آموزشگاه شطرنج حرفه ای

نام شعبه : کرج

استان : البرز

شهر : کرج

محله : جهانشهر

آدرس : البرز کرج جهانشهر کسری بوستان پلاک ۱۲

تلفن : 02634419726

آدرس وب سايت : herochess.ir

آدرس اينستاگرام : hero.chess

رشته های ورزشی آموزشگاه : شطرنج

نوع تدريس دوره های آموزشی آموزشگاه : خصوصینیمه خصوصیکلاسی/عمومی

توضیحات آموزشگاه :

آموزش تخصصی شطرنج از مبتدی تا قهرمانی

بحث فواید و اثرات مثبت آموزش شطرنج بسیار گسترده است و به چند مورد خلاصه نمی شود، اما از شاخص ترین اثرات مثبت آن می توان به فعال کردن نیمکره غیر فعال مغز، تقویت حافظه، بالا بردن سرعت محاسبه و پردازش مغز، گسترش عمق محاسبات در مغز، بالا بردن قدرت خلاقیّت ذهنی، تقویت قدرت تصمیم گیری صحیح، بالا بردن حس اعتماد به نفس، تقویت حس خود شناسی و ده ها مورد دیگر اشاره کرد.

بازی شطرنج کارکردهای زیر را دارد :

•افزایش مهارت حل مساله

•بهبود وضعیت تحصیلی

•افزایش قدرت تمرکز

•تقویت حافظه

•آینده نگری

•افزایش خلاقیت

•افزایش قدرت تصمیم گیری و برنامه ریزی

•اعتماد به نفس و خود شناسی

•سرعت و دقت در محاسبه

آموزش حرفه ای شطرنج در استان البرز و شهر کرج توسط استاد درجه ۱ شطرنج از سطح پایه تا قهرمانی طبق متد روسی و  طرح درس های  مدرسه شطرنج جهانی (I.C.S) 

پشتیبانی آنلاین هنرجو هر روز طبق برنامه ی تمرینی از طریق نرم افزارهای تخصصی رشته ی شطرنج

ارائه نمودار پیشرفت بازیکن پس از هر دوره ی آموزشی

برگزاری کلاس های حضوری (عمومی و خصوصی) و همچنین برگزاری کلاس های مجازی و اینترنتی با بهترین کیفیت آموزش و ارائه مطالب

herochess.rozblog.com

http://www.herochess.ir

www.instagram.com/Hero.chess

 

آموزش تخصصی شطرنج در کرج

آموزش حرفه ای شطرنج در کرج

آموزش تضمینی شطرنج در کرج

آموزش شطرنج مبتدی در کرج

آموزش شطرنج قهرمانی در کرج

آموزش شطرنج پایه در کرج

برگزاری کلاسهای آموزش شطرنج در کرج

برگزاری کلاسهای مجازی آموزش شطرنج در کرج

آموزش آنلاین شطرنج در کرج

بهترین مدرس شطرنج در کرج

تدریس تخصصی شطرنج در کرج

آموزش تخصصی شطرنج در استان البرز

آموزش حرفه ای شطرنج در استان البرز

آموزش تضمینی شطرنج در استان البرز

آموزش شطرنج مبتدی در استان البرز

آموزش شطرنج قهرمانی در استان البرز

آموزش شطرنج پایه در استان البرز

برگزاری کلاسهای آموزش شطرنج در استان البرز

برگزاری کلاسهای مجازی آموزش شطرنج در استان البرز

آموزش آنلاین شطرنج در استان البرز

بهترین مدرس شطرنج در استان البرز

تدریس تخصصی شطرنج در استان البرز

 

 

باشگاه ورزشی شطرنج حرفه ای یکی از بهترین مراکز ورزشی تفریحی و تناسب اندام است. ورزشکاران و علاقه مندان به حفظ تناسب اندام و سلامتی جهت اطلاع از انواع رشته های ورزشی از طریق اطلاعات درج شده در سایت زونکن با مجموعه تماس بگیرید.

آموزش تخصصی شطرنج حرفه ای در کرج
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/1/24 اعتبار خواهد داشت.

مدرسه شطرنج حرفه ای کرج در محدوده‌ی خیابان کسری واقع شده و با تجربه‌ای طولانی در امر آموزش علاقه‌مندان به شطرنج، دوره‌های حرفه‌ای را برگزار می‌نماید. این مرکز معتقد است که شطرنج اثرات بسیار مفیدی در رابطه با بهبود شرایط ذهنی و تمرکز افراد دارد. از شاخص‌ترین اثرات آموزش شطرنج می‌توان به فعال‌کردن نیمکره‌ی مغز، تقویت حافظه، بالا بردن سرعت محاسبه و پردازش مغز، گسترش عمق محاسبات، بالا بردن قدرت خلاقیت ذهنی، تقویت قدرت تصمیم‌گیری صحیح، بالابردن حس اعتمادبه‌نفس، تقویت حس خودشناسی و ده‌ها مورد دیگر اشاره کرد. به‌همین دلیل مدرسه شطرنج حرفه ای کرج با استفاده از حضور اساتید مجرب و کاربلد درجه 1 شطرنج که جزو برترین‌های کشوری هستند، دوره‌های آموزشی را برگزار می‌نماید. این کلاس‌ها برای سطوح پایه تا قهرمانی طبق متد روسی تشکیل می‌شود. علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند با شرکت در کلاس‌ها این مهارت را بیاموزند و آینده‌ی درخشان‌تری را برای خود رقم بزنند.

آموزش آخربازی ویژه مسابقات
اين اطلاعيه تا تاريخ 1399/1/3 اعتبار خواهد داشت.

معمولا اکثر شطرنجبازان به این سوال که کجا وسط بازی پایان می پذیرد و کجا آخر بازی آغاز میشود، پاسخ دقیقی برای ارائه ندارند و گاهی اوقات لحظه تعویض وزیرها ملاک این حد و حرز بین وسط و آخربازی قلمداد می شود ولی این ملاک همیشه صادق نیست . زیرا در آن صورت نمی توان سخن از «آخربازی وزیر به میان آورد و از طرف دیگر وضعیت هایی هستند که بدون وزیرها، خصوصیت یک وسط بازی را در خود دارند. خط مرزی بين وسط بازی و آخر بازی عملا ولی نه به طور مطلق لحظه ای است که شاه ها نقش فعالی را در مبارزه آغاز می کنند، مسأله ایمنی شاه ضرورت چندانی پیدا نمی کند و به طور کلی مرحله جدیدی آغاز می گردد. شاه از موجودی ضعیف به مهره ای نیرومند وجنگنده تغییر ماهیت می دهد. حتی در بسیاری موارد به صورت پرقدرت ترین مهره در خواهد آمد! (آخربازی رخ یا سوارهای سبک) اکنون قابل درک است که چرا تعویض وزيرها، غالبا حد فاصل مرحله وسط و آخر بازی به حساب می آید. در واقع وزیر تنها مهره ای است که مصون از حمله شاه می باشد (در برخورد مستقیم ) و خود مهره ی مات کننده ی درجه یک محسوب میشود! به همین سبب تا زمانی که وزیر دشمن در صحنه است معمولا شاه سهم اندکی در بازی دارد ولی در صورتی که وزیر دشمن هیچگونه سوار کمکی در اختیار نداشته باشد، شاه در معرض خطری جدی نخواهد بود. این وضعیت در آخر بازی های وزیر وجود دارد. بنابراین مرحله پایانی مشخص می شود با : (A خطر ناچیز برای شاه (B مهره های اندک در صحنه اینها برعکس شرایطی است که معمولا حاکم بر ترکیب های ماتی و ترکیب های عرصه گسترده می باشند. بنابراین فقط می توان ترکیب های پوزیسیونی و ماتی ساده را انتظار داشت.

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.