موسسه شبکه علم آفرین

نام شعبه : اشرفی اصفهانی

استان : تهران

شهر : تهران

محله : صادقیه

آدرس : دفتر مرکزی: اشرفی اصفهانی- خیابان22 بهمن- پلاک ۵۳

تلفن : 02166888321

آدرس وب سايت : modaresin.com

آدرس اينستاگرام :

مجموعه زونکن مسئولیتی در قبال صحت محتوای ثبت شده توسط موسسات و آموزشگاه ها ندارد. لطفا جهت اطمینان، با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دروس تدريسی آموزشگاه : زبان انگلیسی زبان آلمانی زبان فرانسوی زبان اسپانیایی دروس دبیرستان راهنمایی دبستان دانشگاهزبانهای خارجی(آلمانیاسپانیاییایتالیایی و...)کامپیوتر(برنامه نویسیآفیسشبکه و ...)دبستانمتوسطهکنکوردانشگاهورزشی(دفاع شخصیهنرهای رزمیشنافوتبال و...) و سوادآموزی بزرگسالان

سطوح آموزشی تدریسی آموزشگاه : ابتداییراهنماییدبیرستانپیش دانشگاهیکاردانیکارشناسیکارشناسی ارشد

توضیحات آموزشگاه :

گروه بین المللی آموزشی مدرسین در سال 1389 با تشکیل یکی از تخصصی ترین تیم های برگزارکننده کنفرانس و سمینارهای پژوهشی، ارائه کلیه خدمات آموزش و ترویج خلاقیت، تقویت حافظه و پرورش فکری، کارافرینی نوین مدرن،  رباتیک و فن‌آوری از مرحله رشد فکری و جسمی کودکان در مدارس تا مرحله پیش‌دانشگاهی، اجرا و برگزاری همایش‌ها، گردهمایی‌ها و سمینارهای آموزشی و پژوهشی، ایجاد گردهمایی‌های خلاق، مبتکر و فکر برتر، آموزش از راه دور خصوصی، خلاقیت و نوآوری، تدریس خصوصی دروس مختلف از مقطع ابتدای تا پیش‌دانشگاهی، اجرا و گسترش دوره‌های حرفه ای زبان‌های خارجی و رایانه در همه سطوح و مقاطع آغاز به کار کرد. این مرکز با بیش از 6 سال فعالیت موفق در برگزاری دوره های تخصصی فوق، در حال حاضر به یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین مراکز تخصصی آموزشی تبدیل گردیده است.

از شاخص ترین فعالیت های این مجموعه می توان به ارائه دوره های ویژه خصوصی و نیمه خصوصی از پایه تا سطوح مختلف بین المللی در زبان های انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی، روسی، فرانسهُ، ایتالیایی، اسپانیایی و دیگر زبان های خارجی با متد انحصاری و همکاری کادر مجرب و با تجربه اشاره کرد.

کادر علمی و متخصص، سیستم آموزشی مدون، ارائه مشاوره و بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین منابع معتبر آموزش زبان دنیا از جمله عوامل موفقیت و نکات قابل توجه در این موسسه بوده که تا امروز بالا ترین سطح رضایتمندی از کلاس های این مرکز را سبب شده است

اطلاعيه ای هنوز ثبت نشده است!
ویدیویی هنوز ثبت نشده است!

کاربر گرامی سایت در حال بروزرسانی است. در صورت بروز هر گونه مشکل، پیشتر از شما پوزش می خواهیم. تا چند ساعت آینده مشکل برطرف خواهد شد.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'timezonedb' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: