سوالات تیزهوشان سال 1401 لو رفت

سوالات تیزهوشان سال 1401 لو رفت بیشتر

تاریخ درج :

مدارس تیزهوشان یکی از بهترین مدارس در ایران هستند و به همین دلیل دانش آموزان زیادی علاقه به تحصیل در این مدارس دارند. امروز قصد داریم اطلاعات مفید و جالبی در مورد مدارس تیزهوشان به شما بگوییم

تاریخ آزمون های یوس دانشگاه کارابوک

تاریخ آزمون های یوس دانشگاه کارابوک بیشتر

تاریخ درج :

تاریخ آزمون های یوس دانشگاه کارابوک برای سال تحصیلی 2023-2022 اعلام شد.

علوم انسانی و GRE

علوم انسانی و GRE بیشتر

تاریخ درج :

آیا به منظور اپلای برای رشته های علوم انسانی، به نمره GRE نیاز داریم؟ با ما همراه باشید.

پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون

پذیرش رشته های پیراپزشکی بدون آزمون بیشتر

تاریخ درج :

قبولی در رشته پرستاری بدون آزمون و همین طور پذیرش بدون کنکور مامایی چیزی است که می تواند فرد را از شرکت در کنکور گروه تجربی معاف کرده و همین می تواند مزیت مهمی برای هر فرد محسوب شود.

ادامه تحصیل در آلمان

ادامه تحصیل در آلمان بیشتر

تاریخ درج :

جهت کسب اطلاعات کامل از شرایط ادامه تحصیل در کشور آلمان شامل پیش نیاز های تحصیل، تحصیل رایگان، تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های آلمان و آزمون های زبان آلمانی برای داوطلبان اپلای به آلمان، با ما در این مقاله همراه باشید.

اهمیت آزمون GMAT

اهمیت آزمون GMAT بیشتر

تاریخ درج :

اگر شما هم به دنبال اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا هستید، پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل شامل اهمیت آزمون GMAT، مهارت سنجشی در آزمون GMAT و منابع آزمون GMAT با ما در این مقاله همراه باشید.

قبولی در آزمون شهری و آزمون آیین نامه اصلی در بار اول

قبولی در آزمون شهری و آزمون آیین نامه اصلی در بار اول بیشتر

تاریخ درج :

موضوعاتی که اکنون بررسی خواهیم کرد عبارتند از نمونه سوالات آیین نامه و آزمون شهری. دانستن این مباحث برای داوطلبان اهمیت زیادی دارد چرا که هر دو آن ها در قبولی یا رد شدن تعیین کننده هستند.

اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

اخذ پذیرش از دانشگاه های ایتالیا بیشتر

تاریخ درج :

علاقمندان به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های ایتالیا و ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور ایتالیا، جهت اطلاع از هزینه تحصیل در ایتالیا، شرایط زندگی، کار همراه با تحصیل و آزمون های زبان ایتالیایی مورد نیاز با ما همراه باشند.

جبران معدل با GRE

جبران معدل با GRE بیشتر

تاریخ درج :

اگر با معدل پایین دوره کارشناسی در صدد اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا هستید، حتما بابت پذیرش یا عدم پذیرش خود نگرانید. آیا معیارهای دیگری وجود دارند تا در پروسه اپلای، معدل پایین دوره کارشناسی را پوشش دهند؟

آزمون DELE اسپانیایی

آزمون DELE اسپانیایی بیشتر

تاریخ درج :

آزمون DELE چیست؟ آزمون DELE (دیپلم زبان اسپانیایی) مخصوص کسانیست که قصد تحصیل یا کار در کشورهای اسپانیایی زبان را دارند. در این مقاله از مجله زونکن، توضیحاتی پیرامون امتحان DELE ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.