چگونه روزهای هفته را به آلمانی مانند یک استاد مسلط بگوییم

چگونه روزهای هفته را به آلمانی مانند یک استاد مسلط بگوییم بیشتر

تاریخ درج :

آیا به تازگی یادگیری آلمانی را شروع کرده اید و مشتاق هستید که دایره لغات خود را بهبود ببخشید؟ پس یادگیری روزهای هفته به زبان آلمانی ممکن است گامی عالی در سفر شما باشد، زیرا شروع به آشنایی با زبان می کنید.

ادامه تحصیل در آلمان

ادامه تحصیل در آلمان بیشتر

تاریخ درج :

جهت کسب اطلاعات کامل از شرایط ادامه تحصیل در کشور آلمان شامل پیش نیاز های تحصیل، تحصیل رایگان، تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های آلمان و آزمون های زبان آلمانی برای داوطلبان اپلای به آلمان، با ما در این مقاله همراه باشید.

آشنایی با سطوح آزمون های Goethe و TestDaF زبان آلمانی

آشنایی با سطوح آزمون های Goethe و TestDaF زبان آلمانی بیشتر

تاریخ درج :

اگر شما هم قصد تحصیل در یک دانشگاه آلمانی زبان و یا شروع کسب و کار در کشوری با گویش آلمانی را دارید، یادگیری زبان آلمانی و شرکت در آزمون هایی مشابه Goethe و TestDaF با سطوح مختلف، که سطح زبان شما را نشان دهد، لازمه مهاجرت شماست.

با حذف زبان انگلیسی همه فرزندان ایران قاری قرآن نخواهند شد

با حذف زبان انگلیسی همه فرزندان ایران قاری قرآن نخواهند شد بیشتر

تاریخ درج :

احمد فردید، به طعنه زبان انگلیسی را «زبان حمال‌های هنگ‌کنگ» می‌نامید و در عوض زبان آلمانی را به‌عنوان زبانی فاخر و فخیم معرفی می‌کرد.

کامل ترین آموزشگاه زبان

کامل ترین آموزشگاه زبان بیشتر

تاریخ درج :

برای انتخاب کامل ترین آموزشگاه، باید به 10 نکته کلیدی دفت نمایید. با توجه به این 10 نکته شما می توانید بهترین و مناسب ترین آموزرشگاه را متناسب با نیازتان بیابید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: