دلایل محبوبیت تافل

دلایل محبوبیت تافل بیشتر

تاریخ درج :

آزمون تافل یکی از محبوب ترین آزمون های بین المللی زبان در میان متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به شمار می آید. ما در این مقاله از مجله زونکن به دلایل محبوبیت آزمون تافل می پردازیم. با ما همراه باشید.

مدارک زبان مورد قبول آمریکا

مدارک زبان مورد قبول آمریکا بیشتر

تاریخ درج :

مدارک زبان مورد قبول کشور آمریکا بسته به هدف افراد، مدارک زبان آیلتس، تافل، GRE و GMAT جهت مهاجرت به آمریکا یا دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و یا حتی دریافت ویزای کار جهت اشتغال در کشور آمریکا می باشد.

چه کشورهایی تافل برای ادامه تحصیل می خواهند

چه کشورهایی تافل برای ادامه تحصیل می خواهند بیشتر

تاریخ درج :

تیم زونکن برای علاقمندان به اخذ پذیرش تحصیلی از کشورهای خارجی جهت ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، می توانند با مطالعه این مقاله از کشورهایی که مدرک آزمون تافل زمدارک الزامی برای قبولی در دانشگاه می باشد مطلع شوند.

بهترین منابع لغات تافل

بهترین منابع لغات تافل بیشتر

تاریخ درج :

بهترین منابع لغات تافل به همراه توضیحات و مقدار اهمیت آن ها در نتایح آزمون تافل در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته اند. شما می توانید برای آگاهی از بهترین منابع لغات برای آمادگی آزمون تافل در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

راهکارهای تمرین Listening تافل

راهکارهای تمرین Listening تافل بیشتر

تاریخ درج :

راهکارهای تمرین لیسنینگ تافل باید مطابق با سبک سوالات لیسنینگ آزمون تافل بوده و خلاقانه نیز باشند تا داوطلب با اشتیاق روی آن ها وقت بگذارد. در این مقاله از مجله زونکن، بهترین راهکارهای تمرین لیسنینگ تافل را با یکدیگر بررسی می کنیم.

راهکار ها و منابع معتبر تمرین Reading تافل

راهکار ها و منابع معتبر تمرین Reading تافل بیشتر

تاریخ درج :

بهترین راهکار ها و منابع معتبر تمرین ریدینگ تافل را به طور دقیق در این مقاله از مجله زونکن برای شما بررسی کرده ایم. شما برای کسب نمره بالای ریدینگ تافل می توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

راهکار های تمرین Writing تافل

راهکار های تمرین Writing تافل بیشتر

تاریخ درج :

راهکار های تمرین رایتینگ تافل باید با توجه به ساختار آزمون رایتینگ تافل تعرف شده و اجرا شوند. شما برای بهبود نمره رایتینگ تافل خود می توانید از راهکار های مطرح شده در مقاله درج شده در مجله زونکن استفاده نمایید.

راهکار های تمرین Speaking تافل

راهکار های تمرین Speaking تافل بیشتر

تاریخ درج :

راهکارهای تمرین اسپیکینگ تافل، دارای خلاقیت ها و روش های مختلفی هستند. در مجله زونکن، برای علاقمندان به شرکت در آزمون تافل، انواع روش های تمرین اسپیکینگ تافل را برای شما بررسی کرده ایم. با ما همراه باشید.

آزمون TOEFL iBT

آزمون TOEFL iBT بیشتر

تاریخ درج :

آزمون TOEFL iBT توانایی شما را برای کاربری و فهم زبان انگلیسی در سطح دانشگاه می سنجد و همچنین توانای شما را در ترکیب مهارت های خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن برای انجام فعالیت های آموزشی ارزیابی می نماید.

زمینه های اجتماعی باعث برجسته شدن کنکور شده است

زمینه های اجتماعی باعث برجسته شدن کنکور شده است بیشتر

تاریخ درج :

رئیس گروه مطالبات اجتماعی مرکز تحقیقات ارزشیابی و اعتبار سنجی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: زمینه های اجتماعی منجر شده تا تحصیلات و گرفتن مدرک دانشگاهی با اهمیت شود و کنکور برجسته و مهم شود.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: