اپلای در رشته موسیقی
تاريخ درج :

مدارک مورد نیاز برای ادامه تحصیل در رشته موسیقی

تحصیل در خارج از کشور می تواند یک تجربه ارزشمند برای دانش آموزان موسیقی باشد، به خصوص برای کسانی که به دنبال تجربه موسیقی در محیط و فرهنگی متفاوت هستند. با مطالعه تاریخ موسیقی، ترکیب و کارایی و تکنیک های موسیقی مطمئنا باید گزینه های زیادی برای تحصیل در خارج از کشور در رشته موسیقی وجود داشته باشد. شما می توانید تمامی این هنرها در رشته موسیقی را در 7 شهر (وین اتریش، میلان ایتالیا، پاریس فرانسه، بارسلونا اسپانیا، توکیو ژاپن، برلین آلمان، دوبلین ایرلند) تجربه کنید. اما در بین این کشورها کشورهایی همچون آلمان و اتریش در خصوص رشته موسیقی عالی عمل می کنند و از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

به برنامه های مطالعاتی رشته موسیقی در خارج از کشور علاقه مند هستید اما در انتخاب شهر محل تحصیل تان مردد هستید و نمی دانید کدام شهر را انتخاب کنید؟ آیا شما ترجیح می دهید که پیانو را بخوانید، سونات را آواز بخوانید یا فقط به آنها گوش دهید؟

با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را با مدارک مورد نیاز برای اپلای در موسیقی آشنا کنیم.

اسپانیا

فرهنگ موسیقی و رقص در اسپانیا فوق العاده غنی است، با طیف گسترده ای از تغییرات مختلف موسیقی که قرن ها را پشت سر گذاشته اند و تبدیل به بخش مهمی از میراث آنها شده است. ژانرهای شامل ابزارهای کلاسیک، اپرا، معاصر و خیلی بیشتر. دانش آموزان همچنین می توانند این را با مطالعه رقص فلامنکو ترکیب کنند تا یک تجربه غنی را بر خلاف هر جای دیگری در جهان و در رشته موسیقی ایجاد کنند.

فرانسه

فرانسه کشور با موسیقی پاپ، راک و کلاسیک است که همه در یک محیط فرهنگی زیبا با تاریخ و مد باور نکردنی هستند. برخی از خانه های آنها زیباترین ساختمان های معماری جهان و شگفت انگیز ترین آثار هنری در دنیا هستند، دانش آموزان می توانند همزمان هم به یادگیری موسیقی بپردازند هم در مورد یک فرهنگ دیدنی و جذاب بدانند.

نیوزلند

نیوزیلند یک مکان فوق العاده برای مطالعه موسیقی است زیرا موسیقی آن ترکیبی از موسیقی آسیا، اقیانوس آرام و اروپاست. دانش آموزان می توانند در جشنواره بین المللی ولینگتون برای تجربه شگفت انگیز موسیقی بین المللی شرکت کنند. ارکسترهای جاز و کوبه، در کنار بسیاری از زمینه های دیگر، در نیوزیلند برای دانش آموزان در دسترس هستند.

اتریش و آلمان

شهرهای مانند برلین و وین مناطق شگفت انگیز برای رشته موسیقی برای کشف موسیقی کلاسیک و غرق در فرهنگ غنی موسیقی هستند و بهترین دانشگاه موسیقی را دارند. پذیرش در دوره موسیقی اغلب مستلزم مصاحبه و آزمون های هنری و یا حداقل ارائه ی فیلم یا صدای ضبط شده ای از اجرای متقاضی است. بنابراین شما باید از صفحه وب دانشکده ای که می خواهید اپلای کنید درباره جزئیات بیشتری از فرایند و زمان مصاحبه و یا هر آزمون کتبی تحقیق کنید. هیچ ارزیابی کتبی متداول برای موسیقی وجود ندارد. کالج ها و دانشگاه ها در زمان مصاحبه، توانایی، دانش و توان بالقوه شما را از طریق وظایف کوتاه مدت (در صورت مصاحبه) ارزیابی خواهند کرد پس برای مشاهده جزئیات بیشتر به وب سایت های کالج ها و دانشگاه های مختلف مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برای اپلای ادامه تحصیل در رشته موسیقی بسته به کشور و دانشگاه و مقطع شما متفاوت است اما به دلیل محبوبیت بیشتر کشور هایی همچون آلمان و اتریش در بین ایرانیان برای ادامه تحصیل ما تنها مدارک مورد نیاز برای این دو کشور را ذکر کرده ایم:

برای ورود به یک کشور برای تحصیل، ممکن است نیاز به یک ویزا و یا یک مجوز اقامت داشته باشید. بنابراین بسیار مهم است که با توجه به قوانین و رویه های مربوط به شما، قوانین مقامات رسمی آن کشور را (بر اساس وضعیت خاص خود)، بررسی کنید. بهترین روش قبل از ارسال درخواست خود این است که با دانشگاه انتخابی خود تماس بگیرید. کارکنان دانشگاه شما را در مورد تمام الزامات رسمی و علمی اطلاع خواهد داد. بعضی موسسات "ثبت اطلاعات" را از طریق اینترنت ارائه می دهند و سپس از طریق ایمیل به شما اطلاعات خاصی را ارسال می کنند.

برنامه هایی با امتحانات ورودی : لطفا به موقع در مورد مهلت های درخواست، شرایط خاص و تاریخ برای امتحانات ورودی رشته موسیقی سوال کنید (تاریخ بسته برای درخواست امتحانات ورودی می تواند تا 6 ماه قبل از شروع ترم)

 

مدارک اپلای در رشته موسیقی

ترجمه رسمی مدارک ( با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ) بايد به زبان آلمانی يا انگليسی باشد.

ترجمه مدرک ديپلم و ريز نمرات آن

ترجمه مدرک پيش دانشگاهی و ريز نمرات آن

 ترجمه مدرک فوق ديپلم و ريز نمرات آن

ترجمه مدرک ليسانس و ريز نمرات آن

ترجمه مدرک فوق ليسانس و ريز نمرات آن

کپی پاسپورت

کپی شناسنامه

12 قطعه عکس رنگی 4*6

گواهی زبان آلمانی

نامه سازمان سنجش درمورد قبولي در کنکور سراسری

گواهی اشتغال به تحصيل از دانشگاه در مورد دانشجويان

ريز نمرات گذرانده شده در دانشگاه در مورد دانشجويان

 

از حمایت شما در شبکه های اجتماعی و ارائه نظرات ارجمندتان از طریق راه های ارتباطی، پیشاپیش سپاسگزاریم.

بانک اطلاعات آموزشگاهی

 


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.