آموزشگاه مدرسان شریف

نام شعبه : شریعتی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 3

محله : سید خندان

آدرس : خیابان شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی مسجد امام صادق، پلاک 972

تلفن : 02100061099

آدرس وب سایت : www.modaresanesharif.ac.ir

رشته های موجود : برق عمرانشیمیپلیمرمکانیکصنایعشیمیهوافضاعلوم پایه و هنرکشاورزیپزشکیمهندسیزبان

سطوح کنکور : کارشناسیکارشناسی ارشددکتری

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

انتشارات مدرسان شریف دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، متشکل از متخصصان باتجربه حوزه آموزش، قویترین و معتبرترین مرکز برگزاری دوره های آمادگی آزمونهای دکترا، کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی می باشد
با افزایش دوره های آمادگی آزمون در سالهای اخیر، این مؤسسه با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، شاهد استقبال چشمگیر جمع کثیری از دانشجویان بوده و با افتخار اعلام می دارد که توانسته تأثیر شگرفی در موفقیت دانش پذیران داشته باشد و رتبه های تک رقمی و برتر را به عنوان آینده سازان ایران معرفی نماید که این مهم نشان دهنده به ثمر نشستن گنجینه تجربیات چندین ساله و پشتکار بی نظیر مدیریت و همکاری و تلاش پرسنل این مؤسسه می باشد.
از دیگر دستاوردهای این مجموعه، فعالیت طولانی و رو به رشد انتشارات مدرسان شریف می باشد که با تألیف کتاب های آموزشی در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی گام بزرگی در ایجاد فرصت های برابر آموزشی برداشته و حضور هر ساله در نمایشگاه بین المللی کتاب و استقبال کم نظیر جامعه دانشگاهی از کتب این انتشارات، گویای برتری و افتخارات بی همتای این سازمان در بین ناشران دانشگاهی می باشد.
خدمات آموزشی مدرسان شریف در زمینه برآورده کردن نیازهای داوطلبان، در قالب کلاس های حضوری (فقط در تهران)، آزمون های آزمایشی، پکیج های آموزشی و مشاوره و هدایت تحصیلی ارائه می گردد و شما نیز می توانید با پیوستن به خانواده بزرگ مدرسان شریف و با توکل بر ایزد منان، تلاش خود و بهره گیری از تکنولوژی آموزشی این مؤسسه، نام خود را در لوح زرین افتخارات مدرسان شریف درج نمائید.

رشته های موجود در مدرسان شریف:

فنی و مهندسی

علوم انسانی

علوم پایه و هنر

زبان

کشاورزی

کلاس های آمادگی آزمون دکتری الکترونیک
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/11/29 اعتبار خواهد داشت.

وضعيت پذيرش دانشجوی دوره دكتری در سال ‌هاي اخير نشان میدهد كه بسياري از دانش‌آموختگاني كه صلاحيت علمي لازم را براي احراز كرسي‌ دكتری در دانشگاه‌ها را داشته‌اند، به دليل عدم وجود یک مرجع مناسب برای یاری ایشان در رسیدن به هدف خود از تحصیل بازمانده اند.به همین دلیل موسسه آموزش عالی مدرسان شریف با توجه به سالها تجربه افتخار آمیز و رکوردهای بی نظیر در کسب رتبه های یک و تک رقمی و قبولی داوطلبان در آزمونهای مختلف و همچنین برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون ، ارائه بسته های آموزشی متفاوت و برگزاری آزمونهای آزمایشی شبیه سازی شده مقاطع مختلف بر آن شده است تا با استعانت از درگاه خداوند متعال و با تکیه بر توان بالای علمی و آموزشی خود گامی موثر در جهت همراهی داوطلبان آزمون مقطع دکتری بردارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تخفیف های دپارتمان زبان مدرسان شریف
این اطلاعیه تا تاریخ 1396/12/11 اعتبار خواهد داشت.

هدیه تولد (ثبت­نام در روز تولد * ) : 5% -- 2 نفر از یک خانواده ـ 1 نفر (کلاسهای ترمیک) : 10% -- 3 نفر از یک خانواده ـ نفر سوم (کلاسهای ترمیک) : 15% -- شرکت در کارگاه­های آموزشی (ویژه زبان­آموزان مرکز): 20% -- شاگرد اول با کسب حداقل 90 و رتبه برتر کلاس : 10% -- کلاس های رفع اشکال و جبرانی (ویژه زبان­آموزان مرکز*): 20% -- کلاس های تکرار ترم (ویژه زبان­آموزان مرکز*): 20% -- کارکنان موسسه: 20% -- خانواده درجه 1 کارکنان: 15% -- معرفی شدگان از طرف کارکنان: 10% -- اساتید موسسه: 30% -- خانواده درجه 1 اساتید: 15% -- معرفی شدگان از طرف اساتید: 10%
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.