آموزشگاه پیکولو

نام شعبه : مرزداران

استان : تهران

شهر : تهران

محله : مرزداران

آدرس : خیابان مرزداران، نرسیده به اشرفی اصفهانی ،روبروی بانک تجارت ،ساختمان 227 ،طبقه سوم

تلفن : 02144297881 - 02144297882

آدرس وب سايت : piccolo-ac.com

آدرس اينستاگرام : piccolo_music_academy

آلات موسيقي موجود : پیانوگیتارتارفلوت

نوع تدريس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضيحات :

 

هنر وسيله ايست براى نشان دادن نهايت عشق مان به آنچه براي ما مهم است.

با مرورى در پژوهشهاى باستان شناسى ميبينيم ، مهم ترين عامل تعيين پيشرفت هر تمدن ، در پيشرفت هنرى آن تمدن جستجو مي شود. اين بدان دليل است كه همواره نقطه نهايى تبلور فرهنگ يك ملت در هنر آن مردم رسوخ ميكند.

از اين رو جلوه هنر در دين، با معمارى با شكوه بناهاى مذهبى ،در موسيقى با صداى ربناى شجريان و در مينياتور با ضامن آهوى استاد فرشچيان همواره كنار ماست.

بزرگنمايى نيست اگر بگوييم، هنر والا ترين دست آورد بشريت است و موسيقى نقطه اوج هنر.

با اين نگاه، اينجانب با همكاري تني چند از فارغ التحصيلان توانمند رشته موسيقي در فرودين ١٣٩٤ اقدام به تاسيس آموزشگاه پيكولو كردم وبنابراين نهاده شد تا ضمن آموزش هنر و موسيقي با روشهاي روز آمد و كوتاه مدت در راستاي پرورش هنرمندان حرفه اي،اموزش عمومي موسيقي را نه فقط به عنوان تفنني موقت بلكه به عنوان بستري براي بهبود عملكرد ذهن ، روان ،ارتقاء فكر وهوش و انديشه فرد در دستور كار قرار دهيم.

آموزشگاه پيكولو سعى بر آن دارد كه:

١.با استفاده از جدیدترین شیوه های تدریس نظیر نظریه هوش چندگانه گاردنر ((Multiple Intelligence testبرای دوره های ارف (موسیقی کودک ) ،روند یادگیری و آموزش را موثرتر و ساده تر ودر عین حال ،گیراتر کند.

٢.استفاده از كادر آموزشى مجرب و فارغ التحصيل از دانشگاه هاي معتبر موسيقي

٣.ايجاد محيطى سالم و شاداب

٤.با ارائه بهترین مشاوره ،هنرجویان عزیز را در مرحله اول،شناخت ساز مورد علاقه و نظیر آن یاری نماید.

٥.با برگزاری کنسرت های هنرجویی مختلف ،با سطوح مختلف،اشتیاق یادگیری را برای هنرجویان بیشتر کرده و تجربه نوازندگی گروهی را به این عزیزان هدیه دهد.

و

با استعانت از خداي منان وبا اتكابه اطمينان و اعتماد هنرجويان وخانواده هاي ايشان ،برآنيم تا ضمن ايجاد فضاي امن و ارام،با ارائه الگوهاي مناسب هنري و رفتاري، شاهد بروز تغييراتي مثبت در اجراي هنري و همچنين نگرش و احساس هنر جويان عزيزمان باشيم.

اطلاعيه اي هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.