بهترین منابع لغات آزمون آیلتس

بهترین منابع لغات آزمون آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس، به معرفی بهترین منابع لغات آزمون آیلتس به همراه توضیحات جزئی در مورد آن ها در این مقاله پرداخته است. در این متن ما ضروریات منابع لغات آیلتس و نحوه خواندن آن ها را بررسی می کنیم.

بهترین سایت های آموزشی جهان

بهترین سایت های آموزشی جهان بیشتر

تاریخ درج :

تیم زونکن در این مقاله به معرفی برترین و معروف ترین سایت های آموزشی جهان از نظر تعداد کاربر و بازدید سایت ها پرداخته است. سایت های آموزشی معرفی شده در کلیه زمینه های آموزشی می باشند.

سریع ترین راه برای فراگیری طراحی سایت

سریع ترین راه برای فراگیری طراحی سایت بیشتر

تاریخ درج :

سریع ترین راه برای فراگیری طراحی سایت، استفاده از منابع آموزشی مناسب و مفید است. این منابع می توانند در سایت های اینترنتی آموزش طراحی سایت و یا به صورت حضوری و در کلاس های آموزش روش های طراحی سایت ارائه شوند.

عصر برابری

عصر برابری بیشتر

تاریخ درج :

چرا آهنگسازان زن در صورت برجسته بودن همچنان کمتر از آهنگسازان مرد مورد توجه قرار می گیرند؟ آیا همچنان دیدگاه عمومی نیازمند تغییر است؟ در این مقاله از مجله زونکن به بررسی تفاوت های قابل مشاهده در تبعیض جنسیتی پرداخته شده است.

سختی های یادگیری نوازندگی

سختی های یادگیری نوازندگی بیشتر

تاریخ درج :

سختی های یادگیری نوازندگی ساز، شامل مشکلات مالی، فیزیکی و مکانی و... می شود که شما در مسیر یادگیری با آن رو به رو خواهید شد. در این مقاله از مجله زونکن، به راه های یادگیری نوازندگی ساز و مشکلات هر یک از این راه ها اشاره شده است.

معتبرترین دانشگاه های موسیقی جهان

معتبرترین دانشگاه های موسیقی جهان بیشتر

تاریخ درج :

معتبرترین دانشگاه های موسیقی جهان، به همراه مشخصاتی درباره تاریخچه و بزرگان موسیقی تربیت یافته در این مراکز، به طور کامل در این مقاله از مجله زونکن معرفی شده اند. علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته موسیقی با ما همراه باشند.

بهترین روش طراحی سایت

بهترین روش طراحی سایت بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن، قصد داریم با بررسی روش های طراحی سایت، آسان ترین، سریع ترین و بهترین روش طراحی سایت را با یکدیگر مشخص کنیم. علاقمندان به راه اندازی سایت شخصی و یا شرکتی خود می توانند به مطالب مفیدی دست یابند.

سخت ترین ساز برای یادگیری نوازندگی

سخت ترین ساز برای یادگیری نوازندگی بیشتر

تاریخ درج :

سخت ترین ساز برای یادگیری نوازندگی، سازهایی نظیر ویولن، چنگ، آکوردیون و یا درامز هستند. این ساز ها همگی از نظر شکل و نحوه کار، از سخت ترین ساز ها می باشند که در این مطلب از مجله زونکن توضیحات کاملی برای علاقمندان ارائه شده است.

پر درآمدترین شغل های جهان در سال 2018

پر درآمدترین شغل های جهان در سال 2018 بیشتر

تاریخ درج :

تیم تولید محتوای زونکن به بررسی پر درآمدترین شغل های جهان در سال 2018 شامل گروه های شغلی مختلف پرداخته است. در این مقاله از مجله زونکن، برترین شغل های 2018، از نظر درآمدی به طور کامل بررسی شده اند. با ما همراه باشید.

بهترین ساز برای یادگیری بزرگسالان

بهترین ساز برای یادگیری بزرگسالان بیشتر

تاریخ درج :

بهترین ساز برای بزرگسالان جهت یادگیری نوازندگی باید با توجه به معیارهای زندگی بزرگسالان مانند زمان، هزینه، شرایط یادگیری و سایر عوامل تاثیرگذار در زندگی تعیین شود. در این مقاله بهترین پیشنهاد ها برای انتخاب ساز معرفی شده است.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.