اپلای به کره جنوبی

 

کره جنوبی در شرق آسیا قرار گرفته و پایتخت آن شهر سئول است. زبان رسمی مردم کره ای هانگول و واحد پول این کشور وون کره جنوبی است و اکثریت جمعیت کره جنوبی را افراد بی دین تشکیل می دهند و سایرین پیرو ادیان و مذاهب دیگر هستند. شهروندان کره جنوبی به ندرت زبان انگلیسی می دانند و این موضوع برای گردشگران و مهاجران کمی مشکل ساز خواهد بود. اقتصاد کره جنوبی بسیار قوی و امنیت در این کشور بالاست. کره جنوبی همواره از دانشجویان بین المللی علاقه مند به اپلای دانشگاه های کره جنوبی استقبال کرده و هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان از سراسر دنیا وارد این کشور می شوند. از جمله مزایای تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی به موارد زیر می توان اشاره کرد: فرهنگ غنی کره جنوبی که از افراد می تواند رهبر های توانمندی بسازد، دانشگاه های تراز اول و معتبر در سطح بین الملل، هزینه پایین تحصیل در زندگی نسبت به کشورهای انگلیسی زبان آمریکا، انگلیس و کانادا، امکان تحصیل به زبان انگلیسی، امکان کار نیمه وقت برای دانشجویان دانشگاه های کره جنوبی، بسته های حمایتی دولت برای دانشجویان بین المللی مانند کمک هزینه تحصیلی، کار نیمه وقت، خوابگاه، امکان استخدام بعد از فارغ التحصیلی، فرصت تحصیل و زندگی در یک کشور پیشرفته با تکنولوژی مدرن، فرصت های شغلی بالا به ویژه در زمینه IT و... . در ادامه به صورت کلی به شرایط آب و هوایی و فرهنگی و اجتماعی کره جنوبی پرداخته شده است. 

فرهنگ مردم کشور کره جنوبی

مردم کره جنوبی به شدت به سنت ها پایبندند. در کره جنوبی احترام به افراد مسن و بزرگتر های خانواده بسیار مهم است. حجاب در کره جنوبی آزاد است و مردم به لباس و همین طور ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند. هنگام معاشرت مردم کره جنوبی به جای دست دادن تعظیم می کنند و یا حتی گاهی تنها سری تکان می دهند.

زندگی در کشور کره جنوبی

اقتصاد قوی و رو به رشد و پیشرفت تکنولوژی در کره جنوبی شرایط کاری بسیار زیادری را در زمینه های مختلف به ویژه IT فراهم کرده است. همین طور روند مناسب ثبت شرکت در کره جنوبی باعث جذب سرمایه داران به این کشور نیز شده است. امنیت بالا و هزینه های زندگی متناسب و همینطور فرهنگ غنی کره جنوبی باعث جذابیت این کشور برای مهاجران شده است. البته هزینه مسکن در کره جنوبی به ویژه در شهرهای سئول و بوسان بالاست.

آب و هوای کشور کره جنوبی

کره جنوبی کشوری چهار فصل است که فصل بهار و پاییز بسیار آب وهوای مطلوبی دارد. به طور کلی، در کشور کره جنوبی تابستان ها کوتاه، گرم و مرطوب و زمستان ها سرد و خشک و طولانی است.

دانشگاه های کشور کره جنوبی

در جدول زیر، لیست دانشگاه های کره جنوبی در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، علوم انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به کره جنوبی و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های برتر کره جنوبی، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کره جنوبی، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند.

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: