مزایای یادگیری نواختن ساز موسیقی

مزایای یادگیری نواختن ساز موسیقی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن برای علاقمندان به فراگیری نوازندگی سازهای موسیقی، اقدام به ارائه گزارشی از نتایج تحقیقات صورت گرفته توسط مراجع معتبر علمی همراه با لیستی از مزایای یادگیری نواختن ساز نموده است.

آخرین قیمت فروش انواع سازها در 20 فروشگاه اینترنتی

آخرین قیمت فروش انواع سازها در 20 فروشگاه اینترنتی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن جهت سهولیت دسترسی کاربران به منسب ترین و ارزانترین فروشنده های اینترنتی انواع ساز موسیقی، اقدام به تهیه و به روز رسانی قیمت انواع مدل های موجود در بازار برای سازهای فلوت، تمبک و تار نموده است.

آموزشگاه ارائه دهنده آموزش مجازی آیلتس

آموزشگاه ارائه دهنده آموزش مجازی آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

آموزشگاه زبان گات، با ارائه کلاس های آمادگی آزمون آیلتس به صورت مجازی، دسترسی علاقمندان به شرکت در آزمون های آیلتس برای اپلای یا مهاجرت، جهت کسب نمره بالا در آزمون آیلتس را محیا نموده است.

معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده آیلتس

معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در راستای معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده دوره های آمادگی آزمون های آیلتس آکادمیک و جنرال، اقدام به بررسی دو موسسه زبان ایران اروپا و ایران کمبریج در شهر تهران، برای علاقمندان به اپلای یا مهاجرت، نموده است.

موسسات معتبر آمادگی آزمون آیلتس

موسسات معتبر آمادگی آزمون آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در جهت ارائه خدمات مشاوره ای برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت اپلای یا مهاجرت به کشور های اروپایی یا آمریکا، به معرفی دو موسسه معتبر در برگزاری دوره های آمادگی و حتی برگزاری آزمون آیلتس پرداخته است.

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه گاما

کلاس های آمادگی آزمون آیلتس آموزشگاه گاما بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس جهت اپلای یا مهاجرت، به معرفی آموزشگاه های ارائه دهنده دوره های حرفه ای آمادگی آزمون آیلتس با دوره های تضمینی پرداخته که در اولین قدم، آموزشگاه گاما واقع در میرداماد را بررسی کرده است.

صفر تا صد آزمون PTE

صفر تا صد آزمون PTE بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن به بررسی آزمون PTE همراه آنالیز بخش های مختلف آزمون PTE، چگونگی ثبت نام و شرکت در آزمون PTE، هزینه شرکت در آزمون PTE و اعتبار مدرک PTE در دانشگاه ها و موسسات آموزشی کشورهای مختلف جهان پرداخته است.

معرفی چند ساز خاص

معرفی چند ساز خاص بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله، مجله زونکن به معرفی چند ساز خاص جهانی شامل ساز گسیلوفون، ساز گلوکن شپیل، ساز ویبرافون، ساز ماریمبافون و ساز ناقوس قاب دار لوله ای و بررسی نحوه عملکرد این سازهای خاص پرداخته است.

قیمت روز گیتار الکتریک و فلامنکو

قیمت روز گیتار الکتریک و فلامنکو بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه بررسی قیمت سازهای موسیقی در فروشگاه های اینترنتی ایران، به بررسی ارزانترین و گرانترین گیتارهای الکتریک و فلامنکو در وبسایتها پرداخته و گزارشی در مورد کیفیت این سازها برای علاقمندان تهیه کرده است.

معرفی سازهای هارپ و آکوردئون

معرفی سازهای هارپ و آکوردئون بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی سازهای موسیقی، به بررسی کامل سازهای هارپ و آکوردئون پرداخته است. علاقمندان به نوازندگی این سازها، می توانند در این مقاله به گزارشی از نحوه عملکرد و وسعت صدای هر ساز همراه قیمتشان دست یابند.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.