یلدانه زونکن
تاريخ درج :
شماره تماس : 021-44057855
آدرس : تهران، ضلع جنوب غربی فلکه دوم صادقیه، کوچه مصطفوی، مجتمع اداری تجاری سامان، طبقه ششم، واحد 12

به مناسبت یلدای 97، بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن اقدام به برگزاری جشن مجازی یلدا و ارائه تخفیفات فوق العاده برای علاقمندان و به ویژه آموزشگاه های همکار زونکن نموده است. با توجه به جامعه آماری بیش از 1200 آموزشگاه ثبت نام شده در بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن، فرصت خوبی برای آموزشگاه ها جهت ارائه گزارشی کامل از خدمات آموزشگاه به همراه معرفی اساتید خود در طرح یلدانه زونکن فراهم آماده است.

در این اطلاعیه، وبسایت بانک اطلاعات آموزشگاهی زونکن برای بهبود ارتباط خود با آموزشگاه های سراسر، اقدام به ارائه تخفیف 80 درصدی برای استفاده از خدمات تبلیغاتی زونکن نموده است. در این راستا در پلن یک یلدانه زونکن، علاقمندان می توانند با ثبت سفارش و واریز مبلغ پلن A، از تخفیف 80 درصدی پست اینستاگرامی + استوری اینستاگرام + رپورتاژ آگهی بدون محدودیت به همراه سه لینک فالو و هر تعداد عکس بهره مند شوند. هزینه سفارش هر پست به همراه استوری 50 هزار تومان و هر رپورتاژ 200 هزار تومان در حالت عادی می باشد که با تخفیف 80 درصد در ازای پرداخت مبلغ 50 هزار تومان علاقمندان می توانند از یک پست اینستاگرام + استوری + یک رپوتاژ بدون محدودیت بهره مند شوند.

در پلن B یلدانه زونکن، تمامی جایگاه های تبلیغاتی زونکن با 50 درصد تخفیف نسبت به قیمت ثبت شده در صفحه تبلیغات وبسایت زونکن ارائه می شوند.

پلن A: پست اینستاگرام + استوری اینستاگرام + رپورتاژ آگهی بدون محدودیت در متن و تعداد عکس به همراه سه لینک فالو

50 هزار تومان

پلن B: سفارش جایگاه ها و بنر هایی تبلیغاتی

50 درصد تخفیف برای قیمت های ثبت شده در صفحه تبلیغات

 

علاقمندان به سفارش و رزرو پلن های یلدانه زونکن، از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر ثبت سفارش نمایند.

 

تلگرام: 09102105234

اینستاگرام: Zounkan_officialpage

ایمیل: info@zounkan.com


کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.