موسسه نگاه اندیشه

نام شعبه : دخترانه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : تهرانپارس شرقی

آدرس : تهرانپارس ،خیابان تیرانداز ، نبش 206 شرقی ،پلاک 107 ،طبقه دوم شمالی

تلفن : 02122670935

آدرس وب سايت : negahandisheh.com

آدرس اينستاگرام : negahandisheh.amozeshgah

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی انسانی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسیکاردانی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : مشاوره ایکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه نگاه اندیشه یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله تهرانپارس شرقی در شهر تهران است.

آموزشگاه علمی نگاه اندیشه با هدف ایجاد تحول مثبت در آموزش دروس متوسطه و کنکور و یادگیری توسط جمعی از دبیران و مشاورین با تجربه تاسیس گردید. غایت فعالیت های این مرکز کمک به ارتقای سطح بررسی دانش آموزان و موفقیت در کنکور سراسری است. دراین آموزشگاه کلاس های تقویتی، تیزهوشان و کنکور در عالی ترین سطح در شهر تهران توسط مدرسان با تجربه و سابقه درخشان به صورت کلاس گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار میگردد. دیگر فعالیت های مهم آموزشگاه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور و انتخاب رشته در متوسطه و دانشگاه توسط مشاورین ماهر با هدف بالا بردن بازدهی درس خواندن و سایر فعالیت های آموزشی مشاوره آموزش و برنامه ریزی درسی و کنکور با هدف کسب رتبه های برتر در آزمون ورودی دانشگاه های دولتی در آموزشگاه انجام میگیرد.

 

در بخش فعالیت های آموزشی کلاس های تیزهوشان و تقویتی تک درس برای تمام پایه های متوسطه به صورت تدریس خصوصی و کلاس نیمه خصوصی و کلاس گروهی در این آموزشگاه در حال برگزاری است. کلیه درس های ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، ادبیات، زبان و  در سطح کیفیت برتر آموزش ارایه میگردد.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.