سازهای کوبه ای

ساز های کوبه ای

 

تیم زونکن در راستای خدمت به نوازندگان و هنرمندان کشور جهت انتخاب ساز با مناسب ترین قیمت ممکن، اقدام به گردآوری قیمت آلات موسیقی مختلف از آنلاین شاپ های معتبر کشور کرده است. در این بخش قیمت انواع سازهای کوبه ای موجود در فروشگاه های اینترنتی شهر موسیقی، دودوک، ساز بازار، تهران ملودی و دیجیکالا را بررسی کرده است. لازم به ذکر است قیمت ها به صورت هفتگی به روز رسانی می شود.

ساز های کوبه ای از قدیمی ترین آلات موسیقی بشر هستند. در ابتدا برای باخبر کردن همدیگر از انواع ساز های ابتدایی کوبه ای استفاده می شد و به تدریج ساز های کوبه ای بخش اصلی مراسم های مختلف عزا و شادی مردم شده است. تعداد و تنوع سازهای کوبه ای در سراسر جهان فراوان است و از جمله ساز های کوبه ای که طرفداران بسیاری در ایران دارد، ساز دف، کاخن، درامز و ساز تنبک است.

زونکن لیستی از آخرین قیمت های ساز های کوبه ای را جمع آوری کرده و در اختیار هنرجویان و علاقه مندان قرار داده است. نوازندگان انواع سازهای ایرانی و هنرجویانی که به دنبال انواع سازهای کوبه ای با قیمت مناسب هستند،  برای کسب اطلاع از آخرین قیمت های سازهای کوبه ای در بازار با توجه به علاقه خود می توانند به صفحات قیمت ساز پرکاشن، قیمت ساز تنبک، قیمت ساز تمپو، قیمت ساز تنبورین، قیمت ساز دایره، قیمت ساز درامز، قیمت ساز دف، قیمت ساز طبلک، قیمت سنج و قیمت ساز کاخن مراجعه نمایند.

همچنین نوازندگان و اساتید موسیقی برای کسب اطلاع از جدید ترین قیمت های انواع ساز های آرشه ای، ساز های زهی و مضرابی، ساز های بادی، ساز های کلاویه ای و سایر سازهای محبوب، می توانند به زونکن بانک جامع اطلاعات آموزشگاهی کشور مراجعه کنند.

 

در شبکه های اجتماعی حامی ما باشید

   

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.