موسسه شهید مهدوی

نام شعبه : زعفرانیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : زعفرانیه

آدرس : خیابان ولی عصر، خیابان شهید سر لشکر فلاحی (زعفرانیه)،خیابان شهید اعجازی،کوچه زنبق،کوچه مینا

تلفن : 02122435550

آدرس وب سايت : mahdavischool.org

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه شهید مهدوی یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله زعفرانیه در شهر تهران است.

دبیرستان شهید مهدوی در سال ۱۳۷۰ آغاز به کار نمود. دانش آموزان این مقطع در دو رشته تحصیلی ریاضی و تجربی با مجموعه‌ای از مجرب‌ترین دبیران مشغول تحصیل هستند.

دانش‌آموزان دبیرستان «ثمره‌های سبز» یک فرآیند آموزشی، پرورشی، علمی و معنوی هستند. فرآیندی پویا که طی گذر از سال‌های پیش‌دبستان تا دبیرستان آنها را مستقل،اندیشمند و اجتماعی تربیت نموده است و با بیان علمی قوی آماده شده‌اند تا در دبیرستان، با چالش‌های علمی اساسی‌تر و آماده‌سازی برای ورود به دانشگاه رویارو شوند.فرآیندهای پرورش معنوی، اخلاقی و ارتباطات صحیح در دبیرستان ادامه مییابد. برنامه های علمی، فرهنگی، فعالیتهای تحقیقی،مسابقات دوستانه دانشآموزی از جمله این برنامههاست. ضمن آن که با شرکت در کلاسها و کارگاه های پژوهشی آمادگی چالشهای علمی را از طریق تفکر علمی میآموزند و به ارادهای راسخ دست مییابند.دانش‌آموزان دبیرستان شهید مهدوی هر ساله در مسابقات و المپیادهای علمی، آزمایشگاهی، جشنواره خوارزمی، ربوکاپ و سایر مسابقات علمی، ورزشی و هنری به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا می‌کنند.

 مدیریت آموزشی در دوره دبیرستان کوشش می‌کند تا دانش آموزان به لحاظ علمی، کامل و جامع آموزش ببینند و از پایههای علمی قوی برخوردار باشند.ما اعتقاد داریم و تلاش می‌کنیم تا دخترانی مسئولیت پذیر (در برابر خداوند، دیگران و خویشتن) تربیت کنیم زیرا ایمان داریم که دستیابی به جامعه سالم، پویا و پیشرفته در گرو تربیت چنین افرادی است. دوران دبیرستان دورانی سرنوشت ساز است که برنامه‌های آموزشی و پرورشی ما موفقیت همه جانبه را برنامه ریزی می نماید. در این دوران حساس در کنار دانش‌آموزان و با آن‌ها هستیم تا برای موفقیت‌های برتر بعدی گام‌های بلند و مطمئن بردارند.

 

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: