بیاموز : آموزش آنلاین و رایگان

بیاموز : آموزش آنلاین و رایگان بیشتر

تاریخ درج :

وبسایت بیاموز، توسط مجموعه ای از کارشناسان زبان با هدف کمک به یادگیری زبان های مختلف برای فارسی زبانان طراحی شده است. تمام تلاش ما در طراحی این وبسایت ایجاد یک محیط کامل آموزشی برای یادگیری به ویژه برای نوآموزان بوده است.

الگو : برترین سایت آموزش خیاطی

الگو : برترین سایت آموزش خیاطی بیشتر

تاریخ درج :

سایت الگو با هدف آموزش خیاطی و ایجاد شبکه ارتباطی هنرآموزان خیاطی ایجاد شده است تا بتواند آموزش های خیاطی اساتید برتر را کنار هم آورده و به عنوان یک مرجع جامع خیاطی فعالیت کند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان بیشتر

تاریخ درج :

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یک وبسایت آموزش مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد.

فناوری مهندسی صدا

فناوری مهندسی صدا بیشتر

تاریخ درج :

رشد روز افزون علاقمندان به مهندسی صدا و موسیقی الکترونیک و افزایش تولیدات در این بخش، لزوم پرداختن هر چه بیشتر به این مقوله را به امری انکار ناپذیر مبدل ساخته است.

هنری : بزرگترین مرجع آموزش و فروش مواد و ابزار هنری

هنری : بزرگترین مرجع آموزش و فروش مواد و ابزار هنری بیشتر

تاریخ درج :

هنری.کام( هنربخشان نوین شایگان ) بزرگترین مرجع آموزش و فروش مواد و ابزار هنری با اهداف فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته و تمام تلاشش بر این است که بانوان ایرانی را همراهی کند تا بتوانند هنرهای مورد علاقه خود را در منزل اجرایی کنند.

موتور جستجوی کتاب

موتور جستجوی کتاب بیشتر

تاریخ درج :

موتور جستجوی هوشمند کتاب است که به شکل هدایت شده، کلمات کلیدی دریافت شده را درفروشگاه های آنلاین کتاب جستجو می کند و نتیجه را در عرض کمتر از یک دقیقه، به صورت یکپارچه به کاربر نمایش می دهد.

آموزش موسیقی با رامشگر

آموزش موسیقی با رامشگر بیشتر

تاریخ درج :

رامشگر شیوه‌ای نو و موثر برای اموزش موسیقی است که یادگیری را برای هر هنرجویی اسان و لذت‌بخش می‌کند. رامشگر اپلیکیشن‌هایی را برای تمرین مبانی موسیقی (دیکته و نت‌خوانی) و قطعات موسیقی ارائه می‌دهد.

دیجی اسپارک

دیجی اسپارک بیشتر

تاریخ درج :

وب سایت مرجع آموزش‌های DIY بر پایه الکترونیک، آردوینو، رزبری پای، امبدد سیستم‌ها و اینترنت اشیاء است. در دیجی اسپارک فرصت برای کلیه کاربران علاقند و متخصص وجود دارد که خودشان را به جامعه نشان دهند.

دکتر آی کیو

دکتر آی کیو بیشتر

تاریخ درج :

دکتر آی کیو بستری برای آموزش در فضای مجازی است که با هدف توسعه عدالت آموزشی و امکان آموزش رایگان برای همه ایجاد شده است. فعالیت دکتر آی کیو با تولید صدها ساعت فیلم برای آموزش مطالب کتاب‌های درسی از مقطع دبستان تا دکترا آغاز شده است.

دانشجویار، ورود به بازار کارحرفه ای

دانشجویار، ورود به بازار کارحرفه ای بیشتر

تاریخ درج :

مهمترین هدف ما در دانشجویار ، رضایت مشتری و پشتیبانی بی قید و شرط ، سریع و راحت می باشد ، به همین دلیل روش های ارتباطی متنوعی پیش بینی شده است که می توانید بسته به شرایط خودتان و با توجه به سوال و حسب نیاز از آنها استفاده کنید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.