معرفی سازهای دو تار و تنبور از سازهای مضرابی

معرفی سازهای دو تار و تنبور از سازهای مضرابی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی ساز های مضرابی که ساز های تار، سه تار و عود در مقالات قبلی بررسی شده بودند، در این مقاله به معرفی سازهای دوتار و تنبور به همراه قیمت خرید این سازها و نوازنده های پیسکوت پرداخته است.

سازهای مضرابی سه تار و عود

سازهای مضرابی سه تار و عود بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در سری مقالات معرفی ساز ها به همراه قیمت و کلاس های آموزشی نوازندگی ساز ها، به بررسی ساز سه تار و ساز عود یا بربط به همراه قیمت و آموزشگاه های ارائه دهنده این ساز پرداخته است.

معرفی ساز های ضربی

معرفی ساز های ضربی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در ادامه معرفی انواع ساز های ضربی، در این مقاله به ساز دهل، ساز دف، انواع ساز نقاره در ایران و ساز دایره پرداخته تا علاقمندان بتوانند با شناخت کامل نسبت به فراگیری هر ساز اقدام نمایند.

معرفی تنبک یا تمبک از ساز های ضربی

معرفی تنبک یا تمبک از ساز های ضربی بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در سری مقالات معرفی انواع ساز موسیقی ایرانی، به بررسی ساز های ضربی و به خصوص ساز تنبک یا تمبک پرداخته که علاقمندان می توانند اطلاعات کاملی در مورد اساتید برجسته تمبک و قیمت خرید تنبک دست یابند.

معرفی ساز قیچک یا غیژک

معرفی ساز قیچک یا غیژک بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در سری مقالات معرفی ساز ها، به بررسی ساز قیچک که به عنوان ساز محلی شناخته می شود، به همراه مشخصات فیزیکی این ساز و قیمت خرید برای هنرجویان علاقمند به نوازندگی ساز قیجگ پرداخته است.

انواع پیانو بخش دوم

انواع پیانو بخش دوم بیشتر

تاریخ درج :

در مقاله قبلی به معرفی ساز پیانو، نحوه عملکرد ساز پیانو، قیمت خرید ساز پیانو و هزینه ثبت نام در کلاس های پیانو بررسی شد. در ادامه به بررسی انواع پیانو های موجود در ایران و جهان به همراه مشخصات فیزیکی پرداخته شده است.

معرفی ساز پیانو بخش اول

معرفی ساز پیانو بخش اول بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در سری مقالات معرفی ساز های جهانی، در این مقاله به معرفی ساز پیانو، نحوه تولید صدا توسط پیانو، شمردن انواع پیانو، قیمت خرید پیانو در ایران و هزینه ثبت نام در کلاس های پیانو در آموزشگاه های ایران پرداخته است.

اسکیس و انواع آن

اسکیس و انواع آن بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن به معرفی اسکیس در رشته های هنری و معماری پرداخته است. اسکیس دارای انواع مختلفی در رشته هایی چون معماری، نقاشی و حتی طراحی وب یا اپلیکیشن موبایل دارد که در این مقاله به آنها پرداخته شده است.

معرفی ساز زهی آرشه ای کمانچه

معرفی ساز زهی آرشه ای کمانچه بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در سری مقالات معرفی ساز های ایرانی، علاوه بر معرفی مسخصات ساز های زهی آرشه ای، به بررسی کامل ساز کمانچه از نظر مشخصات فیزیکی و موسیقایی، جایگاه این ساز ایرانی در دستگاه موسیقی ایران پرداخته است.

معرفی رشته قایقرانی بخش دوم

معرفی رشته قایقرانی بخش دوم بیشتر

تاریخ درج :

مجله زونکن در سری مقالات معرفی رشته های ورزشی، به معرفی رشته انواع گرایش رشته قایقرانی شامل قایقرانی ماراتن، قایقرانی بادبانی، کانوپولو، قایقرانی تورینگ، قایقرانی اسلالوم و قایقرانی آب های خروشان پرداخته است.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.