موسسه علوی دختران

نام شعبه : سیدخندان

استان : تهران

شهر : تهران

محله : سید خندان

آدرس : ضلع شمال غربی پل سیدخندان، خیابان میرمطهری، بین خیابان های شقاقی و پیشداد، شماره ۱۹، ساختمان علوی

تلفن : 02122892550 - 02100006426

آدرس وب سايت : alavi.ir

آدرس اينستاگرام : alavi_ir

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی دروس دانشگاهی برق مکانیک فناوری اطلاعات

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسیکارشناسی ارشد

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه علوی دختران یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله سید خندان در شهر تهران است.

گروه علوی دانش آشنا به شماره ثبت ۲۹۴۶۸ با گستردگی بیش از ۴۰ شعبه و ۱۳۰ واحد نمایندگی در سطح کشور و با دامنه فعالیتی به مدت ۱۸ سال در عرصه‌ ی آموزش و فرهنگ با اتکا به سرمایه های انسانی توانمند، کوشا و خلاق خود و با استفاده از برترین استانداردهای آموزشی، برنامه ریزی منظم و سیستم های نوین مدیریت می کوشد خدمات آموزشی را با بالاترین کیفیت و کامل ترین خدمات برای نیل به ارتقا علمی و پژوهشی دانش آموزان از پایه اول دبستان تا سال چهارم کنکور و هنرستان ارائه نماید.

مدارس علوی ترسیمی از محیط آموزشی صمیمی، پرنشاط و هدفمند مبتنی بر پژوهش و خلاقیت هستند که موجب می شود فارغ التحصیلان مدارس و آموزشگاه های علوی با دستیابی به دانش کافی، رفتار مناسب و مهارت های لازم برای زندگی در دنیای پیچیده و تخصصی امروز، نمادی از موفقیت در جامعه و الگویی برای تعالی کشور عزیزمان ایران باشند

موسسه علوی با هدف فراهم نمودن امکان دسترسی به خدمات مؤثر آموزشی و آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت تحصیلی چشمگیر و ورود به رشته های مطلوب دانشگاهی اقدام به تأسیس بیش از ۳۵ دبیرستان، ۲۵ دبستان زنجیره ای و ۱۰۰ آموزشگاه هماهنگ در کشور نموده است و به عنوان اولین و قوی ترین مرکز آموزشی در ایران در حال خدمت رسانی به نوجوانان و جوانان این مرز و بوم در اقصی نقاط کشور می باشد .

با هدف افزایش کارایی، خدمات ویژه ای در زمینه های آموزشی و کمک آموزشی همچون مشاوره و هدایت تحصیلی و برنامه ریزی مطالعاتی، آزمون، کتاب های تکمیلی و کمک آموزشی و همچنین خدمات سرویس، ناهار، نگهداری پس از مدرسه (برای دبستان) و اردو های زیارتی و تفریحی برای دانش آموزان و داوطلبان در نظر گرفته شده است.

موسسه علوی یک مدل و الگوی موفق از مدیریت آموزش و پرورش نوین، علمی و خلاقانه با هدف تربیت نسلی توانمند و متفکر برای ساخت جامعه آرمانی ایرانی-اسلامی خواهد بود که با در اختیار داشتن شعب و نمایندگی های گسترده در تمامی شهرهای پرجمعیت کشور و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فنی در حوزه های مدیریت، یادگیری، روانشناسی، فناوری اطلاعات و سیستم های کیفیت مبتنی بر ارزش های ایرانی-اسلامی، بالاترین کیفیت آموزش را در بین برترین موسسات آموزشی کشور ارائه می دهد.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: