موسسه شهدای کارگر

نام شعبه : سه راه افسریه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : افسریه

آدرس : سه راه افسریه ، شهرک کاروان، انتهای خیابان هنرستان ، خیابان منتظری ،کوچه سبلان ، مجتمع آموزشی شهدای کارگر

تلفن : 02133463434

آدرس وب سايت : shohadacomplex.ir

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

رشته های آموزشی تدریسی آموزشگاه : ریاضی تجربی انسانی

سطوح کنکور تدریسی آموزشگاه : کاردانیکارشناسی

نوع تدريس کلاس های کنکور آموزشگاه : کلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزشگاه شهدای کارگر یکی از بهترین و معروف ترین آموزشگاه های کنکور محله افسریه در شهر تهران است.

مجتمع آموزشی شهدای کارگر متشکل از مجموعه ای علمی و فرهنگی است که با اعتقاد و التزام بر خردگرایی جمعی و بهره گیری از علوم پیشرفته و به روز در امر آموزش و پرورش به فعاليت مشغول مي باشد. اين مجتمع، براي پیشبرد هر چه بهتر، دقیقتر و علمی تر وظایف خود و برای نیل به اهــداف و آرمان های ترسیم شده و  بر مبنای اصل خلاقیــت و نوآوری، از نیـروهای کارآمد، خلاق و متعهد به عنوان سرمایه های اصلی خود بهره مي برد. همچنين از عــلوم نوین فن آوری اطـــلاعات و ارتبـــاطات بــه عنوان ابزار پیش برنده و از سیستم‌های ارزیابی برای بهبود مسـتمر سیســتم استفـــاده می‌نماید.

مجتمع آموزشی شهدای کارگر در مجموعه‌ای مدرن و جذاب با در اختیار داشتن امکانات آموزشی و فرهنگی مناسب در تمامی زمینه ها و دانش به روز در امر مدیریت به کارگیری استعدادها و امکانات نوین، بنا شده است.

دانش آموزان اين مجتمع، همواره جزء بهترین دانش آموزان از نظر اخلاقی، تربیتی و درسی می باشند. در این مرکز آموزشی تمامی برنامه‌ها و امکانات در جهت تربیت دانش‌آموزان با اخلاق، متعهد، خــلاق و با علم و دانش می باشد.

مجتمع آموزشی شهدای کارگر برای اجرای دقیق اهداف و آرمانهای تعریف شده، مبانی فکری و نحوه برنامه ریزی خود را در قالبی علمی تعریف کرده است.

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: