اپلای به انگلستان

اپلای به دانشگاه های برتر انگلستان

 

.  

انگلستان با جمعیت حدو 66 میلیون نفر یکی از چهار بخش بریتانیای کبیر و یا انگلستان است؛ ایالت متحده بریتانیا خود از چهار بخش انگلیس، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی تشکیل شده است. لندن پایتخت انگلیس و همچنین پایتخت پادشاهی بریتانیا نیز است. زبان رسمی در انگلستان، انگلیسی با لهجه بریتانیا و واحد پول آن پوند استرلینگ است. دانشگاه های برتر انگستان با مدرک های بسیرا معتبر و سطح آموزشی بالا هرساله انشجویان بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. از جمله مزایای اپلای دانشگاه های انگلستان به موارد زیر می توان اشاره کرد: استاندارد های بالای آموزشی در دانشگاه های انگلستان، وجود موسسات اموزشی متعدد و امکان در مقاطع مختلف و ترکیب آن ها، فرصت های کاری، پرورش و تقویت مهارت های مختلف جهت زندگی و کار، زمانکمتر تحصیل در دوره های تحصیلی و در نتیجه کمتر شدن هزینه ها، چند فرهنگی بودن انگلستان، نرخ فقر و بیکاری پایین و... . در ادامه به صورت کلی به شرایط آب وهوایی و فرهنگی و اجتماعی انگلیس پرداخته شده است. 

فرهنگ مردم کشور انگلیس

مردم انگلیس کمی محتاط هستند ولی همیشه پذیرای توریست ها بوده اند. انگلیسی ها افرادی وقت شناس، رک ولی با برخورد صمیمانه هستند و با کسانی که نمی شناسند رسمی رفتار می کند. رعایت حقوق افراد در انگلیس بسیار اهمیت دارد. مسیحیت دین غالب در انگلیس است درحالی که اقلیت های دیگر نیز در این کشور وجود دارد.

زندگی در کشور انگلیس

 زندگی در انگلیس گران است. غذا، اجاره و مسکن و همچنین مالیات در انگلیس بسیار بالاست. علاوه بر مالیات بر درآمد، مالیات های دیگر در سطح های مختلف مانند مالیات بر خرید و مالیات برای کالاهایی مثل سیگار و... وجود دارد. از طرفی اقتصاد قوی و پایدار انگلیس امنیت خوبی برای ساکنان این کشور فراهم کرده است؛ و دولت از کسب وکار ها و ایده ها حمایت می کنند. 

آب و هوای کشور انگلیس

 موقعیت جفرافیایی انگلیس در غرب اوراسیا باعث شده است انگستان دارای آب و هوای متغیر باشد. برخلاف تصور عموم از همیشه بارانی بودن انگلیس، می توانید در یک روز هم آفتاب زیبا و هم بارش باران را تجربه کنید. دلیل تصور سرد و بارانی بودن انگلیس این است که امکان بارش باران در هر زمانی از سال وجود دارد. به طور کلی، فصل بهار در انگلیس از ماه مارس تا می، فصل تابستان از ژوئن تا آگوست، فصل پاییز از ماه سپتامبر تا اواخر نوامبر و فصل زمستان از دسامبر تا فوریه است.

دانشگاه های کشور انگلیس

در جدول زیر، لیست دانشگاه های معتبر انگلستان در رشته های فنی مهندسی، پزشکی، هنر، علوم انسانی و علوم پایه آورده شده است. علاقمندان به اپلای به انگلستان و اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی از دانشگاه های برتر انگلستان، میتوانند در جدول زیر به نکات مهمی شامل رتبه یا رنکینگ دانشگاه در جهان، شهری که دانشگاه در آن واقع شده، رشته های تدریسی دانشگاه و زبان تدریسی هر دانشگاه دست یابند. همچنین، داوطلبان پذیرش تحصیلی از دانشگاه های انگلستان، می توانند محل قرارگیری دانشگاه ها را روی نقشه قرار داده شده بالای صفحه مشاهده نمایند.

 

نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها
نام دانشگاه شهر رنکینگ دانشگاه زبان تدریسی رشته ها

 

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.