آموزشگاه کندو

نام شعبه : جنت آباد جنوبی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 5

محله : جنت آباد جنوبی

آدرس : جنت آباد جنوبی،چهارباغ شرقی،نبش 16 متری دوم،پلاک74

تلفن : 02144485985

آدرس وب سایت : fbcando.com

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسویآلمانیترکی استانبولی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : TOEFLIELTSTTC

نوع دوره : پسرانه و دخترانه

توضیحات :

 

آموزشگاه زبان کندو کار خود را در سال 87 با همکاری شرکت شکوه آغاز کرد. به مدت 4 سال متوالی یکی از شعبات رسمی شکوه ایران بود که در منطقه دارای شهرت و خوش نامی بوده و نیز چندین کنفرانس داخلی و بین المللی از جملهIslpr  با وجود دکترIngrom   از کشور استرالیا برگزار کرده است. آموزشگاه با وجود سابقه درخشان از نظر کیفی کار خود را از سال 91 با عنوان    Candoبه طور تخصصی آغاز کرد و همان شیوه و سیاست را به قدرت پیش برد. از آنجایی که سیاست آموزشگاه از سال 87 تا کنون به طور یکسان بر یک اصول پایدار بوده و با یک مدیریت اداره شده؛ لذا باعث شده تا خوشنامی این آموزشگاه حفظ گردد تا بتواند تبدیل به یک برند در منطقه شود و با گسترش کار روی زبان های دیگر به طور تخصصی کار خود را از زبان انگلیسی به زبانهای دیگر مانند فرانسه ، آلمانی ، ترکی استانبولی و ...  گسترش دهد. این آموزشگاه به طور کاملا تخصصی روی مقطع کودکان و پیش دبستانی با عنوان Clil کار می کند و برای این مقطع کتاب هم توسط سوپروایزر کودکان با اسم این آموزشگاه به ثبت رسیده است. برای بخشPost elementary  کودکان هم کتاب مخصوص خود آموزشگاه توسط سوپروایزر کودکان به عنوان مکمل کتاب آموزشی به ثبت رسیده که با دوره های تخصصی مکالمه با کتاب مخصوص خود آموزشگاه کندو کامل می گردد.

همچنین دوره های نوجوانان و بزرگسال هم با کتاب های موجود در بازار و همچنین با مکمل و کتاب و گرامر Intermediate و  basic مخصوص آموزشگاه برگزار می گردد که دارای دوره های متنوع Mover ،Travel talk است که سوپروایزر بخش بزرگسالان آن را اداره می کند.

سیاست آموزشگاه روی آزمون های کمبریج دانشگاه انگلستان می باشد که خط کش خوبی برای سطح علمی زبان آموزان است. آموزشگاه با برگزاری اول دوره هایMock  و بعد فرستادن افراد به مراکز ذیصلاح کمبریج، زبان آموزان خود را در سطح مطلوبی از زبان قرار می دهد .

دوره های تخصصیIELTS  هم کاملا  حرفه ای با مدرسان مجرب با طرح درس خاص جز سیاست های تخصصی آموزشگاه می باشد .

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.