صفر تا صد آیلتس

صفر تا صد آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

در این مقاله از مجله زونکن، به صفر تا صد آزمون آیلتس شامل محتوا، نمره و نحوه برگزاری آزمون آیلتس، مراکز معتبر برگزاری آیلتس در ایران، زمان های برگزاری آیلتس در سال 1399 در ایران و مهم ترین منابع آزمون آیلتس خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

اهمیت نمرات آیلتس

اهمیت نمرات آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

آیا می دانید نمره آیلتس از چند است؟ یا حداقل نمره آیلتس برای مهاجرت به کانادا یا آمریکا چقدر می باشد؟ در این مقاله از مجله زونکن به تشریح ارزش نمره های مختلف کسب شده در آزمون آیلتس پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

نکات مهم بخش Speaking آیلتس

نکات مهم بخش Speaking آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

رعایت نکات بسیار ریز اما کلیدی و مهم در بخش Speaking آیلتس تا حدود زیادی می تواند در نمره دهی و کسب اعتماد شخص ممتحن اثرگذار باشد. به طوری که شما قادر به کسب نمره بالای 7 در آزمون آیلتس بخش اسپیکینگ شوید. با ما همراه باشید.

مدارک زبان مورد قبول آمریکا

مدارک زبان مورد قبول آمریکا بیشتر

تاریخ درج :

مدارک زبان مورد قبول کشور آمریکا بسته به هدف افراد، مدارک زبان آیلتس، تافل، GRE و GMAT جهت مهاجرت به آمریکا یا دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا و یا حتی دریافت ویزای کار جهت اشتغال در کشور آمریکا می باشد.

کشورهایی که آیلتس برای ادامه تحصیل می خواهند

کشورهایی که آیلتس برای ادامه تحصیل می خواهند بیشتر

تاریخ درج :

آیلتس آزمونی برای سنجش سطح زبانی افراد است که به هنگام گرفتن ویزای تحصیلی یا کاری، مدرک آن مورد نیاز است و هر دانشگاه براساس رشته و مقطع فرد حداقل نمره ای را برای پذیرش در نظر می گیرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بهترین منابع لغات آزمون آیلتس

بهترین منابع لغات آزمون آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

تیم زونکن برای علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس، به معرفی بهترین منابع لغات آزمون آیلتس به همراه توضیحات جزئی در مورد آن ها در این مقاله پرداخته است. در این متن ما ضروریات منابع لغات آیلتس و نحوه خواندن آن ها را بررسی می کنیم.

راهکارهای تمرین Listening آیلتس

راهکارهای تمرین Listening آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

راهکارهای تمرین لیسنینگ آیلتس در مجله زونکن به طور کلی بررسی شده است. شما با استفاده از این راهکار ها می توانید نمره بالایی در بخش لیسنینگ آیلتس کسب نمایید. علاقمندان به شرکت در آزمون آیلتس با ما همراه باشند.

راهکارها و منابع معتبر تمرین Reading آیلتس

راهکارها و منابع معتبر تمرین Reading آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

راهکار ها و منابع معتبر تمرین ریدینگ آیلتس در این مقاله در مجله زونکن به طور ویژه مورد بررسی قرار گرفته است. برای آگاهی از این راهکارها و منابع می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

راهکارهای تمرین Writing ایلتس

راهکارهای تمرین Writing ایلتس بیشتر

تاریخ درج :

راهکارهای تمرین Writing (رایتینگ) آیلتس بسیار متنوع هستند. اما با استفاده از این راهکارها می توانید در وقت آزمون آیلتس صرفه جویی کرده و نمره بالاتری کسب کنید. آیا می دانید بهترین روش های تمرین رایتینگ آیلتس کدامند؟

راهکارهای تمرین اسپیکینگ آیلتس

راهکارهای تمرین اسپیکینگ آیلتس بیشتر

تاریخ درج :

راهکار های تمرین اسپیکینگ آیلتس، شامل روش هایی نوین برای بهبود سطح اسپیکینگ شما برای آزمون آیلتس است. آیا بهترین راه های تمرین اسپیکینگ آیلتس را می دانید؟ در این مقاله به طور ویژه به این موضوع پرداخته ایم.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: