ساز های آرشه ای

ساز های آرشه ای

تیم زونکن در راستای خدمت به نوازندگان و هنرمندان کشور جهت انتخاب ساز با مناسب ترین قیمت ممکن، اقدام به گردآوری قیمت آلات موسیقیایی مختلف از آنلاین شاپ های معتبر کشور کرده است. در این بخش قیمت انواع سازهای آرشه ای موجود در فروشگاه های اینترنتی شهر موسیقی، دودوک، ساز بازار، تهران ملودی و دیجیکالا را بررسی کرده است. لازم به ذکر است قیمت ها به صورت هفتگی به روز رسانی می شود.

ساز های زهی آرشه ای که به وسیله کمانه یا آرشه نواخته می شوند بعد از ساز های زخمه ای بزرگترین گروه آلات موسیقیایی را تشکیل می دهند. در اکستر سمفونیک ها سازهای آرشه ای به دلایلی چون: قدرت صوتی متفاوت در اجرا، قابلیت اجرا در سرعت های بالا و سرعت های خیلی کم، رنگ صوتی مشابه و... نقش بسیار پرنگ و حضوری فعال دارند.

 معروف ترین ساز های آرشه ای جهانی خانواده ویولن شامل: ویولن، ویولن سل، ویولن آلتو و کنترباس است. نوازندگان ویولن و سایر ساز های خانواده ویولون برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های بازار می توانند به صفحه قیمت انواع ویولن مراجعه نمایند.

معروف ترین ساز آرشه ای ایرانی ساز کمانچه است. نوازندگان کمانچه و هنرجویانی که به دنبال کمانچه با قیمت مناسب هستند، برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های کمانچه در بازار می توانند به صفحه قیمت کمانچه مراجعه نمایند.

همچنین نوازندگان و اساتید موسیقی برای کسب اطلاع از جدید ترین قیمت های انواع ساز های زهی و مضرابی، ساز های کوبه ای، ساز های بادی، ساز های کلاویه ای و سایر سازهای محبوب، می توانند به زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی کشور مراجعه کنند.

 

در شبکه های اجتماعی حامی ما باشید

    

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.