دارد ، اما چندین کشور دیگر ممکن است فرصت های آموزشی مورد نظر شما را فراهم کنند. در اینجا چندین مکان وجود دارد که می توانید در آن به ترکی تحصیل کنید.

در داخل ترکیه

استانبول: پایتخت ترکیه مسافران و دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند و پایگاه عالی برای دانشجویان ترکیه ای است که در خارج از کشور تحصیل می کنند. هم دانشگاه ها و هم آموزشگاه های خصوصی زبان ، دوره های مختلف زبان را از دامنه روزانه تا هفتگی برگزار می کنند.

آنکارا: با هدایت دانشگاه آنکارا ، بسیاری از برنامه های تحصیل در خارج از کشور به دانشجویان امکان می دهند ترکی را در کنار سایر موضوعات در شهر داخلی آنکارا یاد بگیرند. این شهر برای تحصیل در خارج از کشور محبوبیت بیشتری پیدا می کند اما در خارج از مسیر مورد ضرب و شتم قرار دارد و احساس واقعی غوطه وری فرهنگی را در شما احساس می کند.

ازمیر: ازمیر واقع در جنوب استانبول در امتداد سواحل شرقی دریای اژه ، یکی دیگر از نقاط محبوب دانشجویان است که مایل به یادگیری زبان ترکی در خارج از کشور هستند. مدارس زبان در اینجا که کمتر بازدید می شوند و غرق در مدرسه هستند ، به شما امکان می دهد که از کلاس درس بخوانید و در لحظه ترک آن ، آنها را به کار بگیرید.

خارج از ترکیه

Iran Oxford یکی از مراکز مورد تایید می باشد که شما را برای کسب سطح مناسب در زبان ترکی آماده می کند. برای اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید. برنامه ریزی سفر خود را بسته به ماهیت تحصیل شما هنگام یادگیری زبان ترکی در خارج از کشور ، امکانات مرتبط با دوره شما متفاوت خواهد بود.

مسکن

برای دانشجویانی که در دوره های وابسته به دانشگاه ثبت نام کرده اند ، به احتمال زیاد گزینه های مسکن به عنوان بخشی از دوره برای شما فراهم شده است. با توجه به اینکه اکثر دانشجویان از دانشگاههای داخلی در خارج از کشور تحصیل می کنند ، حتماً برای جزئیات خاص خود را بررسی کنید. دانشجویانی که تحصیل در ترکیه را به طور مستقل از دانشگاه انتخاب می کنند ، احتمالاً ملزم به یافتن مسکن خود خواهند بود.

بورس تحصیلی و هزینه ها

باز هم ، اینها بر اساس موسس ای که در آن زبان ترکی یاد می گیرید متفاوت است: دانشگاه ها احتمالاً هزینه بیشتری برای ثبت نام دارند ، اما ممکن است بورس تحصیلی نیز ارائه دهند (این هزینه ها ممکن است از پردیس خانه شما نیز باشد) ، در حالی که مدارس زبان خصوصی به طور بالقوه هزینه کمتری دارند و کمتر گزینه های بورس تحصیلی حتماً درباره هر برنامه ای که در نظر دارید تحقیق کنید تا از جزئیات ویژه شهریه و کمک مالی آنها ارائه دهید.

منبع:  ایران آکسفورد


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.