حریم خصوصی کاربران

بر طبق توافقنامه ­های موجود در این سایت، زونکن متعهد می ­شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه، تعهدات و سیاست­ های سایت در این زمینه شرح داده می شود.

ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع­ آوری می­نماییم؟

زمانی که شما هر سایتی را مشاهده می­ کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع­ آوری می­ شود. ما نیز به ازاء هر بیننده سایت زونکن، به صورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع ­آوری کرده و ذخیره می ­نماییم:

صفحاتی از سایت که شما آن ها را مشاهده می­ کنید.

چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را دانلود نمایید، این ها اطلاعاتی هستند که جمع­ آوری می­ کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می ­نماییم که تعداد بینندگان سایتمان را در بخش­های مختلف مشخص کنیم و کمک می ­کند که سایتمان را برای بینندگان آن هر چه مفید­تر نماییم. برای مثال از اطلاعات مرورگر اینترنتی به این منظور استفاده می ­کنیم که سایتمان را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند.

کوکی­ ها

کوکی­ ها فایل­های کوچکی می ­باشند که سایت ­هایی که از آنها بازدید می ­کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می ­کنند. کوکی­ ها در واقع فایل ­های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می ­باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی ­خطر می ­باشند.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

زونکن هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی ­کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی­ کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. زونکن دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد: آمار جمع ­آوری شده درباره کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه ­های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا در قالب شناسنامه کاربر، برای معرفی بهتر شما به دیگر اعضاء وب سایت و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربرانمان استفاده می ­نماییم.

ما لاگ فایل­ ها و پایگاه داده­ هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آنها در طی هر ماه ایجاد می ­نماییم. به این ترتیب می­ توانیم درک بهتری از سایتمان داشته باشیم و محتوایی را که در سایتمان ارائه می­ دهیم را بهبود بخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه­ های فردی و شخصی تک­ تک کاربران نمی ­باشد. بار دیگر خاطر نشان می­ کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی ­کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

لینک ­های اشخاص ثالث

زمانی که شما بر روی لینک­ های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می­ کنید و وارد آنها می ­شوید، اطلاعاتی از شما بدست می­ آید. در این صورت زونکن هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی­ باشد.

تغییرات در سیاست­ های سایت 

ممکن است زونکن گاه­ گاهی سیاست­ های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می ­کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست­ های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست­ های سایت زونکن داشتید، می ­توانید آن را با ما در میان بگذارید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.