آموزشگاه شمیم

نام شعبه : صادقیه

استان : تهران

شهر : تهران

محله : صادقیه

آدرس : صادقیه - ابتدای اشرفی اصفهانی - جنب بعثت پسران - پلاک 16 - طبقه اول

تلفن : 09354600740

آدرس وب سايت : musicshamim.com

آدرس اينستاگرام : musicshamim

آلات موسيقي موجود : پیانوگیتارتاردفتنبکسننتورویولونسه تارنیفلوتجازویولون سل

نوع تدريس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضيحات :

آموزشگاه موسیقی شمیم از سال 1376 فعالیت هنری خودرا آغاز و از اولین آموزشگاه های موسیقی در شرق تهران بوده که با توجه به استقبال دوست داران موسیقی اقدام به تاسیس آموزشگاه در غرب تهران نمود

برای استعداد یابی و خودباوری و ارزشیابی هنرجویان، در طول سال به صورت مستمر کنسرت های آموزشی داخل آموزشگاه و همینطور در پایان هر سال اقدام به برگزاری کنسرت بزرگ آموزشگاهی در یکی از سالن های مطرح و مجهز تهران می نماید.
  • موسیقی سنتی وآواز
  • موسیقی کلاسیک و آواز
  • موسیقی پاپ و تلفیقی
  • موسیقی کودک    ****************************************************آموزشگاه موسیقی شمیم با افتخار اعلام می دارد، با توجه به سطح بالای آموزشی (اساتید آموزشگاه) و راندمان بالای آموزش، تعداد زیادی از هنرجویان اسبق آموزشگاه، در آموزشگاه های معتبر دیگر در حال تدریس هستند.    نکته مهم دیگر پرداختن تخصصی به موسیقی کودک است که آموزشگاه برای بالا بردن کیفیت آموزش، اتاق مخصوص کودک که مجهز به تمامی ادوات موسیقی کودک و همینطور سیستم های صوتی و تصویری است را در محیطی آموزشی فراهم کرده است. در آموزشگاه موسیقی شمیم ارکسترهای موسیقی کلاسیک، سنتی و پاپ تشکیل شده و در هر دوره، تعدادی از هنرجویان کلاس ها به این ارکستر ها اضافه می شوند و این بهترین تشویق برای هر چه بهتر شدن هنرجو است.          
    آموزشگاه موسیقی شمیم، هر ماه هنرجویان نمونه هر کلاس از سازهای مختلف را توسط اساتید آموزشگاه انتخاب و در سایت اعلام می کند.
    هنرجویان نمونه، پس از انتخاب در لیست قرار گرفته و پس از دو بار انتخاب، هدایایی از آموزشگاه موسیقی شمیم دریافت خواهند کرد.
    تلگرام: https://t.me/music_shamim
اطلاعيه اي هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.