آموزشگاه شکوفا

نام شعبه : اشرفی اصفهانی

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 5

محله : اشرفی اصفهانی

آدرس : اشرفی اصفهانی،انتهای خیابان قموشی،خیابان عربشاهی،بن بست سوده

تلفن : 02144239419

آدرس وب سایت : high.soodeh.sch.ir

زبان های تدریسی : انگلیسیفرانسوی

دوره های موجود : ترمینیمه فشردهفشردهفوق فشردهخصوصی

سطوح موجود : ابتداییمتوسطپیشرفتهکودکاننوجوانانبزرگسالان

دوره های تخصصی موجود : IELTSCPEFCECAE

نوع دوره : دخترانه

توضیحات :

با توجه به اهميت روز افزون يادگيري زبان‌های خارجي و تاثیر آن درانتخاب مراکز آموزشی توسط والدین، بر آن شدیم تا با بهره‌گیری از تجربیات خود و با شناخت نقاط ضعف‌ شیوه‌های آموزش زبان،برنامه‌ای منحصر بفرد و همگون با زمان‌بندی آموزش رسمی کشور تهیه نماییم تا زبان آموزان در کنار یادگیری دروس اصلی مقاطع تحصیلی، زبان‌های خارجی را نیز به شیوه‌ای اصولی و با چشم‌اندازی کاربردی بیاموزند.

آكادمي زبان‌های خارجی شكوفا (ShokoufaLanguageAcademy) با مدیریت و مشاورة آموزشی خانم دکتر شعله کلاهی(استاد دانشگاه و مسؤول دپارتمان زبان مجتمع آموزشي سوده)

و آقای دکتر شهاب اناری(مدرس صدا و سيما و مؤلف پرفروشترين كتاب‌هاي كمك آموزشي زبان كشور)،‌

با بیش از 10 سال سابقة‌ آموزش زبان کودکان و بزرگسالان، با بهره‌گیری از کادر آموزشی توانمند و شیوه‌های آموزشی روز دنیا، خدمات آموزشی خود را به شرح ذیل به استحضار می‌رساند:

 

كلاسهاي كودكان (5 تا ١١ سال)Kids’ Classes

كتابهاي مورد استفاده در این دوره‌ها عمدتاً توسط انتشارات معتبر جهانيآكسفورد (Oxford) و لانگمن (Longman) تهيه و تدوين شده‌اند. در دپارتمان كودك شکوفا،آموزش با بهره‌گیری از کادر آموزشیباتجربهو متخصص در آموزش زبان كودكان و با تاکید بر فراگیری لهجه صحيح صورت می‌گیرد.

همچنین استفاده از سيستم جذاب شبيه‌سازي (Simulation)،در این کلاس هابه دليل آموزش زبان به همراه انجام فعاليتهاي عملي و بازي، كودكان را به يادگيري بيشتر علاقمند و تشويق مي‌نمايد.

سيستم شبيه سازيSimulation Classes

زبان انگليسي در كشور ما يك زبان خارجي و نه يك زبان دوم به حساب مي آيد و لذا زبان آموزان به طور معمول غير از زماني كه در كلاس زبان حضور دارند در معرض زبان خارجي قرار نمي‌گيرند.

در آكادمي شكوفا، زبان آموزان غير از فضاي كلاس به طور منظم در فضایي به نام اتاق شبيه سازي (Simulation Room) قرار مي‌گيرند. اتاق شبيه سازي فضائي است نيمه واقعي كه در آن با استفاده از فيلم، اسلايد و وسايل واقعي شرايط شبيه سازي‌شده‌اي از زندگي واقعي ساخته مي شود. در اين اتاق زبان آموز آن چه را در كتابهاي خود خوانده است به طور عملي مورد استفاده قرار مي‌دهد به اين معنا كه با استفاده از دانش زباني خود با نظارت و برنامه ريزي معلم، دست به انجام فعاليتهايي مي زند كــه‌ در‌ زندگي واقعي در كشور انگليسي زبان آنها را انجام خواهد داد، مثلا خريد كردن از فروشگاه، ثبت نام در يك موسسه، رفتن به دكترو....

 

كلاسهاي بزرگسالAdults’ and Young Adults’ Courses

اگر كلاس زبان نوجوانان و بزرگسالان را به يك مثلث تشبيه كنيم، سه ضلع آن كتاب آموزشی‌، کادر آموزشی و نهايتا سيستم مشاوره‌خواهد بودتر و....   

 

كتاب‌های آموزشی:Course Books

 

كتاب‌هاي مورد استفاده در دپارتمان بزرگسالان شكوفا عمدتاُ كتاب‌هاي روزآمد انتشارات آكسفورد انگلستانAmerican English File و Landmarkهستند و در کنار آن ها کتاب های تکمیلی دیگری از جملهOxford Word SkillsوDiscussionsمطابق با چارت آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

اطلاعیه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.