قوانین و مقررات سایت

کاربر گرامی

 

براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد.

 

1.       وب‌ سایت زونکن، یک وب‌ سایت تخصصی بانک اطلاعات آموزشگاه­های کشور است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

2.       وب سایت زونکن یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

3.       سفارش دهندگان و صاحبان آموزشگاه ها باید مستندات لازم، قانع‌کننده و قانونی برای ادعاها و استدلال‌های اطلاعات درج شده را ارائه کنند.

4.       لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت زونکن مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

5.       کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی  زونکن، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی  به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.

6.       درج قیمت دوره ها باعث افزایش بازدید و اعتماد کاربران نسبت به آموزشگاه شما می گردد.

7.       مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

8.       در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

9.       استفاده از نام و نشان تجاری مراکز، شرکت‌ها و موسسات دیگر بدون کسب مجوز ممنوع است.

10.         در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص و یا آموزشگاه خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.

11.         در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

12.         آگهی های ثبت شده از سوی آموزشگاه­ها، ابتدا توسط تیم زونکن تائید و سپس نمایش داده خواهد شد.

13.         چنانچه اطلاعات ناقص از سوی آموزشگاه ارائه گردد؛ تیم زونکن بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.

14.         در صورتی که اطلاعات درج شده در سایت با قوانین مغایرت داشته باشد، مدیریت سایت تصاویر غیرمجاز، لینک، ایمیل و ... را از اطلاعات شما فوراً حذف خواهد کرد.

15.         هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

16.       بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر نام زونکن به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و  در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

17.       انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.

18.       تمامی تماسهای الکترونیک با سایت زونکن بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

19.         درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

20.        هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت زونکن بدون اخذ مجوز کتبی از تیم تبلیغاتی رونکن غیر مجاز و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی سایت زونکن را در پی خواهد داشت.

21.         استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت زونکن پیگرد قانونی خواهد داشت.

22.        هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

23.        اگر از موارد زیر در ثبت اطلاعات و آگهی خود استفاده کنید، اطلاعات شما برای ثبت در سامانه مورد تائید قرار نمی‌گیرد:

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.