موسسه پارسیا

نام شعبه : میرداماد

استان : تهران

شهر : تهران

محله : میرداماد

آدرس : خیابان میرداماد،خیابان بهروز،کوچه 14، پلاک 12، واحد 1

تلفن : 02126414601

آدرس وب سايت :

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های ورزشی آموزشگاه : بسکتبالشنا

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : کلاسی/عمومیخصوصینیمه خصوصی;کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

باشگاه ورزشی پارسیا یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام میرداماد در محله تهران در شهر است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

 

آکادمی بسکتبال پارسیا به منظور جذب و شناسایی استعدادها و تعمیم این رشتهٔ زیبای ورزشی به صورت آماتور و حرفه‌ای و شرکت در مسابقات مختلف تاسیس گردیده است.

هدف ما ایجاد محیطی‌ شاد و متنوع در کنار رقابت سالم،ترویج ارزشهای انسانی‌ و فعالیت های پایه ای زیربنایی می‌باشد.و از اینکه توانستیم در تحقق‌ هدف خود موفق باشیم خداوند را شاکریم که بدون شک این مهم بدون لطف و اعتماد شما عزیزان امکان پذیر نبود است.

مربیان مجرب آکادمی پارسیا برای ارتباط برقرار کردن و ایجاد انگیزه و ذوق در بازیکنان در کلی‌ رده‌های سنی‌ آماده آموزش می‌باشد.

با توجه به اینکه یکی‌ از اهداف آکادمی انجام ورزش بسکتبال در سطوح حرفه ای می‌باشد لذا محدود به فصل خاصی‌ از زمان نیست بلکه در کلی‌ فصول سال به صورت مستمر ادامه دارد.

 

مربیان

نام و نام‌خانوادگی:مهدی دیوان بیگی_ رشتهٔ تحصیلی‌ : لیسانس صنایع‌_فوق لیسانس مدیریت ورزشی_ سمت: مدیرعامل و سرمربی

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: