موسسه گزینه دو

نام شعبه : تهران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان انقلاب اسلامی

آدرس : تهران-صندوق پستی 14155-7555 موسسه آموزشی فرهنگی گزینه دو

تلفن : 02122239392 - 02122688011

آدرس وب سايت : gozine2.ir

آدرس اينستاگرام : gozine2.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی انسانی تجربی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومیمشاوره ای

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه گزینه دو یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله میدان انقلاب اسلامی در شهر تهران است.

موسسه گزینه‌دو  یک موسسه  آموزشی- فرهنگی غیر دولتی است که به صورت کشوری در سراسر ایران فعالیت می کند. فعالیت‌های گزینه‌دو در زمینه‌های برگزاری آزمون‌های هماهنگ، برنامه‌ریزی تحصیلی، مشاوره تحصیلی هوشمند و تولید محتواهای کمک آموزشی و مشاوره ای در مقاطع دوره اول و دوم متوسطه و داوطلبان آزمون سراسری است.

موسسه گزینه دو از سال 1379 تا کنون بیش از 500 مرحله آزمون برگزار کرده است و در حال حاضر خدمات خود را در 423 شهر در سراسر ایران از طریق نمایندگی های خود ارائه می دهد.

رویکرد و تمرکز گزینه‌دو بر ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای نوین، هوشمند و شخصی سازی شده است. همچنین مهم ترین جهت گیری موسسه در ارزشیابی، به سمت برگزاری آزمون منطبق بر استانداردهای آموزشی روز دنیا است. گزینه دو برگزاری آزمون‌های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی برای مقاطع غیر از داوطلبان کنکور را در راستای همین جهت گیری از سال تحصیلی 94-93 به خدمات خود افزوده است. رویکرد اصلی مؤسسه در ارائه این خدمت ، "ارزشیابی در خدمت یادگیری" است و توسعه خدمات خود را با توجه به این رویکرد انجام می دهد.

در سال 1384 با تغییر رویکرد موسسه و تمرکز بر ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای نوین، هوشمند و شخصی سازی شده، فعالیت‌های جانبی قبلی تا حد بسیار زیادی بر بستر اینترنت ارائه شد و خدمات جانبی آزمون‌ها از جمله محتواهای آموزشی، نرم افزار‌های آموزشی و مشاوره‌ای، مشاوره انتخاب‌رشته و حتی تعدادی از آزمون‌های آزمایشی به صورت غیرحضوری و از طریق وب سایت گزینه‌دو در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

تاریخچه

موسسه آموزشی فرهنگی گزینه‌دو فعالیت‌های خود را در سطح ملی از سال تحصیلی 80-79 شروع کرد. هسته اصلی موسسه از یک گروه آموزشی و مشاوره‌ای تشکیل شده بود که با مدارس ممتاز شهر تهران همکاری می‌کردند. این گروه در سال 79 از طریق برنامه‌های تلویزیونی، سطح تاثیرگذاری و خدمت‌رسانی خود را در سراسر کشور توسعه داد.

از جمله خدماتی که موسسه گزینه‌دو در کنار آزمون‌های آزمایشی و برنامه‌های تلویزیونی در سال‌های اولیه تاسیس به ارائه آنها پرداخت می توان به چــاپ بیش از 1000 صفحه مطلب آموزشــی و مشــاوره‌ای ویژه داوطلبان آزمون سراسری به صورت روزانه در روزنامه جام جم ، تولید و ارائه نوار‌های ویدئویی،VCD, CD  وDVD‌های آموزشی و مشاوره ای و همچنین گردآوری و تألیف بیش از 20 عنوان کتاب کمک آموزشی و صدها جزوه کمک درسی اشاره نمود.

    چشم انداز و ماموریت

بیانیه‌های چشم‌انداز و ماموریت موسسه گزینه‌دو به شرح زیر اعلام شده است:

    بیانیه چشم‌انداز: ما می‌خواهیم موسسه‌ای پیشرو در ارائه موثرترین و با کیفیت‌ترین خدمات نوین آموزشی در سطح کشور باشیم.‍‍‍

    بیانیه ماموریت: ما هستیم تا با ارائه خدمات آموزشی فرهنگی باکیفیت به ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان سراسر کشور کمک کنیم. در این راه بهره‌گیری از تخصص و دانش روز، به کارگیری روش‌های نوآورانه و پایبندی به اخلاق سرلوحه کار ماست.

    محصولات

    آزمون‌های آزمایشی ویژه داوطلبان آزمون سراسری: این آزمون‌ها طی دو بازه زمانی تابستان سال یازدهم (گام اول) و سال تحصیلی در چندین مرحله حضوری و غیر حضوری (اینترنتی) به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.

    ارزشیابی پیشرفت تحصیلی ویژه دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه: این آزمون‌ها با هدف بهبود فرآیند یاددهی- یادگیری، توسعه پرسش های استاندارد و حذف محوریت کنکور در سال‌های تحصیلی پایین تر ارائه می شود. نتایج این آزمون‌ها به مقایسه طولی فرد با خودش می پردازد و فاکتورهای مقایسه عرضی با سایرین مانند تراز و رتبه حذف شده اند. موسسه گزینه‌دو امیدوار است با حذف عامل اضطراب آور مقایسه شدن، سلامت روانی دانش‌آموزان و در نتیجه سطح علمی آنها را در سال‌های پایین‌تر ارتقا بخشد.

    خدمات جانبی ارزشیابی‌های گزینه‌دو

1. آزمون‌های غیرحضوری

2. خدمات هوشمند مشاوره‌ای

3. خدمات هوشمند آموزشی

4. محتواهای آموزشی و مشاوره‌ای برای مباحث کلی ارزشیابی

    خدمات اینترنتی گزینه‌دو

        نرم افزار ارائه بهترین روش بهبود رتبه

        نرم افزار محاسبه تخمین نمره و رتبه و انتخاب رشته مجازی

        نرم افزار ارائه درصد‌های مورد نیاز برای رتبه مورد نظر

        نرم افزار ارائه نمونه کارنامه پذیرفته شدگان آزمون سراسری

        نرم افزار انتخاب رشته و ارائه آخرین رتبه های قبولی

        محتواهای آموزشی و مشاوره ای سایت و کانال تلگرام

        ربات تلگرام (مشاور همراه گزینه دو)

        و ...

    نمایندگی‌ها

 شبکه نمایندگی‌های مؤسسه گزینه‌دو در 423 نقطه شهری در سراسر کشور گسترش یافته است که این شهرها پوشش دهنده 96% جمعیت دانش‌آموزی کشور هستند. این نمایندگی‌ها مسئولیت برگزاری آزمون‌های سراسری و ارائه کلیه خدمات جانبی حضوری موسسه به دانش‌آموزان را بر عهده دارند.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: