موسسه پوران پژوهش

نام شعبه : انقلاب

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میدان انقلاب اسلامی

آدرس : میدان انقلاب ، ابتدای کارگر جنوبی ، ابتدای کوچه مهدیزاده ، پلاک 9 واحد 4 و 5

تلفن : 02166927040

آدرس وب سايت : mahestan.ac.ir

آدرس اينستاگرام : mahestan.ac.ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : برق صنایع کامپیوتر شیمیIT زراعت اصلاح نباتات تکنولوژی بذر بیوتکنولوژی باغبانی زیست شناسی ریاضی آمار علوم کامپیوتر فیزیک نانوفیزیک مجموعه زبان و زبانشناسی مدیریت اجرایی MBA حسابداری مجموعه روانشناسی مجموعه علوم تربیتی ژنتیک انسانی تغذیه بیوشیمی بالینی ایمونولوژی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسی ارشددکتری

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه پوران پژوهش یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله میدان انقلاب اسلامی در شهر تهران است.

رتبه های برتر

گسترش روزافزون دامنه آموزش در شكل ها و انواع گوناگون نظام هاي تحصيلي در ايران امروز، نشان از تقاضاي فزاينده براي ادامه تحصيل در دوره هاي تحصيلات تكميلي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي دارد. استقبال چشم گير دوستداران دانش و شناخت از نظام هاي متعدد آموزشي؛ از سيستم تمام وقت روزانه و شبانه گرفته تا آموزش از راه دور و ضمن خدمت و اخيراً دانشگاه مجازي، و گسترش دوره هاي تحصيلات تكميلي و تخصصي حكايت از آن دارد كه در ايران نيز پابه پاي جهان صنعتي و تخصص محور، نياز به پرورش نيروي متخصص و پرهيز از توليد دانش آموختگاني با دانش متنوع ولي سطحي و كم عمق، به خوبي احساس شده است و سياست هاي آموزش عالي، چنان چه مديران و مسئولان اعلام كرده‌اند، در پي پاسخگويي به اين ضرورت است.

انتشار بيش از 250 عنوان كتاب براي آماده سازي دانشجويان داوطلب كارشناسي ارشد،در بيش از 25 رشته دانشگاهي كه بسياري از اين عناوين به چاپ هاي هفتم و هشتم رسيده‌اند، و تهيه 50 عنوان كتاب ديگر كه به زودي در اختيار مشتاقان قرار خواهد گرفت گواهي بر شناخت ضرورت ها و نيازهاي متنوع و مدام در حال تغيير اين حوزه از فعاليت هاي آموزشي است.

 

در ضمن از سال 1386 فعاليت هاي آموزشي اين موسسه درغالب موسسه آموزش عالي آزاد مهستان ( که مديريت آن مشترک با موسسه انتشاراتي پوران پژوهش است) صورت مي پذيرد. موسسه آموزش عالي آزاد مهستان از سال 1386 با کسب مجوز قطعي از وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري فعاليت خود را آغاز نموده است. اين موسسه سعي دارد تا با برگزاري دوره هاي کوتاه مدت آمادگي آزمون کارشناسي ارشد و دکتری و برگزاري آزمون هاي آزمايشي کارشناسي ارشد و کارداني به کارشناسي در راستاي ارتقاء سطح علمي دانشجويان و داوطلبان آزمون گام بردارد. اطلاعات دقيق تر را مي توانيد در سايت موسسه دريافت نماييد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: