آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو
تاريخ درج :

این روزها با افزایش نرخ دلار و سایر فاکتورهای موثر در افزایش قیمت لوازم الکترونیکی به خصوص کامپیوتر و لپ تاپ شاهد افزایش سرسام آور قیمت در این تجهیزات هستیم. با توجه به این که بشر در عصر تکنولوژی زندگی می‌کند، نمی‌توان به هیچ وجه نیاز و لزوم استفاده از تجهیزاتی مانند لپ تاپ را نادیده گرفت. از طرفی افزایش نجومی قیمت این تجهیزات سبب شده مردم برای تأمین نیاز خود به خرید لپ تاپ‌های کار کرده و به اصطلاح دست دوم بپردازند‌ این رویکرد باعث شده نیاز به خدمات تعمیرات لپ تاپ بیشتر از قبل احساس شود. گاهی ممکن است مجبور شوید هزینه‌های هنگفتی را بابت تعمیرات این تجهیزات پرداخت کنید. در این راستا شما می‌توانید با دریافت آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به صورت تخصصی در این حوزه کسب درآمد کنید. شما می‌توانید ضمن کسب درآمد از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در حوزه‌های جذاب دیگر، فعالیت تجاری داشته باشید.

آموزش تعمیر برد های کامپیوتر

 

آموزش تعمیرات لپ تاپ و نقش آن در درآمدزایی

همان طور که گفتیم این روزها با افزایش واردات لپ تاپ‌های استوک و کارکرده، کسب درآمد از طریق ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ یک فرصت ایده آل برای درآمدزایی می‌باشد و شما می‌توانید از طریق آموزش تعمیرات لپتاپ از این فرصت استفاده کنید. علاوه بر آن شما می‌توانید به عنوان یک تعمیرکار تخصصی لپ تاپ در حوزه‌های جذاب دیگری از جمله: تعمیر کنسول بازی، ماینر رمز ارز، تعمیرات پرینتر، اسکنر و غیره کسب درآمد کنید. تعمیر تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر می‌تواند شغل اصلی شما باشد چون درآمد حاصل از این کار با توجه به نیاز بازار رضایت بخش است. اگر فرصت کافی برای انجام تعمیرات تخصصی این تجهیزات را ندارید، می‌توانید با گذراندن دوره‌های آموزشی ابتدایی و استفاده از آموزش‌های رایگان گوگل برخی از خدمات ابتدایی برای تعمیرات ساده نرم افزاری و سخت افزاری را آموخته و به عنوان شغل دوم از این طریق درآمدزایی کنید.

اکثر فروشندگان لپ تاپ و کامپیوتر سرویس اولیه و تعمیرات ساده لپ تاپ را در کنار خدمات فروش ارائه می‌دهند. آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر برای این نوع خدمات چندان پیچیده و زمانبر نیست چون مباحث تخصصی در این دسته از خدمات تعمیر جای ندارند‌. به این ترتیب تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصصین تعمیرات لپ تاپ و بردهای کامپیوتر ضمن انجام تعمیرات ابتدایی و سرویس ساده به صورت تخصصی در حوزه عیب‌یابی برد لپ تاپ و کامپیوتر و سایر مدارات آن‌ها مانند: مدار شارژ و کارت گرافیک و انجام امور تخصصی دیگر مانند: ریبال آی سی‌های روی مادر برد و غیره فعالیت می‌کنند. شما می‌توانید از طریق آموزش تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر یک فرصت شغلی ایده آل برا خود داشته باشید. تنها کافی است در مسیر آموزش استوار و ثابت قدم باشید.

بهترین دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ

با توجه به این که دوره‌های آنلاین بسیاری در راستای آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر برگذار می‌شود، انتخاب بهترین دوره آموزشی نقش بسیاری در میزان کسب مهارت و ارتقاء آن دارد. دوره آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ با طعم لیمو انتخاب ایده آلی برایتان خواهد بود. آنچه سبب درخشش این دوره شده است، مربی آموزشی آن است. مربی این دوره استاد زمان پور است که ۱۵ سال در این حوزه سابقه فعالیت دارد و هم اکنون نیز با بیان شیوا و جذاب به آموزش پرداخته است. تمام سرفصل‌های این دوره آموزش آنلاین جدید و به روز بوده و به بهترین شکل تدوین شده است. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات آنلاین لپ تاپ دیگر نیازی به حضور در کلاس و صرف زمان و انرژی برای رفت و آمد ندارید و هزینه‌های جاری آن ندارید. شما می‌توانید در هر کجا که هستید یک دوره آموزش خصوصی تعمیرات لپ تاپ را تجربه کنید.

آموزش آنلاین در مجتع پل

شما می‌توانید در جلسات لایو سوالات و اشکالات خود را با مربی مطرح کرده و ابهامات خود را مرتفع سازید. ممکن است تصور کنید آموزش‌های تخصصی در دوره‌های آنلاین امکان‌پذیر نیست، در صورتی که مسئله عکس آن چیزی است که تصور می‌کنید. در دوره‌های حضوری فرصت کافی برای یادداشت را نخواهید داشت و ممکن است پس از مدتی مطالب تئوری و عملی را فراموش منید، در حالی که در دوره آنلاین آموزش تعمیرات لپ تاپ می‌توانید با لیمو می‌تپانید به راحتی به ویدیوهای آموزشی دوره دسترسی داشته باشید. ضمن این که این دوره‌ها به مدت دو سال در پنل شما آپدیت می‌شوند و می‌توانید پیوسته از ویدیوهای جدید استفاده کنید. در نهایت نیز شما به یک تعمیرکار متخصص در حوزه تعمیر لپ تاپ و بردهای کامپیوتر و همچنین تعمیرکار متخصص کنسول بازی و ماینر ارزهای دیجیتال تبدیل خواهید شد.

مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر آنلاین با طعم لیمو

شما می‌توانید بدون هیچ پیش نیازی در این دوره آموزشی آنلاین شرکت کنید چون در این دوره تمام مباحث تخصصی در حوزه سخت افزار و نرم افزار از پایه تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. این دوره آموزشی از قبل تدوین شده و به صورت لایو برگذار نمی‌شود. در نتیجه شما می‌توانید با خرید دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ در هر زمان که نیاز دارید از محتوای آموزشی آن استفاده کنید. همانطور که گفتیم ویدیوهای آموزشی بارگذاری شده در پنل کاربری شما تا مدت دو سال آپدیت می‌شوند. یکی از مهم‌ترین مزایای این دوره پشتیبانی آنلاین توسط مدرسین دوره است. به این صورت که در هر زمان که نیاز داشتید، می‌توانید به صورت آنلاین با مربی خود رفع اشکال کنید. یکی دیگر از جذابیت‌های این دوره، آموزش سلیس و روان آن است. ضمن این مه تمام فارسی زبانان در دنیا می‌توانند از این آموزش‌ها استفاده کنند.

قسمت جذاب ماجرا آنجا است که  شما می‌توانید با خرید این دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و شرکت در آموزن آنلاین آن مدرک بین المللی قابل ترجمه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را دریافت کنید. با این مدرک و با توجه به نیاز به تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر در هر جای دنیا می‌توانید کسب درآمد کنید.

در آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو به چه مباحثی پرداخته می‌شود؟

شما به عنوان کارآموز در این دوره با مباحثی از قبیل: ساختار برد و سیم بندی آن، فیبر مدار چاپی، تعداد لایه‌های برد، شناسایی قطعات الکترونیک ، انواع دیود، سلف و شکل آن‌ها و همچنین روش تست این قطعات و تشخیص خرابی آن‌ها، قطعات ترانزیستور و آی سی و شکل ظاهری آن‌ها و فاکتورهای بسیار متعدد دیگر آشنا می‌شوید. ضمن این آشنایی جامع، روش کار با مولتی متر و تست توسط آن، روش استفاده از هیتر، هویه  و پنس، استفاده از خمیر فلکسی و قلع کش  برای کار عملی بر روی برد‌های الکترونیکی و روش استفاده از سایر تجهیزات سخت افزاری را می‌آموزید. در ادامه با سایر اجزا سخت افزاری و بردهای کامپیوتر، انواع سوکت، پایه‌ها، چیپ‌ها، سیم بندی و اجزاء دیگر و ارتباط آن‌ها آشنا می‌شوید.

موارد ذکر شده تنها بخشی از سرفصل‌های آموزشی در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ است‌. شما در طی جلسات مختلف در این دوره با تمام پیش نیازهای تعمیر لپ تاپ  آشنا و با تمرین و تکرار بر آن مسلط می‌شوید. در نهایت نیز می‌آموزید که چگونه با روش‌های ساده انواع کامپیوتر و لپ تاپ را عیب یابی و تعمیر کنید.

برگذار کننده دوره آنلاین تعمیرات لپ تاپ

مجتمع آموزشی پل برگذارکننده دوره آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ با لیمو می‌باشد. این مرکز آموزشی در سال ۱۳۸۳ با هدف اشتغال زایی برای جوانان فعالیت خود را آغاز کرده  و شرایطی را ایجاد کرده که جوانان علاقه مند به کار به راحتی وارد بازار کار شوند. دوره‌های  مجتمع پل مهارت محور و ویژه بازار کار است. برای خرید دوره آموزش آنلاین و کسب اطلاعات بر روی لینک زیر کلیک کنید.


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.