آموزشگاه شمس

نام شعبه : بلوار آزادگان

استان : تهران

شهر : تهران

منطقه : 6

محله : کردستان

آدرس : اتوبان کردستان، بلوار آزادگان، خیابان بیستم، پلاک24، واحد1

تلفن : 02188337165

آدرس وب سایت : www.shamsmusic.ir

آلات موسیقی موجود : پیانوگیتارتاردفتنبکسننتورویولونسه تارنیفلوتکمانچه

نوع تدریس : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات :

 

آموزشگاه موسیقی شمس در سال ۱۳۸۳ توسط استاد هومن شمس تاسیس گردید و با شیوه های نوین آموزش و تلاش و پیگیری برای به ثمر رساندن هدف خود که همانه پرورش هنرمندان فاحر و فهیم در این رشته بوده از هیچ کوششی فرو گذار ننموده است .

خوشبختانه حاصل این تلاش هنرجویانی هستند که امروز یا در ارکستر های مختلف و مراکز موسیقی مشغول فعالیت هستند و یا در دانشگاه های داخل و خارج از کشور مشفول تحصیل می باشند .

با توجه به اهمیت آموزش برای ارتقای هنر ناب و اصیل ، ایشان از همکاران خود در ارکستر های سمفونیک صدا و سیما و موسیقی ملی ایران و اساتید دانشگاه دعوت نموده تا در این امر او را یاری نمایند .

این مجموعه در دو دپارتمان فعالیت میکند:

*        موسیقی ایرانی : سنتور ،تار ، سه تار ، دف و تنبک ، نی و کمانچه

*        موسیقی جهانی : پیانو ، .ویولن ، فلوت ، گیتار و گیتار الکتریک

آموزش ویولون
این اطلاعیه تا تاریخ 1397/1/15 اعتبار خواهد داشت.

آذر ممتحن : فارغ تحصیل کنسرواتوار تهران رشته نوازندگی ساز ویولن -- از اساتید وی در کنسرواتورا می توان به استاد ماموکا دولیزده و لیکا کاشیرسایکا اشاره کرد -- از سال ۸۶ تا ۸۷ ارکستر مجلسی جوانان، به رهبری بهروز وحید آذر -- سال ۸۷ تا ۹۲ انجمن فرهنگی اتریش ( okf ) -- سال ۹۰ تا ۹۲ انسامبل رود -- دوره ی آموزش رهبری ارکستر کرستین شولتز -- سال ۹۳ تا ۹۶ ارکستر کر ارسباران ، سرژیک میرزاییان -- جهت اطلاع از برنامه کلاسی با ما تماس بگیرید.
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.