موسسه گالیله

نام شعبه : نیاوران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : نیاوران

آدرس : نیاوران - نبش چهارراه مژده

تلفن : 02188342680

آدرس وب سايت : tadrisa.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دروس تدريسی آموزشگاه : ریاضی فیزیک شیمی هندسهکامپیوترنقاشیموسیقیابتداییراهنماییدبیرستان و کنکور

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه : ابتداییراهنماییدبیرستانپیش دانشگاهی

توضیحات آموزشگاه :

مرکز آموزش گالیله با بیش از ۳۵ سال سابقه با کادر مجرب دبیران
آقا و خانم آماده ارائه خدمات ندریس خصوصی در منزل شما می باشد.

انواع تدریس خصوصی
تدریس خصوصی یعنی چه؟
تدریس خصوصی یعنی اعزام دبیر یا استاد به منزل یا محل کار شما برای تدریس مبحثی که مورد سوال شماست معمولاً این فرایند نسبت به نیاز شما انجام میشود.
تاریخچه تدریس خصوصی؟
تدریس خصوصی تغییر آن از دوره قاجاری پیدا شده در آن زمان تحصیل برای همه افراد مهیا نبود و حدود ۲۰ درصد از افراد می‌توانستند از مزایای تحصیل استفاده نمایند و فقط قشر مرفه از تدریس خصوصی و دبیر در منزل خود استفاده می کردند.
انواع تدریس خصوصی:
امروزه تدریس خصوصی به صورت اپیدمی و رایج در بین خانواده‌ها بوده در موارد مختلفی از دبیر و استاد بهره می‌برند به طور مثال تدریس خصوصی دروس مدرسه از ابتدایی تا کنکور تدریس موسیقی تدریس کامپیوتر تدریس خصوصی زبان های مختلف و حتی تدریس خصوصی هنرهای دستی و ورزش و شناخت و غیر نیز رایج می باشد.
مراحل :
۱_ سنجش سطح علمی دانش آموز با دانشجو با یک تست ورودی و سوال و جواب های کوتاه.
۲_ ارائه درس و نکات مناسب با سطح علمی و گنجایش دانش آموز.
۳_ ارزیابی و امتحانات دوره ای پس از ارائه هر سرفصل و مبحث علمی.
شیوه های تدریس :
۱_ تدریس فوری و مقطعی:
در این شیوه دانش آموز نزدیک به امتحان خود نسبت به نیاز داشت تدریس خصوصی گرفته و اشکالات و سوالات خود را برطرف می نماید که البته به صورت مقطعی مفید خواهد بود.
۲_ تدریس  مستمر:
در این اطلس خصوصی والدین از ابتدای شروع سال تحصیلی نسبت به نیاز دانش آموزان و مشکلات سال گذشته از معلم خصوصی استفاده کرده و در کل سال تحصیلی البته نه به صورت فشرده سعی می کنند به کمک کرده و اشکالات و سوالات دانش‌آموزان را رفع نمایند.
البته باید متذکر شود اگر دانش آموزان از اول و پایه دروس به صورت نقطه ای و اصولی درس بخواند هرگز نیاز به معلم خصوصی نخواهند داشت.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.