حریم خصوصی کاربران

بر طبق توافقنامه ­های موجود در این سایت، زونکن متعهد می ­شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه، تعهدات و سیاست­ های سایت در این زمینه شرح داده می شود.

ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع­ آوری می­نماییم؟

زمانی که شما هر سایتی را مشاهده می­ کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع­ آوری می­ شود. ما نیز به ازاء هر بیننده سایت زونکن، به صورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع ­آوری کرده و ذخیره می ­نماییم:

صفحاتی از سایت که شما آن ها را مشاهده می­ کنید.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، این ها اطلاعاتی هستند که جمع­ آوری می­ کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می ­نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش­های مختلف مشخص کنیم و کمک می ­کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفید­تر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر اینترنتی به این منظور استفاده می ­کنیم که سایتمان را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند.

کوکی­ ها

کوکی­ ها فایل­های کوچکی می ­باشند که سایت ­هایی که از آنها بازدید می ­کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می ­کنند. کوکی­ ها در واقع فایل ­های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می ­باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی ­خطر می ­باشند.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

زونکن هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی ­کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی­ کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. زونکن دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع ­آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه ­های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر شما به دیگر اعضاء وب سایت و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می ­نماییم.

ما لاگ فایل­ ها و پایگاه داده­ هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می ­نماییم. به این ترتیب می­ توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می­ دهیم را بهبود بخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه­ های فردی و شخصی تک­ تک کاربران نمی ­باشد. بار دیگر خاطر نشان می­ کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی ­کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

لینک ­های اشخاص ثالث

زمانی که شما بر روی لینک­ های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می­ کنید و وارد آنها می ­شوید، اطلاعاتی از شما بدست می­ آید. در این صورت زونکن هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی­ باشد.

تغییرات در سیاست­ های سایت 

ممکن است زونکن گاه­ گاهی سیاست­ های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می ­کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست­ های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست­ های سایت زونکن داشتید، می ­توانید آن را با ما در میان بگذارید.