موسسه عبادی

نام شعبه : شریعتی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : شریعتی

آدرس : خیابان شریعتی،بالاتر از میرداماد،ابتدای خ دستگردی،نزدیک متروی شریعتی

تلفن : 02126406264 - 02126406265

آدرس وب سايت : english-ebadi.com

آدرس اينستاگرام : ebadiacademy

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دروس تدريسی آموزشگاه : زبان انگلیسی تافل آیلتس

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه : ابتداییراهنماییدبیرستانپیش دانشگاهیکاردانیکارشناسیکارشناسی ارشددکتری

توضیحات آموزشگاه :

استاد بابک عبادی، بنیان گذار آکادمی عبادی ( سال 2000 میلادی )  و همینطور بنیان گذار شرکت بین المللی ترجمه بابک عبادی در لوس آنجلس (سال 2012 میلادی) است. استاد بابک عبادی عضو رسمی انجمن مترجمین حرفه ای آمریکاست.

استاد عبادی در سال 1994 میلادی ( 1373 شمسی) تدریس و ترجمه زبان انگلیسی را شروع کرد. به عنوان مترجم رسمی شبکه چهارم صدا و سیما، به ترجمه مستندهای علمی و تاریخی مشغول بود، سپس در دانشگاه علمی و کاربردی مرکز و علوم تحقیقات صنعتی ایران مشغول به تدریس شد، همینطور در کیش ایر و چند مرکز آموزش زبان آنگلیسی دیگر تدریس می کرد، سپس در دانشگاه صدا و سیما به تدریس مشغول شد و علاوه بر تدریس زبان انگلیسی، به تدریس دروس تخصصی کامپیوتر به زبان انگلیسی و ترجمه همزمان در کنفرانس های بین المللی مشغول بود. در سال 1378 شمسی استاد بابک عبادی به تدریس در سازمان اینترپل ( پلیس بین الملل) به رئیس های پلیس ایران مشغول شد،  سپس در سال 1379 شمسی ( سال 2000 میلادی) به شکل رسمی دفتر آموزش خصوصی و نیمه خصوصی  زبان انگلیسی آکادمی عبادی را در منطقه 3 تهران تاسیس کرد.  استاد بابک عبادی در سال 2012 شرکت بین المللی ترجمه بابک عبادی را در شهر  لوس آنجلس در آمریکا تاسیس کرد، این شرکت با شرکت گوگل و اکثر شرکت های ترجمه تلفنی بین المللی جهان قرار دارد . استاد بابک عبادی از سال 2012 به شکل رسمی تدریس مستقیم به زبان آموزان را کنار گذاشت و به جای آن به آموزش به اساتید آکادمی عبادی پرداخت. تمامی اساتید آکادمی عبادی هر ماه به شکل منظم با استاد عبادی مشاوره دارند. تمامی منابع تالیف شده آموزش آکادمی عبادی و متد آکادمی تالیف استاد عبادی است که هر سال به روز می شوند. استاد عبادی همچنان ارتباط مستقیم با زبان آموزان دارد و به شکل منظم به زبان آموزان مشاوره می دهد.  در حال حاضر آکادمی عبادی به عنوان یکی از شناخته شده ترین برگزار کنندگان کلاس های حرفه ای  نیمه خصوصی و خصوصی مکالمه زبان انگلیسی، آیلتس و تافل ایران فعالیت می کند. موفقیت بیش از 90 درصد زبان آموزان این دفتر آموزشی، در کنار اطلاع رسانی صادقانه و روشن آکادمی عبادی این دفتر آموزشی را انتخابی قابل اعتماد کرده است. حسن برخورد مشاورین آکادمی عبادی و دلسوزی اساتید آکادمی عبادی را شاید شنیده باشید.  بسیاری از ایرانیان موفق در اقصاء نقاط جهان برای کسب مدرک آیلتس یا تافل در این موسسه آماده شدند.

استاد لیلا صفاریان مدیر موفق و فرهیخته، استاد محمد عبادی هنرمند شناخته شده دنیای دوبلاژ و برنده جایزه تاثیرگذارترین صدای ایران و دکتر کامک عبادی مهندس سازمان فضایی ناسا به ترتیب مادر، پدر و برادر استاد بابک عبادی هستند. ذکر آن خالی از لطف نیست که دکتر کامک عبادی قبل از اقدام به ادامه تحصیل در آمریکا به شکل فشرده در آکادمی عبادی برای کسب نمره 7.5 آیلتس آماده شد و در مهارت Speaking با روش پترن آکادمی عبادی موفق به کسب نمره 8.5 گردید.

آشنایی با شرکت بین المللی ترجمه تلفنی بابک عبادی

شرکت ترجمه بین المللی بابک عبادی در آمریکا افتخار می کند که در شرایط اضطراری، هر روز هفته  و به شکل شبانه روزی در کنار غیر انگلیسی زبانان، به ویژه هم میهنان فارسی زبان ایران در هر نقطه جهان است. به عنوان مثال وقتی که یک فارسی زبان در کشوری بیمار شده و او را به سرعت به اورژانس بیمارستان منتقل کنند، اگر آنقدر زبان انگلیسی نداند که بتواند به سرعت و دقیق درد و علائم  خودش را را برای دکتر توضیح دهد، بوسیله تلفن با بیمار صحبت و  ترجمه انجام می شود تا پزشکان بتوانند بیمار فارسی زبان را نجات دهند. یا وقتی که یک ایرانی در یک کشور خارجی دستگیر شده ولی آنقدر انگلیسی نمی داند که از حقوقش استفاده کند، و یا یک مادر فارسی زبان  فرزندش را گم کرده و نمی تواند مشخصات فرزندش را به زبان انگلیسی به درستی به پلیس شرح دهد، خدمات  سریع ترجمه تلفنی در کمتر از 2 دقیقه به داد او می رسد.   شرکت های بین المللی ترجمه تلفنی، مراکز پلیس، سفارت ها، بیمارستان ها، مراکز مهاجرتی و مراکز  قضایی در اقصاء نقاط جهان از خدمات شرکت ترجمه تلفنی بابک عبادی استفاده می کنند،  در حال حاضر خدمات این شرکت در آمریکا، کانادا، انگلستان بزرگ، استرالیا، نیوزیلند و همینطور برخی از  کشورهای خارجی غیر انگلیسی زبان در اختیار فارسی زبانان قراردارد. شرکت ترجمه بابک عبادی مفتخر است که در اکثر مواقع  هیچ هزینه ای از فارسی زبان بابت خدمات ترجمه تلفنی دریافت نمی شود و هزینه خدمات مستقیم توسط دولت آن کشور و یا سازمانهای طرف قرارداد پرداخت می شود. خدمات شرکت ترجمه تلفنی بابک عبادی در زمینه پزشکی، خدمات پلیس و آتش نشانی، حقوقی، جنایی، قضایی، بیمه، بانک داری، مهاجرتی و عمومی در پنج سطح تخصصی ارائه می شود.

*********

نام دوره

مدت دوره

از کاملا مقدماتی تا پایان سطح پیشرفته

طول دوره به شکل فشرده

(8 ساعت در هفته)

طول دوره به شکل عادی

( 4 ساعت در هفته)

کلاس خصوصی مکالمه

128 ساعت آموزش (8 ترم)

4 ماه

8ماه

کلاس نیمه خصوصی مکالمه

(2 تا 4 نفره)

192 ساعت آموزش (8 ترم)

معمولاً فشرده برگزار نمی شود

12 ماه

 

امتیازات و ویژگی ها:

توضیحات:

1.        در صورتی که شما در سطح کاملاً مقدماتی نباشید مدت زمان دوره به همان نسبت کوتاه تر می شود، که در تعیین سطح مشخص می شود.

 

2.        متقاضی در هر زمان می تواند بدون در نظر گرفتن نتیجه تعیین سطح در هر سطحی که مایل باشد کلاس خصوصی یک نفره ثبت نام کند، به این شکل اگر برای آن سطح مناسب نباشد صدمه ای به برنامه آموزشی همکلاسی اش زده نمی شود.

3.        یاد می گیرید که چطور به انگلیسی فکر کنید تا جملات ما بوی ترجمه ندهد.

4.        یادگیری فقط تئوریک گرامر بی فایده است، یاد می گیرید که چطور بدون مکث صحیح صحبت کنید.

5.        متد آموزش مکالمه اکادمی عبادی فقط آموزش مکالمه نیست، آموزش هر چهار مهارت انگلیسی است.

6.        متد آموزش Pattern  استاد عبادی برای صحبت کردن با قالب های یک نیتیو

7.        تمرین لغت معنی در مکالمه آنقدر که یادآوری لغت معنی ها انعکاسی شود.

8.        تمرکز بر تلفظ صحیح

9.        توجه خاص به لغت معنی های اشیاء یعنی آماده شدن برای زندگی به زبان انگلیسی

 

10.    به ازای هر ساعت آموزش در هفته، روزانه 30 دقیقه تمرین منزل لازم است. به عبارتی اگر شما هفته ای 4 ساعت کلاس دارید، لازم است که روزی 2 ساعت تمرین در منزل برنامه ریزی شود.

 

11.    اگر متقاضی کلاس مکالمه تخصصی (تجاری، مدیریت، پزشکی، مهندسی و .....) هستید،  برنامه کلاس با توجه به هدف شما طراحی می شود.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: