انواع کسر خدمت‌ها را بشناسید

انواع کسر خدمت‌ها را بشناسید بیشتر

تاریخ درج :

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح انواع کسر خدمت‌ها را که ممکن است به دریافت کارت معافیت یا کارت پایان خدمت در مدت زمان کوتاهی بشود، تشریح کرد.

سهمیه کنکور برای دانش آموزان مناطق زلزله زده در نظر گرفته شد

سهمیه کنکور برای دانش آموزان مناطق زلزله زده در نظر گرفته شد بیشتر

تاریخ درج :

کرمانشاه- نماینده مردم قصرشیرین، گیلان غرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه کنکور برای دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

کسری خدمت ایثارگران

کسری خدمت ایثارگران بیشتر

تاریخ درج :

جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا گفت: ثبت‌نام در طرح کسری و معافیت از خدمت ایثارگران تا پایان وقت اداری ۱۰ دی‌ماه ادامه دارد و به‌هیچ‌وجه تمدید نمی‌شود.

نکاتی در مورد روش های صحیح مطالعه

نکاتی در مورد روش های صحیح مطالعه بیشتر

تاریخ درج :

برای داشتن مطالعه ای فعال و پویا نوشتن نکات مهم درحین خواندن ضروری است تابرای مرور مطالب،دوباره کتاب را نخوانده و در زمانی کوتاه از روی یادداشت خود مطالب را مرور کرد.

نکات ارزشمند برای یادگیری موسیقی

نکات ارزشمند برای یادگیری موسیقی بیشتر

تاریخ درج :

از اساسی ترین نکاتی که برای آموزش موسیقی باید در نظر گرفته شود، یادگیری موسیقی و نواختن سازهای گوناگون، امری زمان بر و نیاز تلاش و ممارست مستمر است و هر شخصی با هر استعداد و توانایی، قابلیت یادگیری در سطح خود را دارد.

روش های انتخاب باشگاه مناسب مجموعه

روش های انتخاب باشگاه مناسب مجموعه بیشتر

تاریخ درج :

با اینکه امتحان کردن باشگاه‌های مختلف برای کسب تجربه بد نیست اما پیدا کردن یک باشگاه مناسب می تواند یکی از سخت ترین قسمت های برنامه تناسب اندام شما باشد.

کامل ترین آموزشگاه زبان

کامل ترین آموزشگاه زبان بیشتر

تاریخ درج :

برای انتخاب کامل ترین آموزشگاه، باید به 10 نکته کلیدی دفت نمایید. با توجه به این 10 نکته شما می توانید بهترین و مناسب ترین آموزرشگاه را متناسب با نیازتان بیابید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/mysql.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: